reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kołtunek współczuje trzymaj sie. W sumie tez pewniej sie czuje jak mam pozycje horyzontalna, ale u mnie główny problem to nie skurcze tylko ciężki ciągnący i twardy brzuch przy staniu i chodzeniu. To jest wynik wady anatomicznej mojej macicy.
 
reklama
Nauka to sie teraz zaczne. Mlodszy od wrzesnia do 1 klasy idzie.A on z tych upartych,chyba po mnie. I zuje w kosciach ze moze byc ciezko, tym bardziej ze ta ksiązka dla pierwszaków ktora O bedzie mial delikatnie mowiąc jest porąbana.
i zyje nadzieją ze taki ancychryst z grupy O zostanie odroczony. Bo niedaj Boziu on bedzie z O w klasie to mnie coś trafi. To co w tym roku ten dzieciak wyprawiał to mnie mrozilo. A O durne stworzenie probowal go nasladowac na poczatku. Po kilku moich litaniach zeby nie wspominal mi o tym chlopcu, nie bawil sie z nim, nie malpowal dal sobie luz.. ale nadal jak slysze to imie to mnie trafia.
 
Anula - ja mam twardy jak chodzę ciągle ale jak leże to jest w miarę miękki ale przychodzą skurcze bolesne :( mi też mówią, że to wada macicy, że mózg wysyła nie potrzebnie sygnał o tych skurczach.
Tren - mój synek też do 1 klasy idzie... podręcznika nie widziałam jeszcze ale on będzie miał nie ten refundowany
 
A mnie ta pogoda wykończy! Niskie ciśnienie mam, na dworze parno, duszno, ciśnienie leci mi na łeb i szyję i rozdrażniona jestem na maksa. Tak się dziś darłam po moim, że potem aż mi głupio było.

Najlepsze jest to, że mój wychodzi z założenia że ja nic nie robię więc ciągle mi coś zwala na głowę do załatwienia i tak rozliczenie jego firmy, gdzie ma burdel w papierach nie zna sie na tym daje mi. I dzis drukowalam wszystkie deklaracje, raporty kasowe inne bzdety i w szoku co ja tyle durkuje i ze tyle tego jest....

Z innej baczki jestem zmęczona jak cholera! Jadę coś załatwić po 2-3h w sklepie, czy poza domem ja padam na ryj i zasypiam! Dzidzia kopie, brzuch mi skacze, moj położy rękę i koniec figli, jak zabierze rękę to znowu skacze. Chyba się ojca moja już boi.

Z przeprowadzką jaja, bo kłócę się z panią z nieruchomości, także atrakcji mam dużo obecnie.
 
Witajcie kochane,


ledwo co się tydzień zaczął, a już się kończy...Moje chłopaki z lekkim katarkiem dzisiaj, no ciekawe czy się rozkręci czy się zakręci......


Dzisiaj przed pracą skoczyłam na baseniora aqua aerobik, trochę poruszałam tyłkiem i od razu lepiej....chociaż nie wiem czy Wy tak macie, ale wieczorem mój organizm troszkę wysiada....
W ogóle denne jest to lato, po prostu pogoda do bani, ciągle kurtka, płaszczyk, sweterek, żakiet bo zimno...Ja chcę sukienusię i sandałki. Wiadomo zalety są bo nie jest tak duszno i ładnie się śpi w nocy, ale kurcze nie non stop. Wolę trochę upałów i kilka dni chłodu, a nie tak non stop zimno:D


Jolka sprawdzę te staniki:) A w pierwszej ciąży miałaś cholestazę?
Wydają się rewelacyjne:
Bielizna ciążowa - Bielizna - Sklep INTYMNA.PL™


Pycia to uciekaj jak najszybciej do innego lekarza...


Kaha91 patologia w 1 to niestety dramat, dlatego, że dostają mało pieniędzy za pacjentkę.....Wiem coś na ten temat bo mama mojego M pracowała tam jako księgowa:D i wszystkie inwestycje czy kadrowe czy socjalne realizowane są na położnictwie.....TAkie leżaczki w zasadzie od początku, to znaczy ja mam coś takiego, w czym mój drugi syn spał....Wielofunkcyjny leżaczek-bujaczek-łóżeczko 3w1 Tiny Love 18kg :: TINY LOVE (karuzelka wymiata), jak dziecko przyśnie, można rozłożyć płasko.....mój spał w tym 2 miesiące po urodzeniu, czuł się bardzo bezpiecznie, w łóżku się budził...


