reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Cześć Dziewczyny, też chcę dołączyć do waszej grupy. Jestem Martyna, mam 29 lat i będzie to moja druga ciąża. Mam już 3,5 letnią córkę. Narazie mam skończone 5 tygodni i 2 dni a ciąża potwierdzona testami i objawami tylko, do gin wybieram się w następnym tygodniu z takich samych względów co wy;) chcę zobaczyć coś więcej;) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)

Emzilka, wszystko zależy jaki sprzęt ma gin i kompetencje. Kto wie, może usłyszysz serduszko;) a jak nie to w 8 tyg na pewno;)
 
Cześć Dziewczyny, też chcę dołączyć do waszej grupy. Jestem Martyna, mam 29 lat i będzie to moja druga ciąża. Mam już 3,5 letnią córkę. Narazie mam skończone 5 tygodni i 2 dni a ciąża potwierdzona testami i objawami tylko, do gin wybieram się w następnym tygodniu z takich samych względów co wy;) chcę zobaczyć coś więcej;) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)

Emzilka, wszystko zależy jaki sprzęt ma gin i kompetencje. Kto wie, może usłyszysz serduszko;) a jak nie to w 8 tyg na pewno;)

Witaj!:)
To tez moja druga ciąża, mam już 1.5 rocznego synka Gabriela:)
 
Cześć Dziewczyny, też chcę dołączyć do waszej grupy. Jestem Martyna, mam 29 lat i będzie to moja druga ciąża. Mam już 3,5 letnią córkę. Narazie mam skończone 5 tygodni i 2 dni a ciąża potwierdzona testami i objawami tylko, do gin wybieram się w następnym tygodniu z takich samych względów co wy;) chcę zobaczyć coś więcej;) Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze:)

Emzilka, wszystko zależy jaki sprzęt ma gin i kompetencje. Kto wie, może usłyszysz serduszko;) a jak nie to w 8 tyg na pewno;)

Witaj,
ide teraz do szpitala na wizyte, a tam mają zdecydowanie gorszy sprzęt.... No ale zobaczymy... Co ma być to będzie
 
reklama
Do góry