reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Ja też niestety mam kiepskie zęby i łatane bardzo dlatego zrobiłam sobie licówki ale też mi 2 zęby troszkę próchnica złapała i robiłam tydzień temu. I zdaje sobie sprawę, że mam słabe zęby i pewnie coś będzie do roboty po ciąży i karmieniu.
 
reklama
Czesc Dziewczyny:)
to mój pierwszy wpis na forum. Czytam Was od jakiegoś czasu i w końcu odważyłam się odezwać:) Jestem w 26 tygodniu ciąży- termin mam na 02.09.2015. Mam już 4 letniego synka i teraz oczekuję narodzin córeczki. Na pewno już trochę się poznałyście, ale może znajdzie się miejsce również dla mnie na Waszym forum? Pozdrawiam
 
Witamy Ivon - jestes w czołówce terminów ;) zazdroszczę bo u mnie połowa wrzesnia a juz teraz dla mnie każdy dzien do przodu to sukces ...
 
Anula09 niby jestem w czołówce z terminem, ale nie nastawiam się na terminowy poród. Za pierwszym razem urodziłam w 41 tygodniu. Pamiętam, że oczekiwanie po terminie było strasznie męczące.

Mam do Was pytanie jak Wam wyszło badanie glukozy? U mnie na czczo wyszło 88, a po 2 h po obciążeniu 75 wyszło 138. Lekarz stwierdził, że wszystko jest w normie, ale mnie jakoś ten drugi wynik martwi. Czy któraś może ma podobne wartości?
 
reklama
czesc.


Ivon ja glukoze bede pola w tym tygodniu albo w nastepny poniedzialek. I tez 75. fuuuuu

moje biodro dalej boli. im wiecej chodze tym mniej je czuje, ale wstac rano to koszmar. a dziś jeszcze msza rocznicowa komunistów. F stwierdzil ze nie jedzie bo " mama moze urodzic w kazdej chwili ", mi sie nie usmiecha siedziec w lawce ok 2 h.. a potem nie dojde do mamy. No i Ł do pracy ma. Nie bedzie mial kto nas odwiezc do domu.

Wczoraj bylismy po pezenty dla chlopaków na dzien dziecka. Dostali pieniadze i jak chcieli mega wypasione prezenty to reszta z ich skarbonek. Napalili sie ze do hurtowni zabawek jedziemy.No i pojechalismy. ja jak kaczka chodzilam ktora za chwile ma sie zsikac pod siebie. no ale F kupil sobie lego, a O karabin na kulki. Ł dla najmlodszego nie chcial nic kupic a takie ladne krzaczki byly w auchanie. ;)
aaaale nic straconego. na dzien ojca mu kupie :)

i kurde. za 2 tyg. moi bracia mają 18 urodziny. zastanawiam sie ile im pieniedzy dac. zbierają na samochod, tzn jeden zbiera na auto a drugi na remont poprzedniego. nie mieli kiedy tych 18 -tych urodzin miec??
 
Do góry