reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Ja mieszkam w NL tutaj jak wyjdzie pozytywny test idziesz do położnej to ona prowadzi cała ciążę gdyby było coś nie tak to dopiero wysyłają do gina...ogólnie ciążę prowadzi położna i odbiera poród w domu :) ale to moja 1 ciąża w NL więc zobaczymy co będzie...

Szok jakie różnice pomiędzy państwami [emoji3] może zadzwonię do położnej i sama mi powie ci robić dalej? Lekarz mam wrażenie ze trochę mnie potraktował jak młódkę co przybiegła do gina jak się 1 dzień okresu spóźnił...


Ola
 
reklama
Paula szok ale różnice tak rodzic W domu wszyscy sąsiedzi by sie nasluchali he

Napisane na LG-H320 w aplikacji Forum BabyBoom
Jak masz podstawowe ubezpieczenie za poród w szpitalu się płaci prawie wszystkie holenderki rodzą w domu, oczywiście jak z moją ciąża będzie wszystko ok to tylko poród w szpitalu po pierwszym okropnym porodzie w PL tylko szpital
 
oka_w nie nie widziałam serduszka widziałam tylko małą czarną plamkę. Zrób hcg nie zaszkodzi.

Nessi co u ciebie słychać ?

Ja się dzisiaj czuje juz lepiej antybiotyk działa. I zauważyłam że schudłam 2 kg juz (mam jadłowstręt). Jak ja się cieszę na weekend jutro !
 
reklama
Do góry