reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ivon witaj, dobry masz ten cukier, nie masz się czym przejmować!

Matosia mnie mówili, ze 75 to teraz jest zalecenie i 50 się nie robi...

Tren to Ci sie faktycznie zbiera okazji... jakby mnie tak bolało to olałabym tą mszę rocznicową, końca świata nie będzie, a ważne, zeby Tobie się nie pogarszało, zwłaszcza, ze F nie jest nastawiony, ze koniecznie musi iść

Anula nic się nie martw, dotrzymasz do końca i jeszcze będziesz kombinować jak maleńką popędzić żeby wreszcie wylazła:-)

Nareszcie pogoda piękna, chłopaki brykają na polu, a ja mogę odetchnąć spokojnie, bo już myślałam, że mi chałupę rozniosą, oj zdecydowanie za dużo energii mają, wczoraj tak szaleli, ze lampę zrzucili...

miłego dnia!
 
reklama

Ivon17
witaj w grupie :)

Tren nie jesteś sama która coś boli :/ wczoraj zaszalałam z wysokimi butami- znajomi mieli ślub i poszliśmy im życzenia złożyć no ale po wszystkim pojechalismy pochodzić do galerii bo chciałam zobaczyć co w Smyku jest, no i oczywiście cały czas w wysokich butach- myślałam że do samochodu nie dojdę tak mnie giry rwały!!! Dziś od rana kuleje, czuję jak by każda noga z 20 kg ważyła a całe podeszwy to mam tak bolące jak bym przyszła po jakimś weselu :( MASAKRA!!!
No i współczuje wydatków!

otoKika dokładnie- decyzja o imieniu już zapadła :D a co do samochodu to ja już sobie wybrałam i dziś będziemy dzwonić i pytać :D

kaha91 wiesz Kochana tą kołderkę i cały zestaw zamówiłam osobiście w hurtowni ale na allegro i w necie też mają swoją stronę... Tylko warto zamówić jak już telefonicznie a nie przez Allegro bi można troszkę utargować :) ja aż 100 zł zaoszczędziłam :)

ewka84 to Ty też leć z nimi na powietrze i się dotleniaj :) u nas też rewelacyjna pogoda :D


Miłej niedzieli!:-)


 
Matosia- mi również lekarz mówił, że już od 50 się odchodzi, bo często trzeba je powtarzać i on już od dawna zleca 75

TRen- byłam ostatnio na 18 przyszłej bratowej, rodzina dawała po 200. chrzestny 400 i dziadkowie 400. Ale dwóch braci po 400 to jest wydatek :sorry:
U nas dzisiaj pogoda niby ładna, ale dosyć chłodno. Ten weekend to dla mnie paranoja. W piątek byłam świadkiem wypadku, gdzie na szczęście nikomu noc poważnego się nie stało, a wczoraj mój mały spadł ze schodów. Wyglądało to dramatycznie, ale dzięki Bogu, skończyło się na dwóch małych szramach na policzku i łydce. Do tej pory, jak sobie przypomnę, to mi łzy do oczu nachodzą :no:
 
noooooooz. zjada mi posta. jak zaraz pier....walne tym laptopem.
Lalki ja bym teraz w zyciu szpilek nie nalozyla. zadnych obcasów, koturnów i innych uniesien. Nogi by mi chyba odpadły. a i srodek ciezkosci mi sie przesunął.. zarylabym ryjem o glebe jak nic. Kiedys mialam kostke skreconą. i jtak po skreceniu dodatkow nie moge,bo mi zaraz sie kontuzja odzywa.

wydatek mam. prezent x 2 bo to blizniaki. zaraz moze byc wykaz ksiązek dla F. dla O bedzie jedna darmowa.. ale reszte trzeba kupic.

Bracia na urodziny nie chca nic. Kasy nie chcą.. bo jak to stwierdzili.. wypadac bedzie zeby na chrzciny coś dac :) a tak bedziemy kwita. Mloty!!! tym bardziej mloty ze jeden z nich chrzestnym bedzie. To moze kupie to co chrzestny kupuje.. i jednemu wrecze na 18 urodziny ?? a grugi dostanie czekolade :D Dobrze ze moi chlopcy z kwietnia, chrzesnica z listopada.. bo jakby ktores zaraz teraz jeszcze urodziny mialo to krucho by bylo.


