reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Anula - a Twoja mała jest już ułożona główką w dół? może stąd te rozwarcie.. masz skurcze? Wiem co czujesz bo też nachodzą mnie czasem myśli, że nie donosze ale trzeba starać się myśleć pozytwynie to połowa sukcesu. Ps. może zrób sobie suwaczek będziemy wiedzieć w któym tc jesteś :)
Kaha - powodzenia na zaliczeniu
Matosia - według mnie 50 jest bez sensu robić, wyjdzie źle i tak musisz zrobić 75
Tren - to rzeczywiście sporo wydatków. Ja miałam 2 lata temu tydzień po tygodniu komunie 2 chrześnić... ogólnie mam już 5 chrześnić. Więcej nie chce :-)
 
reklama
Tak jest główka w dół od początku praktycznie ... Jak leze i siedze jest ok, jak wstaje brzuch mam twardy :/

Pisze non stop na tel i tu suwaczka nie ogarniam ;)
 
no właśnie mam to samo, że wstaje z łożka i od razu kamień ehh ale pocieszam się, że mam tak od 8 tc i, że jak już tyle wyleżałam to dam radę jeszcze do 36 tc :) jeszcze 10 tygodni i niech się dzieje :-):-):-):-) a od kiedy masz skurcze?
 
Od 12 tc zaczęły sie te twardnienia :/ nawet nie wiedziałam ze to skurcze teraz mam 24tc5d Całe szczęście to nie boli choc jak leze na plecach to kość ogonowa i plecy daja sie we znaki ...
 
Dobry wieczór, u nas dzis leniwa niedziela po 30stce kumpla. Na imprezie Maleństwo troszku o sobie dawało znać. Za to dzis rano dało czadu...Brzusio mi cały się ruszał. Mąż był zachwycony :-) glaskal po brzuchu, mówił do... nazywa to nawiazywaniem kontaktu i zabawa ;-)
Ivon witamy :-) ja też mam termin na początek września. Więc ten sam etap ciąży.
Dobrej nocki Kochane!
 
kołtunek twój suwaczek za to pokaźnie wygląda! :)
chrześnic masz sporo ja ani jednej sztuki :D jak się czujesz?
 
Heh ja mam 4 chrzesniaczki a mąż 2 chrzesniakow ;) mam nadzieje ze na tym koniec :)

Dziewczyny a mam pytanko. Jutro ide pić glukozę i zastanawiał się czy na czczo tzn tez bez żadnych tabletek? Biorę euthyrox na tarczycę, na czczo pol godziny przed posilkiem.. No i teraz się zastanawiał czy glukoza to posiłek? Czy nie brać kompletnie nic czyli wziąć euthyrox dopiero po 2h i zjeść cos normalnego po 2.5h? Wiem ze niektóre z
Was tez biorą to cudo :) dzięki za pomoc :)
 
Witam sie poniedzialkowo!
Od 4 nie moge spac. Dzisiaj mam 100 dni do terminu porodu!
Mamy pierwszy dzień lata I zapowiada się bardzo letnią pogoda tylko patrzeć jak ledwo będę się toczyć. Muszę poszukać tego kremu co jolka poleca bo na pewno nogi będę miała jak banie.

Dzisiaj dzień dziecka kupujecie coś z tej okazji swoim maluchom? Ja może posiedze na necie i kupię jakiś ładny drobiazg tak pewnie bardziej dla własnej przyjemności ale powiedzmy ze to na dzień dziecka; )

Wiola nie pomogę niestety.

Anula też mała czasem laskocze mnie albo uderza tak bardzo nisko jakby w tą szyjke okropne to jest. Od razu mam wrażenie ze coś tam na dole system szwankuje.

Kaha powodzenia! Dużo CI jeszcze zostało do zaliczenia?

Ivon witaj!

My z T. Łącznie 4 chrzesniakow mamy ale na tym nie koniec.
 
hej.

U nas ja mam jedną chrzesnice, Ł wcale. Mialam byc drugi raz chrzestną, u corki chrzestnej Oskara ( siostry Ł ) ale ona powiedziala ze wie ze mamy sporo wydatków... i mi sie "upieklo".Teraz Ł, druga siostra w ciązy i tak sie zastanawiam czy bedzie Ł prosi na chrzestnego czy jednak nie. Powiem wam ze wolalabym nie.. z tego wzgledu ze dzieci z tego samego roku bedą.

Nie wyspalam sie. Głowa mi boli strasznie, zolądek. wczoraj dostalam takie biegunki ze ledwie zdązylam do wc. a scisk w zolądku taki jakby ktos mnie porzadnie pobił. i dziś tez czuje ze cos nieoniecznie sprawnie z moimi kiszkami.

Ewka ja w tej ciązy tez bardziej sprawna niz w poprzednich. Mimo ze brzuch mam wiekszy. ale dam rady sama sobie skarpety i sie wydepilowac, wiec to jest sukces :D
 
reklama
Heh ja mam 4 chrzesniaczki a mąż 2 chrzesniakow ;) mam nadzieje ze na tym koniec :)

Dziewczyny a mam pytanko. Jutro ide pić glukozę i zastanawiał się czy na czczo tzn tez bez żadnych tabletek? Biorę euthyrox na tarczycę, na czczo pol godziny przed posilkiem.. No i teraz się zastanawiał czy glukoza to posiłek? Czy nie brać kompletnie nic czyli wziąć euthyrox dopiero po 2h i zjeść cos normalnego po 2.5h? Wiem ze niektóre z
Was tez biorą to cudo :) dzięki za pomoc :)

Hej, jak robisz tylko tą glukozę to myślę, że możesz wziąć pół godziny przed. Ja za jednym zamachem będę miała robione inne badania, między innymi tsh, więc planuje opuścić dawkę z tego dnia. Endokrynolog mówiła, że nic wielkiego się nie stanie jak opuszcze. :)
 
Do góry