reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Millo a jaka terapie przeszlas. Mnie zle zdiagnozowali tzn jako anoreksja atypowa. A prawda byla taka ze nie jadłam nie dlatego aby schudnąć tylko aby przypadkiem nie zwymiotować. Jak tylko dowiedziałam ie o ciąży po szlam do giną narazie bez usg i odrazu poradzil mi ze gdyby przyszly mdlosci mam zarzywac 3 x2 mamarin a jesli będzie naprawde zle to czopki torecan. Ale i tak mam stresa. W poprzednich dwóch ciazach nic mi nie bylo.
 
Eni kochana sto lat sto lat!!! Przede wszystkim spokojnej ciąży:)

Nimitii sampoczucie już lepiej? Ja też byłam przeziębiona ale to normalne że każdego może coś złapać, fasolka nie da sobie zrobić krzywdy:)
Dziś dzwoniłam zapytać o endokrynologa na NFZ i w najbliższej przychodni termin na CITO mają na kwiecień, nieważne ciąża czy nie... Masakra jakaś, chyba ich pogięło.
Na szczęście w sąsiednim mieście jest opcja podejść do lekarza i poprosić o przyjęcie i z tego skorzystam, przecież im szybciej ktoś wdroży leki tym lepiej. Jutro idę po skierowanie a w piątek jadę do endo:)

Madzia a ile tego imbiru do tego syropku? Gnieciesz go jakoś czy czekasz aż sam puści sok? ;)

Jak o kawę chodzi to na szczęście w ogóle nie mam takiej potrzeby by po nią sięgnąć, jakoś przestała mi smakować;)


Leeleeth gratulacje, super wiadomości :)

Ja po tygodniu wróciłam do pracy - uff na szczęście było lepiej niż myślałam ;)
 
Jagus a jaki nasz kłopot ze musisz do endo? Niechcący kliknęłam na Twój profil, oboje dzieci urodziłam w Rybniku[emoji3] chodziłam do Szuscika[emoji3]


Ola
 
A to czemu ?
CzarnaMadzia - cmokaj, parskaj a jak mąż podejdzie to prychaj :D

Haha za duży jest:D
Prychanie nie wystarcza:p
Eni kochana sto lat sto lat!!! Przede wszystkim spokojnej ciąży:)

Nimitii sampoczucie już lepiej? Ja też byłam przeziębiona ale to normalne że każdego może coś złapać, fasolka nie da sobie zrobić krzywdy:)
Dziś dzwoniłam zapytać o endokrynologa na NFZ i w najbliższej przychodni termin na CITO mają na kwiecień, nieważne ciąża czy nie... Masakra jakaś, chyba ich pogięło.
Na szczęście w sąsiednim mieście jest opcja podejść do lekarza i poprosić o przyjęcie i z tego skorzystam, przecież im szybciej ktoś wdroży leki tym lepiej. Jutro idę po skierowanie a w piątek jadę do endo:)

Madzia a ile tego imbiru do tego syropku? Gnieciesz go jakoś czy czekasz aż sam puści sok? ;)

Jak o kawę chodzi to na szczęście w ogóle nie mam takiej potrzeby by po nią sięgnąć, jakoś przestała mi smakować;)


Leeleeth gratulacje, super wiadomości :)

Ja po tygodniu wróciłam do pracy - uff na szczęście było lepiej niż myślałam ;)
A tak z jednego większego korzenia kup i tylko w plasterki pokrój :)
Sok sam pod wplywem cukrów zawartych w miodzie wyjdzie:D
 
No właśnie dziewczyny, mówicie rodzinie i innym już o ciąży czy się jeszcze wstrzymujecie? Mnie aż rozpiera taka mam ochotę, kilka osób już wie ale mój mąż każe mi to trzymać na razie w tajemnicy...


Ola
 
Ja jeszcze nie mowilam boję się reakcji mamy [emoji14] w poniedziałek powiem w pracy jak po wizycie wszystko będzie ok i rodzicom w przyszłym tygodniu.
 
reklama
Ja się tez obawiam reakcji rodziny bo oni uważają ze już wszystkie wnuki odchowane [emoji41][emoji41][emoji41]


Ola
 
Do góry