reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Witajcie, oj dzisiaj poranek bez tragedii, może mdłości znikają?:D ale bym była happy:D nawet mega happy


Jak tam? Objadacie się pączkami?:D Ja kupiłam takiego, ale niedobrego:( bleeeeeeeeeeeeeeeeeeee




Piszecie o porodach: Zarówno pierwszy jak i drugi wspominam wspaniale:) U mnie w przypadku pierwszego porodu od momentu bólu (ok. 19:00) minęło 3h40 min (ale to długa historia), drugi z kolei (urodziłam o 00:01 1 stycznia:D) to bajka, przyjechałam po 20 na porodówkę, ok. 21 badał mnie lekarz i miałam 7 cm rozwarcia i sapiąc i dysząc zwalniałam akcję porodową do północy:D cud i miód:)




Pycia gratuluję wizytki:) Duża ta Twoja kruszynka:) Z badaniami masz rację...Ja w sumie za każdym razem chodzę prywatnie i dosyć długo schodzi....


Olasec ja z kolei mam dużo starsze dzidzi, aż o 6 dni:D:D:D


Doris82 Tobie też gratuluję wizytki:)


Jolka 6621, tak jest niech każda pisze jedno po drugim:)


Ewka84 no ja bardzo często jeżdżę do Krakowa i o Ujastku słyszałam skrajne opinie....


asika82 współczuję takiego zwrotu akcji....


Kasiaam ja mam urodzinki 30 września heheheh:D:D:D


Jolka6621 na całe szczęście nigdy nie ma dwóch takich samych porodów..




Zu87 życze Ci braku nudności, chociaż też sama cierpię strasznie........
 
reklama
Dzięki dziewczyny! :*

@doris82 ja też na 18 września mam datę :)!

Co do różnicy wieku między om a usg, to u mnie to raczej normalne, mam długie cykle :)
 
Ja mam na 1wrzesnia termin z kalendarza inter. .Lekarka mi jeszcze nie ustaliła. Stwierdziła, ze przy drugiej wizycie obliczmy :-)
 
Mi kalkulatory internetowe różnie podają, ale miedzy 27 a 29.09.2015 a 24.09 mam 30te urodzinki więc może się uda wcześniej :) Co do mdłości to trwają nadal, ale dziś tylko raz wymiotowałam, przy kiepskich dniach potrafie biegac nawet i 4razy, w piątek 20.02. mam kolejną wizytke u gina, wyniki już porobione, nie dzwonił więc pewnie wszystko oki.
 
w którym tygodniu można zauważyć że się piersi powiększają?
ja w sumie jestem w 8 a różnicy nie widzę.. Bolą to fakt ale raczej caly czas tak samo
Mdłości prawie nie mam.
oczywiście schizuję czy wszystko jest ok :(
wiedziałam że ten czas będzie trudny po 1 ciąży ale nie myślałam że aż tak :(
 
Witajcie Dziewczyny,
na samym początku od razu przepraszam Was, że się nie udzielam, ale najzwyczajniej w świecie nie mam czasu... Pracuję 6h dziennie (prowadzę firmę, w której ciągle jest pełno pracy, teraz rekrutuję ludzi i ręce mi opadają jak ciężko jest znaleźć normalnych ludzi do pracy...), wracam do domu i zajmuję się moim synkiem, który ostatnio zaczął raczkować i zapindala po całym mieszkaniu i ciężko go ogarnąć :-D Potem kładę go spać i dalej do pracy, a potem padam na twarz, ale chcę jeszcze trochę czasu spędzić z mężem, bo się domaga trochę uwagi ;-)
Ale czytam Was regularnie :tak: tylko w telefonie, co jest ciężkie do ogarnięcia, aby odpisywać i się udzielać. Mam nadzieję, że rozumiecie...

Byłam dzisiaj u lekarza. Ostatnie dni to był dla mnie dramat. Jestem tak nerwowa, że najmniejsza rzecz wyprowadza mnie z równowagi i tracę jakąkolwiek kontrolę nad samą sobą. Przedwczoraj w złości rzuciłam telefonem i teraz naprawa będzie kosztować mnie 300zł... Przez to jeszcze bardziej stresuję się czy nie szkodzę mojej fasolince i tworzy się błędne koło :-(
Na szczęście fasolinka ma się dobrze, ma już 17mm, pięknie bijące serduszko i rośnie książkowo - termin OM pokrywa się z terminem USG (dla przypomnienia ostatnio była niby 2 dni młodsza - ta fasolinka - ale pewnie to błąd w pomiarach był, bo takie maleństwo zmierzyć, to i pomylić się pewnie można). Następną wizytę mam za 2 tyg. Pierwszy trymestr tak samo często chodziłam na USG ze względu na moją historię. Z resztą miesiąca to ja bym nie wytrzymała - w głowę bym zaszła przez te moje czarne myśli... Na nerwy mam pić melisę i jak będzie ostro to brać Valerin Forte. Swędzie mnie też całe ciało (z Pierworodnym miałam tak samo) - na to z kolei pić wapno i łykać wit C. Na następną wizytę mam zrobić morfologię, mocz, glukozę, WR, TSH i FT3.
Tak liczę sobie kiedy kończy się ten pierwszy trymestr i wychodzi mi, że na koniec marca - 13t6d będzie 24.03. Do tego czasu oszaleję, a mąż się ze mną rozwiedzie :laugh2:

Pozdrawiam Was wszystkie :tak:
 
kaha w pierwszej ciąży bardzo późno mi urosły nic nie czułam a teraz już przed betą mi urosły, nie ma reguły. Na pewno wszystko jest ok! kiedy masz wizytę u dr?

ja mam termin na 05 września. Wyliczony dokładnie gdyż termin zapłodnienia znany co do godziny :-)

ale dziewczyny piszecie :) witam nowe mamusie.

Ja mam straszne mdłości, cały dzień.. dlatego zbytnio się nie udzielam pozdrawiam ciepło
 
Ostatnia edycja:
reklama
Kaha - boli cię brzuch? krwawisz? masz plamienie? nie ma się czym martwić :) czekaj spokojnie do wizyty. 18 to środa mało czasu zostało :) i zobaczysz jak dzidzia sobie fika :)
Nasze dzieci są bardzo silne :)
 
Do góry