Kołtunek powiem Ci, że bardzo miło mi się rodziło w Sylwestra, miałam wrażenie, że na porodówce są fajne młode babeczki, a stare wygi wzięły sobie wolne.....Po moim porodzie, a było to po północy cała ekipa, która mi kibicowała (chciałam przetrwać do północy) poszła na szampana:D:D:D Kochana musisz uważać ze skurczybykami, mnie też chwytają często, ale bez regularności. Takie co 20 min zaczną się u mnie pewnie za miesiąc....U jednego syna i drugiego na miesiąc przed porodem co wieczór miałam akcję "Czy to poród", bo skurrcze co 20 min, co 15 min, co 10 min, i się wyciszały....można było zwariować....więc uważaj na siebie bardzo...Kochana, w którym tyg. urodziłaś w pierwszej ciąży?




Tren ja wczoraj też odpadłam o 22, ale na narożniku, o 2 poszłam się myć i wstałam po 6tej na siku, w nocy spałam jak niemowlę, więc niby wyspana, a jednak zryta:D Głosik oddany, czytam, że zaplanowałaś prawie cały tydzień i nie będzie Ci się nudziło hehehe:D:D:


Ewcia jak będę być może w pobliżu sklepiku to zersknę....Odnośnie czytania składów to ja mam taki schiz, że masakra...Ostatnio w Lajkoniku poprosiłam o składy i się załamałam co ten sklep odpierdziela, w każdym chlebie, bułce, ciasteczku w pierony emulgatorów, tłuszczy utwardzanych dramat.....Gratulacje dla synka...:)


Dżejka spokojnie, znam mamusie z zagrożonych ciąż, które przenosiły:D:D:D:d, były w szoku, że wszystko tak ciężko szło, że szyjka ledwo ledwo, a potem dzidziulki przenoszone...Życzę Ci urodzenia w terminie, albo tyci tyci przed:), żeby się nie męczyć:)


Ivon 17 spróbuj kochana zająć się czymś, może odwiedź basen, albo spróbuj spacerów, jakieś obiadki i czas zleci, wiem o czym piszesz bo ja nadal w pracy, na szkoleniach, w biegu, i póki co z tym mi dobrze:) 14 lipca idę na L4, ale od 18tego moi chłopcy mają zamknięte pkole na 2 tygodnie więc i tak będzie co robić:)


Ananka dobrze, że ustawiłaś chłopa do pionu:D ja miałam paciorkowca w pierwszej ciąży, w drugiej nie zdążyłam zrobić bo sobie przypomniałam na dwa tygodnie przed porodem, ale materiał był jakiś felerny i nie dało się z tego nic wyhodować.....


Maggie ja też podirytowana na maksa:D:D:D


Klaudixxon ja też męczę się jak cholera, pogoda dupiata, nie ma słońca, deprecha jak nic:D
 
ewka84 to mam nadzieję że u mnie się też bujaczek sprawdzi :D

tren napięty masz grafik, jak dajesz radę z cukrem?

dżejka dobrze że się córze nic nie stało:)

kołtunek trzymaj się tam jakoś !!


milusia ty t aktywnie spędzasz czas:D w sosnowcu gdzieś na aqua chodzisz?:D
 
siemkaaa ;D

Ewka84 – czas leci jak szalony, ja pamiętam jak w styczniu robiłam sobie test a to już za dwa dni 30tydzień się zacznie :p a "zaraz" nasze Maluszki będą roczek miały i sobie wspomnimy wtedy ten okres oczekiwania :D



Ivon17- ja też macierzyński na rok ;) na szczęście oprócz dziennego mam także nocny tryb pracy także po macierzyńskim dzienny odpuszczę, żeby siedzieć z Maluszkiem a w nocy pochodzę a mąż będzie się zajmował Małym ;)) już się chyba tych nieprzespanych nocy doczekać nie może coś tak czuje hahaha :p


Kaha91 – fajny leżaczek bujaczek ;)) ja mam taki :
BCD28 FISHER PRICE LEŻACZEK FOTELIK BUJACZEK 18KG - 5251266796 - oficjalne archiwum allegro


Ananka – hehe nie denerwuj się ;) my ostatnio z mężem zapomnieliśmy o naszej 8 rocznicy i przypomniało mi się kilka dni po i oboje się śmialiśmy że po tylu latach nam to wypadło z głowy ;) ja zawsze miałam pamięć do takich dat ale ta ciąża chyba mi zabiera pamięć powoli ;) ciekawe czy w lipcu o 1rocznicy ślubu nie zapomnimy :p


Dżejka – dobrze, że Małej się nic nie stało, ale wyobrażam sobie ten strach ;)


Anula, Kołtunek - współczuje tego twardego brzuszka, odpoczywajcie ...

