reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Kaha91 ja ruchy czuje prawie od miesiąca. Synus jest ruchliwym dzieckiem więc się rusza non stop ale są też dni kiedy mniej się.rusza i wtedy zaczynam się stresowac.
 
reklama
ja się tak ogólnie nie martwię, zdażają mi się tylko takie napady, ze się stresuje, ogólnie to to połówkowe usg mnie dość mocno uspokoiło:-) ale takie napady to już chyba zostaną na zawsze, matki tak mają, że się martwią:-) jednak życie jest bardzo kruche...
 
Dziewczyny opowiedzcie coś o sobie. Ilee Macie lat? które to Wasze dziecko i jaka płeć jak znacie ;-) i jak długo staraliście się o dzidziusa?
Ja mam 26 lat u Nas będzie to pierwsze dziecko Synus Krzyś ;-) staraliśmy się dwa miesiące i to były najdłuższe miesiące w Naszym życiu ;-)
 
Ostatnia edycja:
Po wizycie u ginki jestem trochę wkurzona.... Jakaś ta moja ciąża problemowa... Wcześniej krwiak, teraz twierdzi, ze łożysko przyklejone do blizny po cc... Słyszałyście w ogóle o czymś takim? Łożysko do obserwacji, w razie jakiegokolwiek plamienia to od razu na ip mam jechać. Do tego tak wszystko po tym cc jest wysoko, ze usg dopochwowe to prawie do końca mi wsadzała.... No a najgorsze, ze dalej nie wiem kto tam siedzi:wściekła/y: Jak to ujęła- chłopaka nie widzi ale dziewczynki też nie gwarantuje.... Teraz czekam na usg do mojego ginka. Kazał przyjść koło 19 maja....
 
Viola1988 bedzie wszystko dobrze ;) musi być. dobrze że to już 20 tyd.A co do płci to też bym się wkurzyła ;p

Ja mam 21 lat ;) mąż 27. Mamy już córcie Maje o która staraliśmy sie raz ;) teraz staraliśmy się 5 może nawet 6 cykli i wyszedł synuś ;p więc będzie parka ;) różnoca bedzie 3 lata ;)
 
Ja mam 27 lat, M 33. Będzie drugi dzidziolek, pierwszy synuś Adam w lipcu będzie miał 2 latka :-) No a staraliśmy się o pierwszą i drugą ciążę po kilka cykli bo mam pcos i trzeba było brać leki na wywołanie owulacji...
 
To wygląda, że ja jestem jedną ze starszych bo mam 32 lata, mój m 33 i mamy prawie 10 letniego syna. Nie wiemy jeszcze kto mieszka w brzuszku - usg połówkowe mamy 5 maja i mam nadzieję że się dowiemy. O fasolkę lub fasola staraliśmy się dłłuuuuugo bo 1,5 roku.
Co do kąpieli to ja się kąpie tylko woda jest nie za ciepła.
Ruchy czuję od 3 tygodni ale to raczej muskanie niż fikołki. W poprzedniej ciąży też ruchy do końca były bardzo subtelna :-) co powodowało dodatkowy stres.
 
reklama
Moje drogie ja mam 31 lat a mój M. 36 lat, to jest nasza 2 ciąża, 1 niestety szybko się zakończyła. Zaszłam w ciążę niemalże równy rok po pierwszym zajściu ;) a stało się to tak że w październiku zaczełam brać tabl anty i dokładnie 4 grudnia wziełam ostatnią. 20 grudnia pokłóciliśmy się z M. potem poprzytulaliśmy... i w ten sposób w tym momencie czekamy na Dominika :D
 
Do góry