reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Torecan podobno oddziałuje na płód, nie boisz się? ja się zastanawiam nad jakims naturalnym preparatem na imbirze, pogadamy z moim ginem o tym za tydzień, póki co mecze się dalej, piersi już mi się powiększyła i bolą a brzuszek jakby okraglejszy na dole bo w jeansach już mi nie wygodnie a na wadze kg mniej o dziwo
 
reklama
Asika82 a ten torekan to stosujesz po konsultacji z lekarzem?Brzmi nieźle,ale w ulotce jest napisane,że nie należy go stosować w ciąży?

Co do brzucha-naprawdę wyraźnie mi odstaje-ale z córką też tak było-wtedy byłam wręcz chuda i zupełnie płaska przed ciążą i do razu wyraźnie mi odstawał brzuszek,a teraz co prawda nie mam już takich mięśni jak kiedyś,ale raczej należę do szczupłych i wyraźnie mi się już zaokrąglił;)
 
Ja mimo wszystko bym nie brała tego torecanu, gdyby coś się dzidziusiowi stało bym miała straszne pretensje do siebie.....imbir, coś przegryzać najlepiej chrupki kukurydziane, krakersy, coś częściej i lżejszego........

Absolutnie nie dopuszczać do uczucia głodu, jak pić to małymi łyczkami, po prostu podpijać, a nie na raz całą herbatkę, najlepiej zielona cytrynowa, albo bardzo lekka czarna, po owocach ja mam odruch wymiotny.....

Przed wstaniem z łóżka od razu coś do buziola, można dziamgać migdały, mnie one bardzo pomogły, żarłam płatki migdałowe.....


A jak coś to lokomotiv
 
Ostatnia edycja:
Milusia a może faktycznie jak Cie tak męczy to dziewuszka dla odmiany będzie.
Mi na mdłości pomaga jedzenie małymi porcjami i czesto. Herbata tez nasilała mi objawy. Najlepiej cos zimnego.
Czytam Was cały czas ale przez te mdłości nie mam siły nawet napisać. A mi jeszcze pomagały tez mandarynki
Mi lekarka powiedziała bym starała się nie brać nic na mdłości lepiej próbować naturalnie - imbir itd ...
 
Ostatnia edycja:
mnie dzisiaj do południa też męczyły mdłości.. myślałam że nie wystoje w kolejce jak poszłam po zakupy :D
ale juz przeszło za to teraz najchętniej położyłabym się spać :D
 
Jolka zdrówka dla Ciebie i synusia!

Mała Mi i jak po wizycie?

ja też bym sie nie zdecydowała na leki na mdłości w ciąży...

weekend, wyśpię się, hurra:-)
miłego wieczoru!
 
No kochany ja już po wizycie - i okazuje się że ciąża jest o tydzień młodsza niż z ostatniej OM - hmmm trochę mnie to niepokoi, bo okres miałam 04.12.14 a współżyliśmy z M 20.12 i 21.12 - pamiętam dokładnie, bo mój M jeździ w delegacje za granice i później już Go nie było.... ale...
w każdym razie jest to 9 tydzień ciąży maluszek sobie pływał fajnie, rączką machał :D serduszko idealne, wszystko w jak najlepszym porządku, kolejne USG prenatalne 10.03 a wizyta 18.03. Jestem mega zadowolona :D
 
Dziewczyny, nie stresujcie się tymi rozbieżnościami ;-) ja brałam torecan w pierwszej ciąży, bo nic a nic mi nie pomagało w pewnym momencie. Nie mogłam normalnie w pracy funkcjonować, bo ciągle mnie wymiotowało, brałam bodaj 3 dni, tyle mi lekarz kazał, mały zdrowy i nic mu nie jest. Jeśli nic nie pomaga, to ja akurat rozumiem, bo taki stan zagraża dziecku, jak nic nie można zjeść, ani napić się, bo od razu łazienka, a powietrzem nie wyżyje się.
 
reklama
Hej, u mnie niestety nie udało się. W poniedziałek mam isc na zabieg. Zycze wszystkim powodzenia, duzo zdrowia i malego bobaska za parę miesięcy.
 
Do góry