Tren - ale będziesz miała atrakcji we wrześniu :) porodówka, pierwsza klasa ... huhu ... masz wesoło ;))

Klaudixxon - mój Maluszek miał tak samo, skakał w brzuszku a jak tylko mąż położył rękę to koniec, bezruch :p jak zabierał to Mały dalej buszował :p od kilku dni to się zmieniło i obecność tatusia już mu nie przeszkadza w dokazywaniu :D
wczoraj to tak mi brzuch cały falował, że mmmmm :p po chwili w jednym miejscu przez ok.10min się jeden punkcik unosił i pulsował - okazało się że Małego dopadła czkawka, dziś też już od rana czkał :p

Milusia83 - zazdroszcze basenu ;) z chęcią też bym poszła troszkę popływać ale u nas jest w okolicy jeden basen i cały zlepek narodowościowy tam chodzi i nie to żebym miała coś przeciwko innym ale jak widzę pakistańczyków, murzynów i tych wszystkich ludzi w turbanach na głowach, przepasanych w upały w te ich szaty to wolę sobie odpuścić i zostaje jedynie relaks pod prysznicem :D
 
kaha91 fajny ten leżaczek :) wlasnie też myślę, że musiałabym jakiś kupić, bo pewnie się przyda, ale chyba na razie się wstrzymam

Dżejka, o kurczę, co za wypadek, dobrze, że małej się nic nie stało
 
Witajcie dziewczyny:) Coś ostatnio nie miałam kiedy pisać na forum- ale czytam stale. Tren oczywiście masz mój głos :) Na tyłku mogę spokojnie siedziec po moich ostatnich niedogodnościach - więc nie jest źle. Wziełam się za ogólne sprzątanie, segregowanie, wyrzucanie wszystkiego co niepotrzebne. Przy okazji trafił nam się fajny wózek WÓZEK ROAN MARITA 2W1 NAJLEPSZA OFERTA NA ALLEGRO! (5072058599) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kolor 04-sk w super stanie utargowałam na 300 zł :) a miał być nowy chicco urban :( roźnice w cenie dołoży się do nowszego modelu bmw dla nas ;)
Tak więc wczorajszy wieczór minął na zabawach z wozkiem ;) jedynie trzeba będzie dokupić fotelik samochodowy, ktory będzie można wpiąć do stelaża- już sprawdzałam na allegro nie powinno być problemu.
Jutro idę na wizyte do gina. Mały tak mi po pecherzu skacze, .ze ciągle mam wrazenie że sikać mi się chce- nie wytrzymałam i zrobiłam sobie badanie moczu- ale tam wszystko ładnie :) Więc to sprawa łobuziaka :)
JUtro zakonczenie roku - a ja pierwszy raz od 10 lat ten dzień spedzę nie w pracy. Kurcze przyznac trzeba że się na tym wolnym rozbestwiłam. Dziwię się jak ja mogłam kiedys tak pracowac na kilku etatach. Też dziewczyny planuję urlop roczny to wtedy rozumiem wypłacają 80% przez cały czas. A kiedy bardziej opłaca sie brać ten pol roku 100 % a poxniej 60%- moze się orientujecie w temacie? Pozdrawiam
 
reklama
Całe szczęście ze się nic nie stało ani małej ani ze mną bo wystartowałam jak szalona z kanapy i zaczęłam podnosić:confused2::confused2::confused2:

agata ja też chętnie poszłabym na basen bo człowiek od razu lżejszy się robi ale można złapać jakąś infekcję i wolę nie, teraz to nawet stroju całego nie mam. Niby gin mówił na początku ciąży że mogę iść ale mówił coś o tamponach ellen.

kuzynka kosmetyczka zrobiła mi paznokcie u stóp od razu człowiek lepiej się czuje bo sama to ledwie umazałam te paznokcie a teraz takie ładniutkie i świecące - mała rzecz a jak cieszy!
 
Do góry