reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2017

Czy jesteś za tym by zamknąć wątek wrześniówek ?

  • Tak

    Głosów: 22 50,0%
  • Nie

    Głosów: 15 34,1%
  • Nie mam zdania.

    Głosów: 7 15,9%

  • Wszystkich głosujących
    44
  • Ankieta zamknięta .
reklama
Lolcia a bo kurcze gdzieś te wizyty giną ... jakaś tabelka by się przydała albo co
Super wieści [emoji9] ...zazdroszczę wam okrutnie ale muszę z tydzień poczekać bo póki co bez sensu chyba ....

Wstalam jakiś czas temu ale nie ogarniam [emoji21] jeszcze tak wieje na zewnątrz ze aż boje się podnieść rolety ...

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Witam nowe mamusie!
@cheebay witaj, fajnie,że tu jesteś!!!
U mnie kolejny sikaniec zrobiony i nadal bardzo jasne te kreski, martwi mnie to, że nie ciemnieją specjalnie [emoji17]
8019231f7ae3f94eee5a3485db27cc0d.jpg



w57v9jcgd4r5d7vu.png
 
Lolcia a bo kurcze gdzieś te wizyty giną ... jakaś tabelka by się przydała albo co
Super wieści [emoji9] ...zazdroszczę wam okrutnie ale muszę z tydzień poczekać bo póki co bez sensu chyba ....

Wstalam jakiś czas temu ale nie ogarniam [emoji21] jeszcze tak wieje na zewnątrz ze aż boje się podnieść rolety ...

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
Anula a na kiedy masz wizyte umowiona?
 
Ja wizyta w poniedziałek tak jak pisałam 4tydz 4dz a lekarz kazał przyjść w poniedziałek zażywać witaminy pregna plus oraz luteine dopochwowo 2xdz ze względu na niepowodzenie ciąży we wrześniu. .
 
Leel spokojnie ... te testy to o kant rozbic ... ważne że krecha wychodzi :)

Eve jeszcze u mnie wizyta nie umówiona właśnie... dziś chyba to poczynie i umówię się na za tydzień może... muszę jakąś aplikacje zorganizować coby mi pokazywała dokładnie który tydzień bo ja coś w twoich okolicach chyba :)
Dupka biorę w razie czego ... ale po receptę trza iść na kolejne opakowanie :)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."
 
Witam nowe mamusie!
@cheebay witaj, fajnie,że tu jesteś!!!
U mnie kolejny sikaniec zrobiony i nadal bardzo jasne te kreski, martwi mnie to, że nie ciemnieją specjalnie [emoji17]
8019231f7ae3f94eee5a3485db27cc0d.jpg



w57v9jcgd4r5d7vu.png

Piękne dwie kreseczki i owszem ciemnieją, przystaw sobie do tego pierwszego co zrobiłaś [emoji11]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Leel spokojnie ... te testy to o kant rozbic ... ważne że krecha wychodzi :)

Eve jeszcze u mnie wizyta nie umówiona właśnie... dziś chyba to poczynie i umówię się na za tydzień może... muszę jakąś aplikacje zorganizować coby mi pokazywała dokładnie który tydzień bo ja coś w twoich okolicach chyba :)
Dupka biorę w razie czego ... ale po receptę trza iść na kolejne opakowanie :)

••••••••••••••••••••••••••
"Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu..."

Polecam Ovia pregnancy lub what to expect, obie super


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Pewnie Anula zapisuj się choćby dla samej kontroli czy wszystko ok.. kiedy miałaś pierwszy dzień @? U mnie 3.12 a teraz tyle spokoju od tego mamy :tak:
 
Do góry