reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

kaha91 Na objawy nie ma reguły. Mi biust powiększył się jeszcze przed zrobieniem testu i rośnie nadal, co zaczyna mnie lekko przerażać, niebawem nie wyrobię na staniki. Za to w ogóle nie jest wrażliwy na dotyk. Mdłości też nie mam, może ze 3 razy mnie lekko zemdliło. Za to brzuch mnie pobolewa, tzn dziwnie mi kość łonowa (?) przeskakuje czasami i to cholernie boli, i czasami mam taki dziwny ból nad spojeniem łonowym.
I u mnie wszystko jest okej, dzidzia rośnie, serduszko bije. :) U Ciebie też będzie, zobaczysz! Mniej stresu przede wszystkim, chociaż po sobie wiem że łatwo mówić, ale jak już dotrwasz do wizyty, to później będzie lepiej :)


Ja dzisiaj byłam na pierwszej wizycie u położnej, założyła mi kartę ciąży (a raczej wielki zeszyt a4, i jak ja mam z tym chodzić w torebce :^) ), dostałam "bounty pack" czyli zestaw próbek, kuponów, zniżek na artykuły potrzebne w ciąży i dla dzidzi, pobrała mi krew na badania i ttylko pozostaje czekać do 10 marca na kolejne usg! :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
nie kompletnie nie mam plamień.
brzuch czasami poboli ale to czytałam że normalne.
uspokoiłyście mnie
dzięki :*

szczerze powiem to się doczekać nie mogę żeby kupić już coś dla dzidzi.. ubranko albo dużego misia do łożeczka :D
 
Witam was mamusie, zapisałam się na prenatalne na 12 tydzień ciąży, na 10.03 koleżanka poleciła mi bardzo dobrego lekarza, dzisiaj mam lepszy dzień, wczoraj był koszmar bardzo bolała mnie głowa, jakie macie sposoby na ból głowy oprócz paracetamolu?
 
pycia mi na ból głowy zawsze pomaga spacer.

ja mam większość rzeczy po synku, wózek sprzedałam i fotelik więc to będę musiała kupić :)

6 lat temu 13 lutego w piątek dowiedziałam się, że jestem w ciąży :)
a 13 grudnia zeszłego roku miałam zabieg punkcji do In Vitro :) Szczęśliwy dla mnie ten 13 :)
 
Hej dziewczyny!
U mnie wszystko ok :) nie odzywam się bo kompletnie nie mam czasu, ale staram się Was na bieżąco czytać w telefonie. Mam nadzieję że niedługo mój czas się ustabilizuje i będę miała więcej czasu aby z Wami pisać :)

Ja czuję się b. dobrze chociaż ostatnio męczyły mnie straszne wzdęcia, ale już przeszło.
Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie!
 
Witam!

U mnie dzisiaj piękne słońce świeci i może dlatego mniej senna jestem od rana, nawet może dom posprzątam trochę bo ostatnio robię tylko to co muszę.

Co do ubranek nie mam ani jednej rzeczy , wszystko oddałam, mówiłam,ze produkcja już zakończona a tu taka niespodzianka... jeszcze jedno po fajrancie :-)
 
Hej dziewczyny;)Ja też nie mogę sie juz doczekać kupowania rzeczy dla Maleństwa:p Starszej córci chcemy powiedzieć dopiero po usg w 12 tygodniu i już sobie wyobrażam jak później wybieram rożne rzeczy dla malucha razem z córcią:)
kołtunek dla mnie 13 piątek też szczęśliwy bo właśnie 13 sierpnia 2010 r w piątek wyszedł mi test ciążowy z córcią(a wcześniej zrobiłam już chyba ze 20 za nim wreszcie wyszło):p Co do piersi, ja i w jednej i drugiej ciąży piersi miałam obolałe i wrażliwe już pod koniec 1 tyg.ciąży,z tym,że z córcią jeszcze mi urosły od razu,a teraz nie-ciekawe czy mi urosną jeszcze czy tym razem nie...
Dziś niezły dzień bo nie jest mi tak strasznie niedobrze:)Ale jeszcze sie nie ciesze, bo wczoraj wymiotowałam 2 razy i obydwa po 14 w ogóle ja mam raczej popołudniowe mdłości niz poranne tym razem-zobaczymy jak dziś będzie;) Miłego dnia Wrześniowe Mamusie;)
 
reklama
Engacka nie tylko termin mamy taki sam ale tez coreczki prawie w tym samym wieku i obie Nadusie moja Ksiezniczka konczy 3 latka 13maja. No i piszesz ze bylas u poloznej-czyzbys mieszkala w Nl? pozdrawiam Was wszystkie i zycze zdrowka. Ja bardziej balam sie 11 niz 13 bo 4lata temu stracilam ciaze i teraz dokladnie w tym samym czasie mialam 1usg. no i jest ok. potraktowalam to jako kredyt zaufania od Tego na gorze no i moja wdziecznosc-ogromna. milego weekendu:-)
 
Do góry