reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Atagaa wróciłam. No i zaskoczyla mnie, stwierdzając że to ostatnia wizyta haha, a miała być przedostatnia, ale stwierdziła że jak za 2 tyg mam cc, to po cooooo. No i w sumie po co, jak tylko zbadała dziś ciśnienie i sprawdziła tętno malego. Wszystko ok :)

Na20taliii gratulacje! :)
 
Na20taliii gratuluje co za przystojniak, filmowa twarz naprawdę;-) Ale te dzieciaczki filmowe nam się rodzą.
Kołtunek a gdzie w końcu rodziłaś? W Bytomiu?Życzę Ci, żebyś szybko doszła do formy, wszystko dobrze się goiło.
Kaha czy ubranka są potrzebne na Bonifratach dla dziecka, czy szpital daje na czas pobytu?
Byłam w szpitalu, ale miałam pecha, bo ordynator na L4, jego zastępcy nie było, a trzeci lekarz był na operacji. Mam przyjść w przyszłym tygodniu. Mój gin wyjeżdża 7 września i wraca 23, a umówił się ze mną wstępnie na cesarkę na 25 września. Mam przyść do niego do szpitala w środę po wizycie u diabetologa, będzie oglądał moje wyniki i tą rane po wyrostku (miałam rozlany wyrostek i zrosty w jelitach) mały na tą cześć brzucha się nie zapuszcza.
Koleżanka rodzi 3 dzień znaczy wywołują jej. Powiedzieli jej, że to nawet ponad tydzień może trwać takie wywoływanie. Nie może mi się to pomieścić w głowie.
Aneta1991 nie słyszę żadnych odgłosów, ale może inne mamy są bardziej doświadczone.
Dołączam się do dziewczyn z bolącym kroczem, chyba dziś przesadziłam z załatwieniami...
 
Natali synuś cudowny, gratuluję :-)

Aneta1991 ja czegoś takiego u siebie nie zaobserwowałam. Natomiast jak sikam to często czuje jakby coś pękło mi w pochwie.

Gosiamat to oszczędzaj się teraz bo ból się może tak nasilać, że ledwo idzie kroka zrobić.
 
reklama
Do góry