reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Byl obchod lekarz powiedzial ze pieknie sie wszystko rozwija skurcze sa wiec trzeba cierpliwie czekac :( ale ja mam dosc czekania bo w nocy takie mam bole ze szok. Teraz skurcze sie wyciszyly. Ale okropnie kreci mi sie w glowie i czuje taka slabosc psychiczna najgorsze ze ten sluz ze mniee non stop leci z krwia. Nalozylam taki duzy wklad to przeszllo przez to nawet. Mi sie wydaje ze to wody sie sacza bo okropnie śmierdza a przeciez sluz az tak nie śmierdzi
 
A mi ten sluz ciagle leci normalnie po nogach. Nie wiem co to jest. Alee dla mnie wydaja sie jakby wody saczyly sie z krwia bo okropnie smieerdzia. A sluz tak nie smierdzi az. Co o tym sadzicie dziewczyny?
 
pauluss ale wody płodowe nie mają zapachu! :) to pewnie czop odchodzi jak z krwia :)


ewka nie martw się ! we wrześniu słońce jest niżej nie dogrzeje nam tak:D



dziewczyny się rozpędziły dobrze dobrze :):)
codziennie nowe maluszki na świecie:):)
 
Hej

Gratulacje dla świeżo upieczonych Mamusiek a zwłaszcza dla Milusi, witamy Malenstwa na tym pięknym świecie.

Paullus z tego co mi wiadomo wody nie śmierdzi, przynajmniej moje nie smierdzialy trzymaj się tam
 
reklama
Dziewczyny jestem po obchodzie:) O 12 wychodzimy do domku:D jestem przeszczesliwa, bo ten szpital juz mi zbrzydl. Chociaz nie bylo tak zle:p

Pauluss cierpliwosci. Lezalam w identyvznej sytuacji jak ty. U mnie ruszylo roxwarcie po oxytocynie z 3cm na 5. I ustalo. Wievzorem juz bylo 7. Tez lal sie ze mnie sluz z krwia. To czop i znaczy ze szyjka ruszyla. Juz moze dxis albo juyro przytulisz malenstwo. To juz tylko chwile :)

Gratulacje dla Lalki:D
Ktora teraz nastepna?
 
Do góry