reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Czarna się irytacją od Ciebie zaraziłam, i wszystko naokoło mnie irytuje :D
Zjadłam płatki na mleku - serdecznie tego żałuję ...ale tak mi się mleka chce ...
Chyba szczerością sie ode mnie zarazilas:D
Mówisz co myślisz i co czujesz :)
A i tak wszyscy powiedzą ze hejtujesz....
Nasze czasy: konstruktywna krytyka = hejt :p
Ja mam jadlowstret :(
Coraz mniej rzeczy jestem w stanie przełknąć... dziś chciałam spaghetti zrobić ale jak zobaczyłam mięso mielone to mi wszystko do gardła podeszlo :/
 
reklama
Chyba szczerością sie ode mnie zarazilas:D
Mówisz co myślisz i co czujesz :)
A i tak wszyscy powiedzą ze hejtujesz....
Nasze czasy: konstruktywna krytyka = hejt :p
Ja mam jadlowstret :(
Coraz mniej rzeczy jestem w stanie przełknąć... dziś chciałam spaghetti zrobić ale jak zobaczyłam mięso mielone to mi wszystko do gardła podeszlo :/
Nie, ja to po mamie mam ...ona zawsze centralnie prosto z mostu mówiła. Straciła część koleżanek z tego powodu, ale też i nie otacza się fałszywymi ludźmi. Ci co zostali wiedzą, że czy boli czy nie to prawdę w oczy zawsze powie.

Ja mam doła nie z tej ziemi ...mówi się ''Kobieta w ciąży rozkwita i promienieje'' A ja na to: ''Gucio prawda!''. Jestem jak cień siebie, blada, cała w pryszczach ogromnych...mój dekolt i twarz wołają o pomstę do nieba. W pracy się pytają,, co mi jest?'' ... W przyszłym tygodniu już powiem o ciąży, bo nie idzie tego ukrywać jak się między babami pracuje. Każdy mnie filuje, jedni podejrzliwi u innych widzę litość w oczach ...bo wyglądam M A S A K R Y C Z N I E. Cera tłusta, że się błyszczę cała jak psu jajka na wiosnę ...D R A M A T.
 
Nie, ja to po mamie mam ...ona zawsze centralnie prosto z mostu mówiła. Straciła część koleżanek z tego powodu, ale też i nie otacza się fałszywymi ludźmi. Ci co zostali wiedzą, że czy boli czy nie to prawdę w oczy zawsze powie.

Ja mam doła nie z tej ziemi ...mówi się ''Kobieta w ciąży rozkwita i promienieje'' A ja na to: ''Gucio prawda!''. Jestem jak cień siebie, blada, cała w pryszczach ogromnych...mój dekolt i twarz wołają o pomstę do nieba. W pracy się pytają,, co mi jest?'' ... W przyszłym tygodniu już powiem o ciąży, bo nie idzie tego ukrywać jak się między babami pracuje. Każdy mnie filuje, jedni podejrzliwi u innych widzę litość w oczach ...bo wyglądam M A S A K R Y C Z N I E. Cera tłusta, że się błyszczę cała jak psu jajka na wiosnę ...D R A M A T.
Ehh to jest akurat nie fajne ze kobiety niczym rtg ciebie prześwietlują.
Nie martw się Nessi masz prawo mieć humory. Ja np chciałabym sobie zrobić mega gorąca kompiel a wiem ze nie mogę.
 
Czarna się irytacją od Ciebie zaraziłam, i wszystko naokoło mnie irytuje :D
Zjadłam płatki na mleku - serdecznie tego żałuję ...ale tak mi się mleka chce ...

A ja chyba od Was podłapałam, dawno już tak nie rozstawiałam po kątach ludzi [emoji52]
Ja dzisiaj leciałam rano po twaróg bo tak mi sie chciało, i słodyczy, a ja nie lubię [emoji849] No i weź ...


//www.suwaczki.com/tickers/w57v9jcgpllmm4ll.png
 
CzarnaMadzia pytałaś o zdjęcie. Nie mam z wczoraj ale wyglądało to tak jak te w mojej 2 ciąży.
Poniżej zdjęcie.
1484303665-aaaaaa.jpeg
 
reklama
Do góry