U nas slonecznie ale troche wieje. troche bo poworko mam laskami otoczone, i troche budynków jest. na drodze za to pizga strasznie. isc ciezko. ale dla mnie i bez wiatru dziś ciezko :D
dobrze ze obiad z wczoraj mam :)
 
A co do nóg, to polecam Bielenda Sexy Mama krem na opuchnięte nogi, może jakichś cudów nie czyni, ale daje fajne ukojenie, delikatnie chłodzi i po takim bieganiu po galeriach, to super sprawa ;-)
 
Tren nie wiem co Ci doradzić z tym biodrem.. a co do kasy na 18stkę braci.. spory wydatek Cię czeka..

lalki to Ci się udało sporo zaoszczędzić :D my zestaw kołderkę+podusię i poszewki itp mamy dostać więc w sumie też nam spory wydatek odejdzie... teraz największy to mebelki i wózek ale dziadki coś wspomnięli że na wózek dadzą :D

jolka krem na pewno się przyda.. mi też dokuczają nogi jak pochodzę za dużo!

jutro ma być tak ciepło a ja mam laborki na uczelni i do tego zaliczenie;/
nie wiem ak się ubrać;/ :(
 
Samopoczucie u mnie 5/10 dwa dni umierałam bo zaparcia+wzdęcia+ nudności. Teraz mi coś przeszło i mogę przynajmniej jeść bo 3 dni jadłam kleik ryżowy i chrupki kukurydziane bo czułam się struta. Po wszystkim było mi nie dobrze. Dziś zjadłam pierwszy normalny posiłek. Jednak wzdęcia dalej są, brzuch robi mi się jak kamień jak cokolwiek zjem więc jade na espunisanie. Mam nadzieję, że za jakiś czas się to unormuje i poczuje się znowu dobrze.

Na zaparcia spróbuj trochę się poruszać jeść więcej owoców, pić wodę, a na drugą stronę przewodu spróbuj czopków evq/qu. Ten zestaw powinien pomagać.
 
Lalki podziwiam Cię, że jeszcze śmigasz w wysokich butach, ja w zimie już na strych wyrzuciłam wszystkie, niech czekają na lepsze czasy...

Jolka dobrze, ze małemu nic wielkiego się nie stało, niestety chłopaki tak mają, że zawsze te nogi poobijane, obdrapane, siniaki wszędzie, a najwiecej jak do lekarza trzeba iść...

Kaha przynajmniej kurtek i płaszczy ciażowych kupować nie musimy, oj łatwiej w lecie brzuszek ubrać:-) powodzenia jutro!

maj minął, jestem poztytwnie zaskoczona, bo jeszcze w miarę normalnie funkcjonuję, spodziewałam się, ze będzie gorzej, oby tak zostało jak najdłuzej!
 
Ewka tez jestem podekscytowana tym ze koniec maja ;)) przed nami tylko wakacje...

Co do butów przed ciaza tylko szpilki a teraz adidasy i japonki a żeby ładniej czasem wyglądać to jakies balerinki ;) generalnie mój strój jak chłodniej to dres ciążowy a jak ciepło jakaś luźna tunika ... Wyglądam czasem strasznie ale ani sił ani ochoty na strojenie nie mam bo i tak większość czasu leze. Jednak we wtorek ide do kosmetyczki na manicure i pedicure coby odrobine kobiecości poczuć..

Mam strasznie dziwne uczucie jak Mała mi tak niziutko główka albo raczkami napiera Jakby przez szyjkę wyskoczyć miała :/ juz wole kopniaki po żebrach. Poza tym po tym pessarze mam ucisk na pęcherz wc co kilkanaście minut :/ gdy pije duzo.
 
Ostatnia edycja:
reklama
ewka84 z funkcjonowaniem masz rację.. też myślalam że będzie ciężko.. ale jakoś nawet bez wiekszych dolegliwości..
ubrać się i nie wiem.. ma być prawie 30 stopni.. sandaly do laboratorium nie pasują;/ mam też zaliczenie więc jakoś pasuje wyglądać..

Anula09 no to mała Ci zapewnia wrażeń :D też latam ciągle do WC :D

my dzisiaj aktywnie spaaacer długi:) i potem kolacja u teściów:) trochę z nimi posiedzieliśmy, dostaliśmy prezenty na dzień dziecka :D
oczywiści eteraz dopiero siadam do nauki
aaaa jutro będę podglądać Jaśka :D doczekać się nie mogę, ciekawe ile waży!
 
Do góry