reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Naskrobałam posta 3 godziny temu i coś go zjadło :-p
Wróciłam od lekarza, mały chory, ja mam delikatny katar, zaczynają się mdłości popołudniowe- cudowniej być nie może ;-)
Co do cyców, to w pierwszej ciąży urosły mi coś koło 5 miesiąca, a teraz tkliwe sutki i już rozmiar większe. Widać nie ma reguły ;-)
 
reklama
Mnie zaziebienie nie mija...pije *spam*. Dzis powiedziałam w pracy o ciąży :-) przyjęli to z radością :-) o powrót nie kazali się martwić. Ja przechodzę ciążę bez mdłości. Za to spanie to moje nowe hobby :-) mąż zadowolony bo spij ze mną.
 
hej dziewczyny :) obserwuje wpisy i powiem Wam ze jesteście niezłe sprinterki - nie nadążam w czytaniu postów kochane :) fajnie że większość z was jest już mamuśkami i dużo rzeczy nie jest dla Was nowych- ja co chwilę na czymś się łapię - coś mnie zaskakuje, co prawda jestem już aniołkowa mamą ale ta ciąża jest diametralnie inna niż poprzednia - poprzednia zakończyła się w 7 tc a teraz już mamy 10 - wiec jest różnica. Co do piersi to w obu ciążach mój M z dnia na dzień stwierdzał że mi urosły, rano robiłam test i 2 krechy były hehehe, śmieję się z niego że minął się z powołaniem i powinien zostać ginekologiem :D.
A ja dziś o 16.45 mam wizytkę ciekawa jestem jak tam mój maluszek... jaki już duży - powiem Wam że nie mogę się już doczekać brzusia - choć niby już co nieco widać ale chciałabym żeby był już większy ;)
 
Hej babeczki,


jak tam u Was? Słońce? U mnie dzisiaj słonecznie.....


Kaha91 u mnie powiększyły się jakoś 6 dni po owulacji, i z każdym dniem coraz większe, najbardziej strzeliły tak w 6 tym tygodniu, zrobiły się pełne, bolesne, guzkowate i szczypiące.....Jeżeli cokolwiek CIę niepokoi zawsze możesz porozmawiać z lekarzem....Czasem się zdarza, że kobiety w ogóle nie wiedzą, że są w ciąży - zero objawów:) i takie to szczęściary:D


Pysiu ja my z M też mamy firmę, dosyć dużą, mnóstwo pracy, non top, dwójeczka w domu, sprzątanie, masakra:D:D:D:D Fajnie, że z brzdącem wszystko gra....


Engancka no to czekaj spokojnie na kolejną wizytkę:)


Kołtunek ja mam 24 prenatalne...No to dla Ciebie 13 mega szczęśliwa:D


Asika82 ja część rzeczy trzymam, a część oddałam:) miałam takie śliczne ciuszki, bo liczę, że teraz dziewuszka i będę mogła kupować różowae hehehehe:D:D:D:d


Jolka zdrówka


Natalii to dobrze, że dobrze zareagowali:D


MałaMi84 kciuki za dzisiejszą wizytkę...
 
Doris82 ooo widzisz, jaki zbieg okoliczności:) I nie, nie Holandia. Obecnie mieszkam w Anglii i trochę mnie frustruje tutejsza opieka nad ciężarna i to, że nie interesują się ciążą do 12 tyg. Ale nigdzie chyba nie ma idealnego miejsca do życia, niestety.

Jolka6621 - zdrówka dla Was! :)

MalaMi1984 - trzymam kciuki za wizytę &&

Milusia83 - zazdroszczę słońca, u mnie od kilku dni szaro i buro, tenperatrura w okolicach zera a ja przyzwyczajona do delikatnych angielskich zim nie mam nawet puchowej kurtki. Aż się z łóżka wychodzić nie chce w taką pogodę :(
 
Hej dziewczyny u mnie kolejny ciezki dzień, wczoraj po paczkach oczywiście wisialam na wc a dziś od rana wcale nie jest lepiej. Ciężko mi uff apetytu zero, jem bo wiem ze muszę a jutro kolejny egz na uczelni, na szczęście już ostatni.
 
U nas dziś też piękna pogoda:)Odebrałam córcię z przedszkola i wraz z psem poszłyśmy na spacer do lasu i powiem Was,że dziś chyba jest pierwszy dzień mojej ciąży, kiedy czuję się całkiem nieźle:)Mam nadzieję,że nie zapeszę:)

Mala Mi trzymam mocno kciuki za wizytę, daj znać jak Maleństwo;)Ja miałam bardzo duży(taką wielką piłkę) brzuch w pierwszej ciąży i zastanawiam się czy teraz też tak będzie,ale chyba tak bo też już trochę mi brzuszek wyszedł,a to dopiero początek;)Zanim się obejrzysz będzie duży i kopiący;) Ja nie mogę się najbardziej doczekać ruchów:)
 
na serio macie już odstające brzuchy?? U mnie nic, zero wypukłości a mięśnie mam przecież już rozciągnięte tym bardziej,że 2 razy przecinane ale płaska jestem nadal.

U mnie też dzisiaj dzień lepszy ale mąż ma mi Torekan kupić, w drugiej ciąży miałam takie czopki na mdłośći i super pomagały
 
reklama
Do góry