reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ja w nocy latam do wc co godzina a w dzień leżakuje sobie, spać w dzień nie umiem za jasno jest więc się męczę ale już takie są uroki ciąży☺
 
reklama
Kaha, ja bym chyba wolala zeby mi sie terminy pokrywaly. A tak za kazdym razem inny wychodzi. Kapiel pomogla, odpuscilo, mam nadzieje ze nie na chwile :)

Co do spania, mi jakos udaje sie przesypiac noce, na siusiu wstaje raz, kolo 4-5, a klade sie kolo 23-24. Czasem sie przebudze w miedzyczasie ale z reguly napije sie i zaraz zasypiam. Rzadko zdarza mi sie bezsenna noc, chyba tylko kilka razy w ciagu ciazy. Spie tez dosc dlugo, raz mi sie zdarzylo do 13 nawet, ale zeby tyle spac to poprzedniego dnia musze sie konkretnie zmeczyc....
 
U mnie sie teraz terminy pokrywają.. z tym ze z kalkulatorow wychodzi mi ze do zaplodnienia doszlo w sylestra/nowy rok. A wtedy na bank nie doszlo. bez seksu sie nie da. Cora nasza powstala 26-28 grudzien.Z om termin mam na 25026 wrzesien. z USg tak samo. Z chlopakami mialam taką rozbieznosc... ze bywal miesiąc roznicy. Ale to zalezy od tego czy bobas rosnie w rownym tempie czy skokowo.

z O zebem epiej. Nie jadl bolącą str to tragedii nie bylo. No ale cisnienie podnosil... oj ma on charakter.


Ja sie dziś tak udreptalam ze stopy prawie mi odpadły. do tego u nas wiaterek.. a u moich rodziców gorąco, duszno.. a ja w getrach dlugich. no myslalam ze zwariuje. opilam sie wody.. bo jak bez niej i co chwila siku. no ale gdzie w krzak?? jak ludu na biesiadzie pelno?? a w tych toy toyach.... oz kur...wa. Zyg na kilka metrow. Szalet publiczny.. niech go ch... Niewiem czy ludzie oglad nie mają, czy serio to takie bydlo. osikany caly.. podloga zalana, brakowalo jeszcze kupska w zlewie. odechcialo mi sie od razu.
 
pycia17 ja w maju miałam identyczny wypadek i pojechałam na izbe na drugi dzien sprawdzić! im wiecej dokumentów tym mozesz wiecej sie starac o odszkodowanie... nawet jak Ci za duzo nic nie jest.... no ale stres itd..
1985natalia2 a może bedziesz dawała radę bez nakładek :D
Jolka6621 dziękuję za wsparcie!!! współczuję tym co musiały całą ciążę leżeć bo dla mnie te dwa tygodnie to katorga!
alkrysiak witaj wśród szczęsliwych mamuś :)
kaha91 posłucham Cię i bedę leżeć :D zresztą chyba wyjścia nie mam :/ dzięki za życzenia :D
ananka jak możesz to śpij ile wlezie!
TRen ja też mam obrzydzenie do takich miejsc! normalnie aż się cofa człowiekowi!


Miałam leżeć ale goście do nas zawitali bo stwierdzili, że jak już urodzę to znów nas nie odwiedzą! wrr... już padam... brzuch napięty jak skurczybyk.. małą czuję tak nisko że szok! a spać mi się oczywiście nie chce!!!

f2w3rjjgovuqvn1k.png
 
Byłam dziś kupić ostatnią rzecz jaką jest nosidło z maxi cosi wyhaczyłam używkę za 230 zł.
Pojechałam ją odebrać i dziewczyna, którą ją sprzedawała też w ciąży rodzi w październiku, oczywiście pogadałyśmy która jaki ma termin, kto gdzie rodzi, gdzie chodzi i typowo ciążowe sprawy. No i jej koleżanka mówiła mi że po cesarce leżała tydzień w szpitalu i cholera zawału dostałam. Także im bliżej tym bardziej się denerwuje. Jutro ide na badania krwi i we wtorek mam ostatnią wizytę u mojego doktorka przed jego urlopem do tego pierwsze ktg.
Także jade z listą pytań, co się stanie jak jakby coś się działo, do kogo mam się zgłosić, czy dostane od niego skierowanie do szpitala na cc itp żebym wiedziała co robić bo nie ukrywam, że troszkę się denerwuję. Bóle okresowe lekkie mam, wczoraj w nocy brzuch był twardy, poza tym wszystko u mnie okey, ale wole dmuchać na zimne.
 
Lalki i widzisz nie odpoczywasz:) ja zapowiedzialam znajomym zr we wrzesniu juz gosci nie przyjmuje..bo to cos trzeba zrobic,umyc itp..chce odpoczac i pobyc z mezem na koncowce:-)
 
Kaha wiesz jak to jest... O tyle dobrze ze moj wpadł na pomysł i zamowił pizze i pojechał po ciasto :) pochował wszystko do zmywary i mam czysto! Ale jednak juz nie mam sił siedzieć... Najlepiej mi jak leżę :/


f2w3rjjgovuqvn1k.png
 
Lalko doskonale cie rozumiem... z siedzeniem tez mam.problem ale jak.leze to zaraz bola boki i plecy:-(



Znowu nie umiem zasnac...czuje jak by mi rozszerzalo pipke od srodka i kluje cos pod lewym zebrem.. byle do rozwiazania..
 
Czesc dziewczyny ;) ja mialam wczoraj dzien lenistwa z mezem i tylko lezalam i jadlam. Ale jak odchorowalam wieczorem. Myslalam ze sie wykoncze. Lezalam sobie na lozku i nagle poczulam ze mala tak zaczela sie krecic i ze ucisnela mi zoladek no juz tak niesamowity bol brzucha ze szok. Zaczelo mnie rwac. Ale nie chcialam wymiotowac bo nie znosze tego. Wiec zaczelam chodzic po trzydziestu minutach dostalam biegunki z oproznianiem tez od paru dni mialam problem. I ulzylo mi i zasnelam.

TRen ja z publicznych toalet w ogole nie korzystam. Wole isc w krzaki serio ;)

Pycia17 wspolczuje. Kurcze tylko nie potrzebny stres Tobie i malenstwu.

1985natalia2 ja na Twoim miejscu zaczekalabym z kupnem nakladek. Moze uda sie bez karmic.

Klaudixxon my tez kupilismy fotelik maxi cosi cabrio fix i mysle ze bedziemy z Niego zadowoleni. A co do cesarki kazdy ten bol znosi inaczej. Ja po operacji wstalam i chodziłam jak strzala bo w sumie nie odczuwalam bolu.

Kaha91 ja tez mam swiadomosc ze za malo spedzilam czas z mezem i ze juz tego nie nadrobimy bo termin mam za dwa tygodnie.

Lalka odkad jestem w ciazy maz zabronil mi jesc gotowego i zamowionego jedzenia abym niczym sie nie przytrula hehehe ; p wiec od 9 miechow nigdzie nie bylismy :(
 
reklama
Te nakładki kosztują 10 zł, a pierwszy tydzien po porodzie pewnie bedzie najcięższy więc nie bedzie mi się chciało wtedy ich szukać, kupie i niech leżą, nie dla mnie to dla bratowej sie przydadzą bo w marcu rodzi :)
 
Do góry