reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

gosiunia1993- powodzenia na operacji dla m! A ja dobrze kojarzę, że Ty też miałaś jakoś teraz do szpitala iść?

kaha91- krem Bielenda dostaniesz na bank, ale dzidziusia u nas nie ma, nie wiem, jak w Twoim rossmannie.

Ale mnie opaliło! Moment byłam na słońcu i jestem brązowa, a zawsze na czerwono mnie łapało. A w poprzedniej ciąży, to chodziłam biała jak śmietana. Też za moment będę brać 3 prysznic, bo lepie się dzisiaj jak lep na muchy ;-) Ech, idę spać, może jutro będę miała więcej czasu, żeby tutaj zajrzeć. Miłej nocki!
 
reklama
Jej dziewczyny Wy o szpitalach i połoznych ja nadal nie wiem gdzie i jak rodzić masakra ... musze temat solidnie przemyśleć i poszukać kogoś
 
Jolka6621- no mam iść 8 czerwca ale właśnie nie wiem czy pójdę bo myślałam ze trochę inaczej bedzie wyglądało funkcjonowanie mojego m po tej operacji a tu 6 tygodni w takiej ortezie bedzie chodzil wiec ani autem nie pokieruje ani nic wiec chyba go nie zostawie z taka ręką tak wczesnie. A 15 czerwca ide na wizyte do mojego lekarza to mu powiem jaka sytuacja byla i przy ojazji jak bede badania robila zobacze co z tym moim białkiem czy nadal jest a moze już go nie ma i nie bede jednak musiała się kłaść do szpitala :)
 
Joasik 0 mnie nie boli ale za to mam takie skurcze, że chodze po ścianach. Byłam dziś na IP ale szyjka trzyma na szczęście.. w sali gdzie robiono mi KTG było tak gorąco, że jak wstałam to całe łożko było mokre... myślałam, że zejde a jeszcze podłączyli mnie i kazali leżec na plecach..
TRen - aż mi ślinka cieknie na myśl o małosolnych. Jak Ty dajesz rade jeździć na rowerze! niezla jesteś :-)
Klaudixon - a wiesz co z maleństwem?? ja się tego bardzo boje, że mi wody od płyną przez infekcje. Miałam już 3 i za każdym razem mocno to przeżywam i się boję...
gosiunia - trzymamy kciuki za męża
Dzejka - jak się czujesz?
Kaha - zaliczenie zaliczone? :-)
Anula - jak się czujesz?? kiedy masz wizytę u ginekologa?
 
Joasik ja też stosowałam macmirror ale nic mnie nie bolało.najbardziej uporczywe było to brudzenie.Teraz na infekcję mam natamycynę - kuracja 20 dni :eek: na szczęście, ponoć nie zaburza naturalnego środowiska dróg intymnych ale i tak zapodałam jeszcze provag doustnie a jak skończę to zapodaj lactovaginal dowcipnie. Niestety ale luteina dopochwowo tez sprzyja infekcjom. Moja ginka mówi jednak ze jeszcze nie korzystaliśmy z najcięższego arsenalu jeżeli chodzi o infekcje i ze zaczyna od lajtowych preparatów.
Kołtunek a Ty bierzesz nospe czy buscopan bo już nie pamiętam? Może pokombinuj coś w tą stronę -na mnie dużo lepiej to drugie działa.Biedaku - takie ciągle skurcze są wykanczające- fizycznie i psychicznie . dobrze ze szyjka trzyma,oby tak dalej.
 
Ostatnia edycja:
kołtunek wiem tyle że w inkubatorze córeczkę im trzymają i podają sterydy żeby płuca się rozwinęły lepiej. Wszystko teraz to kwestia czasu jakie to będzie miało skutki na małą, mam nadzieję że wyjdzie z tego cało i nie odbije się to na jej zdrowiu.

U mnie odpukać na razie 1 infekcja na samym początku i na razie spokój, jednak wezme profilaktycznie ten lactovaginal bo ostatnio brałam go 3 miechy temu co by się nic nie przyplątało.
 
kołtunek tak wszystko co pisałąm do tej pory zdane na 4 albo 5 :D jeszcze mi zostały 3! koszmar jakiś a 4 mam za sobą! ;/

kurde to ja mam nadzieje ze ten paciorkowiec u mnie się nie przyczyni do niczego złego...
 
hej.Dziewczyny rower nie taki starszny. Teraz mi nim wygodniej niz piechotą bo tak biodra nie obciąza a i szybciej jest. A w razie pod gorke i pod wiatr.. to mam sie o co oprzec :)

Nie wyspalam sie wogole. Ł mnie zbudził o 3.30 bo z Zeldą sie bawił. Noz myslalm ze leb ukrece. Nie dociera do mlota ze skoro ja spie to mam spac?? ze on tez powinien?? A jak nie chce to niech wyjdzie z psem sie bawic na dwor.
s
Do tego od kilku dni dretwieje mi prawa dlon. Tzn nie cala,palce. srodkowy, serdeczny i czasami maly.. i sciągają sie, jakbym jakis przykurcz miala. I tak kilka razy dziennie.
 
reklama
Hej lożkowo. Wczoraj rano czułam sie super. Troche pochodzilam na dworzu, małe zakupki i niestety tak mi brzuch stwardniał a wieczorem pojawiły sie bezbolesne skurcze ze dzis postanowiłam nie zmieniać mojej pozycji horyzontalnej. System musi jeszcze troche wytrzymać. Do gineksa ide wstępnie 12.06 na szybki przegląd szyjki i pessara no chyba ze cokolwiek bedzie niepokojącego to IP. Jedno dobre ze posiew wyszedł bdb i nie ma żadnych złych bakterii - mimo pessara i luteiny.

Zazdroszczę wam tej aktywności tymbardziej ze zawsze mega aktywna byłam. Przed ciaza ciągnęlam dwa etaty, potrafiłam jeszcze czas wygospodorawac na fitness, sport, no i jakies imprezki. Zero chorób, zero zwolnień ... A teraz nie robię nic, nawet mi sie czytać książek nie chce. Jedynie w telefonie forum poczytuje i tyle :/
 
Do góry