reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Od kołtunka : Bartek ma sie dobrze, dostal 10 pkt karmimy sie ;) porod byl ciezki bo mialam bardzo duzo zrostow w brzuchu i 3 dr go wyjmowalo.
 
reklama
Mieliśmy wypadek samochodem, jakiś debil wyjeżdżal z parkingu na ruchliwej drodze a Pan przed nami nie chciał go uderzyć i w ostatniej chwili hamowal, mąż w tego przed nami nie uderzył a w nas uderzyli mocno na szczęście nikomu nic się nie stało ale martwię się co teraz
 
Laski chce kupić te nakładki na sutki ale one są albo w rozmiarze small albo uniwersalnym i nie wiem heh jak to czytać bo nie wiem czy sutki mam small czy uniwersalne
 
Pycia dobrze ze nic się poważnego nie stało, ale chyba powinnaś pokazać się w szpitalu żeby jednak to sprawdzili. Duży stres tez może niekorzystnie wpłynąć na ciążę :/
 
Pycia- jeśli tylko coś się dzieje, to jedź na ip, niech Cię zbadają. Współczuję stresu! A co do terminu- jeśli z usg przed 12 tyg. wychodziło ci na 6, to trzymaj się 6, jeśli późniejsze usg pokazywało na 6, to trzymaj się terminu om

1985natalia2- zależy od firmy z jakiej się kupuje, ale z doświadczenia wiem, że s są spore. Na mnie np. były za duże, ale jakoś dawaliśmy radę ;)

Lalki- dobrze, że się odezwałaś! Odpoczywaj dużo, do 5 już nie daleko!

Ech, a ja znów w południe skurcze, później zasnęłam z małym i spałam 2h! Wstałam, zjadłam obiad i zaczęło się...Duszno mi niemiłosiernie, mam wysoki puls, już 3 razy w toalecie byłam i skurcze się znów aktywowały. Chyba znów pójdę leżeć, tylko tym sposobem nie wiem, co będę w nocy robić :confused2:
 
Na szczęście mamy duży samochód i siła uderzenia w środku była minimalna. Jeżeli poczuje ze coś mnie boli to pojadę do szpitala a jak nie to jutro rano mam wizytę to lekarka mnie zbada.
 
Mnie się non-stop chce spać. Nie pisałam tutaj dotąd, ale mam na imię Ala i termin na 18 września. Mam pytanie w związku z tą sennością: radzicie sobie z nią jakoś? Czy śpicie w dzień, a w nocy chodzicie po ścianach?
 
Alkrysiak witaj. niestety nic z tym się nie da zrobić. Jak masz możliwość to rób sobie drzemki w ciągu dnia. Ja nawet jak nie robie sobie drzemek w dzień to i tak mam problem ze spaniem w nocy.

Pycia17 dobrze, że nic Wam się nie stało.
 
reklama
Ananka super ze torba spakowana u Ciebie:-)

Atagaa ciesz sie bo masz rozbieznosc a u mnie idelanie usg i om to samo...

Lalki wiec prosze lezec plackiem i sie nie przemeczac!! Dom masz posprzatany:-):-) wszystkiego z.okazji rocznicy:-):-)

Pycia cale szczescie ze sie nic nie stalo!!

Jolka widze ze u ciebie skurcze sie tez rozkrecaja na powaznie...dbaj o siebie

Alkrysiak ja zasypiam kolo polnocy czasami 1 budze sie do 3 razy na.siku,spie do 11 raczej drzemek w ciagu dnia nie robie,ale jak mi sie chce to ide spac i w dzien. W koncu trzeba sie teraz wyspac:-)


Ciekawe jak z tymi terminami mi niby na 1 prenatalnych powiedziala lekarka ze na 20 wiec 4 dni wczesniej ale kazde usg teraz pokazuje rowno 24 wrzesnia:-)
Czekam cierpliwie,tym bardziej ze u mnie po za bolami na.okres dlugimi nie ma skurczy:) w piatek wizytka to moze cos lekarz powie.. wiesiolka dzisiaj zaczelam brac. :)
 
Do góry