reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
Cheebay to możemy sobie przybić piątkę ,ja mieszkam 40km za Pzn ale u nas ten sam "klimat"
Millo nie przejmuj się brakiem objawów wszędzie trąbią że to wcale nie jest zły znam
Nimitii szefowa się nie przejmuj,przejdzie jej najważniejsza teraz jest fasolka :)
 
reklama
Nessi wczoraj mialam taki dzień, poryczalam sie w kiblu w pracy, zle się czułam, masakra byla

Nimitii tez jestem ze śląskiego i tez mnie odrzuca od słodkiego, a moglam jeść tonami




Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nimitii to moze objawy sie juz zaczynaja u Ciebie:))mnie od pasty mietowej odrzucilo w 1 ciazy..musialam szukac wsrod dzieciecych masakra hihi. Co do szefowej to przejdzie jej..najwazniejsze ze juz wie i masz to za soba!!Mysl o Was a nie o tym co kto mysli...jakby ona byla w ciazy pewnie miala by swoja szefowa w dupie:p

Olkaa za tydz wizyta 1 to sie uspokoje:)Z jednej str sie ciesze ze sie tak czuje a z 2 chociaz zmeczenia bym chciala albo czegos ciazowego:p

Lilika ja to bym chciala zeby mnie odrzucilo od slodkiego :p jestem uzalezniona:)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Millo gdyby ona byka w ciąży usunęła by sama to mówi ze to byłaby największą kara.
W drugiej ciąży tak się stresowałam ona dala mi do zrozumienia że nie chce żebym była w ciąży. I wiesz co udzieliło mi się a teraz mam to gdzieś ja jestem najważniejsza !:)
 
Nimitii aha..:/ olej ją i tyle:* Ciesz sie szczesciem:)

Ja napisalam poprzedniego posta,wstalam,zakrecilo mi sie w glowie,slinotok i nad kibelek ale nie mialam czym:p wlasnie zjadlam sniadanko haha

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry