reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Luna, skoro on nie za bardzo interesuje się dziećmi i dziewczynki tak chcą, to ja bym mu odebrała te prawa. Nie zabierasz im ojca skoro za tatę uważają twojego obecnego partnera. A twojemu ex różne niefajne pomysły mogą do głowy przyjść w przyszlosci. Po co ci to? Lepiej uciąć sprawę ostro i mieć spokój z takim człowiekiem.
 
reklama
Wenus zdrowka dla dzieci i powodzenia na wizycie, czemu tak duzo przeprowadzek

Czarna zdrowka, piekne podejscie do ciazy

Jagus nie da sie z tym limitem [emoji14]

Justys jak usg?

Nimiti dlatego ja robie prawko

Ala ja powiedzialam

Dorcia super ze synek sie cieszy, moj gada ze nie chce i nie lubi dzidzi

Nessi jak imiona meza pasuja Ci?

Na zgage to pewnie przyjdzie czas jak nam brzuchy porosna

Paulaq i dobrze nie daj sie
Dla Rodzicow [*]

Pitu pitu Tobie tez zdrowka, lekow czasem nie bierzesz na swoje lęki?

Luna ja wole Ci nie doradzac

GIEER możesz mi napisać chociaż na priv jaki lek wolno w ciazy na uspokojenie?









Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
nimitii no ja cale liceum i potem jeszcze pare lat na studiach jezdzilam codziennie busami i autobusami i tupet, zwalszcza starszych pan, jest przerazajacy :confused2: brrr...

Paulaq nie daj sie :)

justys trzymam kcuki za wizyte! <3

luna jesli wydaje Ci sie, ze Twoj ex moglby w najblizszej przyszlosci robic jakies problemy, to na pewno nie jest to glupi pomysl zeby go pozbawiac praw, ew mocno ograniczyc. Dziewczynki sa juz duze i chyba dobrze rozumieja sytuacje. Moj ex chlopak pochodzil z takiej rodziny, praktycznie identyczna sytuacja i razem z siostra swietnie sobie radzili. Ich mama zwiazala sie z fajnym facetem i wszyscy razem swietnie sie dogadywali. Ojciec biologiczny, typ nieodpowiedzialnego ch*jka w sumie nie mial tam nic do gadania. Jakis tam kontak utrzymywali, ale wszyscy traktowali go troche jak irytujacego dzieciaka. No w kazdym razie jeden wielki happy end i mam nadzieje, ze u Was tez sie nic nie bedzie komplikowac :)

Ja dzisiaj tez jestem dosc pociagajaca :/ wczoraj juz bylo lepiej, a dzisiaj znowu sie z nosa leje...

A o ciazy mowilam tyko kilku przyjaciolkom, ktorym zawsze o wszystkim mowie i zawsze mi to na zdrowie wychodzi ;)
Moim rodzicom powiem dopiero jak bede pewna, ze jest ok, poprzednia ciaze stracilam w 9 tygodniu i tym razem do konca I trymestru nabank nie odetchne. Nie chce zeby sie za bardzo zamartwiali, bo sa mega kochani i zaangazowani we wnuki <3 Rozmawiamy zazwyczaj tylko raz w tygodniu na Skypie, wiec tez latwo jest ciaze ukryc :p (w sumie to i tak nie ma widocznych dla oka objawow, moze poza tym, ze zielona czasem chodze)

Tesciom nie mowimy, bo... nie wiem, mieszkamy w tym samym miescie, ale rzadko sie widujemy. Oni srednio sie nami i dziecmi interesuja, wiec tak naprawde to mi wszystko jedno kiedy sie dowiedza :)
Chociaz o ostatniej ciazy moj tesc dowiedzial sie przez przypadek i wygladal na nieco rozczarowanego, ze jednak sie nie udalo :rolleyes2: chyba liczy na wnuka :p Maja w tej chwili 3 wnuczki, ale siostra mojego D na bank juz wiecej dzieci nie planuje, a my na 3 jestesmy zdecydowani skonczyc. I coz, bedzie zonk bo na 99% czuje, ze to dziewczynka :-) :)
 
Wenus zdrowka dla dzieci i powodzenia na wizycie, czemu tak duzo przeprowadzek

Czarna zdrowka, piekne podejscie do ciazy

Jagus nie da sie z tym limitem [emoji14]

Justys jak usg?

Nimiti dlatego ja robie prawko

Ala ja powiedzialam

Dorcia super ze synek sie cieszy, moj gada ze nie chce i nie lubi dzidzi

Nessi jak imiona meza pasuja Ci?

Na zgage to pewnie przyjdzie czas jak nam brzuchy porosna

Paulaq i dobrze nie daj sie
Dla Rodzicow [*]

Pitu pitu Tobie tez zdrowka, lekow czasem nie bierzesz na swoje lęki?

Luna ja wole Ci nie doradzac

GIEER możesz mi napisać chociaż na priv jaki lek wolno w ciazy na uspokojenie?









Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Zosiu przepraszam uciekło mi pozwoliła mi wziac Kalms, pytalam w aptece niby teraz jest wpisane że się nie powinno, ale Pani w aptece też mówiła że musieli to wpisać niedawno bo wczesniej nie było takiego zapisu.
 
Hej dziewczyny, ja dzisiaj jak nigdy wstałam o 11, a Wy tylko piszecie, piszecie i piszecie!!! [emoji3]

Dzisiaj ktoś wizytuje? Bo już wszystko mi się miesza...

eiktrjjge03lkilf.png
 
manki ja mojej teściowej też nie powiem bo jak sie jej powie coś i poprosi żeby nikomu nie mówiła to zaraz wie siostra męża a ja tej baby nie znosze ( teściowa też mnie wnerwia czasem) udaje super wielką i zaangażowaną babcię a jak przychodzi co do czego to młody jej miesiącami nie widzi.
 
manki ja mojej teściowej też nie powiem bo jak sie jej powie coś i poprosi żeby nikomu nie mówiła to zaraz wie siostra męża a ja tej baby nie znosze ( teściowa też mnie wnerwia czasem) udaje super wielką i zaangażowaną babcię a jak przychodzi co do czego to młody jej miesiącami nie widzi.
Z kąd ja to znam... moja przyszła teściowa też będzie spazmować bo po co nam to... bla bla bla a to że się staraliśmy 2 lata i już miało się nie udać to co tam.. Potem będzie się wielce cieszyć i wielka babcia.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z kąd ja to znam... moja przyszła teściowa też będzie spazmować bo po co nam to... bla bla bla a to że się staraliśmy 2 lata i już miało się nie udać to co tam.. Potem będzie się wielce cieszyć i wielka babcia.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dokładnie! możemy sobie ręke podać! moja tez biadoli a po co wam drugie itd po czym przed innymi udaje cudowną babcie ale niestety mi źli i niedobrzy nie pozwalamy jej sie widywac z wnukiem. Owszem pozwalamy ale nie cierpie osobiście jak ona jest z moim synem bo mi cały system rozwala! ona jest taka głośna jak piani kibice i nie umie być normalna babcia tylko babcia z adhd albo na prochach lata warjuje drze sie no istny cyrk.
 
Do góry