reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Tulka swietnie ze idziecie do domu:-):-)

Koltunek ta opieka na zone to jest zwykle l4 wystawione przez lekarza ? Placi pracodawca czy zus?
 
reklama
Dziewczyny zaczelo sie skurcz za skurczem. Juz jestem na porodowce. Rozwarcie 2 cm. Nie wiem co ze znieczuleeniem chyba nie bede brala. A. WY bralyscie?
 
pauluss00 - nie wiem co ze znieczuleniem - niby bym chciała ale z drugiej strony ... ehhh rozdarta jestem...
ewka84 - odstawialiśmy mleko kiedyś bo mały miał zaparcia i mu po tym przeszło, a teraz w przedszkolu nie mam jak tego dopilnować, jak gadałam z panią to popatrzyła na mnie i powiedziała, że jest jedno przedszkole u nas w mieście gdzie teoretycznie biorą pod uwagę takie alergie, ale trzeba mieć papiery od lekarza - a nasz alergolog ręce rozłożył i nic nie wymyślił... no i przenoszenie dziecka bez potwierdzenia...

Dziewczyny GRATULUJE - ale żeście tempo narzuciły... Mi się coraz bardziej wkręca że do października dociągnę...
W sumie nie dziwie się burze były to się laski rozpakowały :p Ja poprzednio też w burzę rodziłam :-)
Dziś zasnęłam o 6 i wstałam o 11. Teraz to mam mega dziwne pory snu. Ale w końcu mogłam zasnąć bo skurcze dały sobie siana... ile można tak męczyć?
Nie chce mi się obiadu gotować bo się najadłam śniadankiem. Czekam na popołudnie jak mąż wyniki badań przywiezie.
 
Ja będę próbowała stopionio, najpierw jakieś tabsy na znieczulenie, potem gaz a w ostateczności zewnatrzoponowe - jeśli już nie będę dawała rady. Od razu od wejścia nie będę wołać zewnatrzoponowego.
 
Paulus ja pamiętam że przy pierwszym porodzie jak odeszły mi wody tzn chlusnelo na cala porodowke to też miały taki specyficzny zapach ale było ich mnostwo odeszły raz a porządnie i to było około 6-7 cm rozwarcia. Trzymamy kciuki za szybki poród i czekamy na wiadomość.
 
mojej koleżance się sączyły - leciało z niej jakby sikała ale nie z tej dziurki... przyduś tam kogoś niech Ci odpowie żebyś się nie stresowała...
 
U mnie nie ma znieczuleń jest gaz tens i dolargan ale zzo nie ma, musiałabym jechać 60km żeby je mieć a i tak pewności się nie ma że dadzą.
 
reklama
Dziewczyny, dziękuję za kciuki i gratulacje! Przepraszam, że się nie odzywam, ale nie mam dużo czasu. W środę wyszliśmy do domu, ale mały ma żółtaczkę, więc musimy w poniedziałek jechać na kontrolę.Trzymali nas, bo mały miał podwyższone crp i niski poziom płytek krwi. Ale generalnie jest z nami ok. Serdecznie gratuluję tym, które są już po i trzymamy kciuki za te, które jeszcze są przed porodem :) Postaram się zaglądać tutaj częściej :*

Edit: 1985natalia2- nie polecam dolarganu! Przy pierwszym porodzie dostałam i myślałam, że się wykończę! Ciągłe wymioty i biegunka, a nie było już z czego.
Tym, które zastanawiają się nad zzo- serdecznie polecam! Ból o połowę mniejszy, nie chodzi się po ścianach, wielka ulga!
 
Ostatnia edycja:
Do góry