reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Melduję się po wizycie :-)
Wychodzi na to, że Emilek na całe szczęście nie będzie klocuszkiem, bo 3200g - oczywiście usg może się mylić :D Tętno 141.
Ilość wód płodowych prawidłowa, pobrał mi wymaz na GBS. Powiedział, że jego zdaniem w ciągu 2 tygodni urodzę :D Nie zapisał mnie na kolejną wizytę, ale powiedział, że w razie jakbym była jeszcze w dwupaku to zadzwonić i mnie przyjmie bez problemu. Ogólnie mamusia zadowolona :)
 
Aneta gratuluje wizytki:-) no to Emilek ma fajna wage:-) podobna juz do Jasia:-) super:-)
Trzymam kciuki zeby Cie chycilo szybko i w miare bezbolesnie:-)
 
Nad nami jakieś fatum wisi z tym samochodem to jest jakiś horror ubezpieczyciel kombinuje po kosztach z naprawą zanizyli wycenę naprawy a koszty są większe my nie spowodowalismy wypadku a problemy robią nam na każdym kroku :(
 
Bea gratulacje!!! Witamy kolejna wrześniowa dziewczynkę :)


Anetka super ze wizyta udana. Emilek spory chłopak :)


A ja zaczęłam plamic na brązowo... nie wiem czy po badaniu na fotelu (bolało ze hej) czy czop odchodzi czy szyjka się rozwiera. Do tego plecy i brzuch bola jak na okres...
 
Bea- serdeczne gratulacje!

Przepraszam, że się nie odzywam, ale jakoś dziwnie się czuję...Od rana boli mnie brzuch jak na @,do tego trochę plecy. Skurcze były od rana co 30-40 minut, ale to takie straszaki. Teraz są co 20, ale takie lajtowe,trwają 30do 60s., więc myśle, że jeszcze nie rodzę ;) byłam rano na pobraniu krwi, bo mój gin wymyślił sobie, żebym do porodu świeże wyniki miała, więc zrobiłam mocz, morfo i glukozę. Dół brzucha momentami boli, jakby mi ktoś igły wbijał, mały na koniec daje mi popalić. Wczoraj z gorąca zdychałam, a dzisiaj mi zimno, jak nie wiem. Ta temp. mogłaby się utrzymywać tak ok. 23st. a nie w jeden 40, a w drugi 16 :/ no i co z tego, że pochmurno, jak u nas deszczu już prawie 2 miesiące nie ma, nie licząc jakiegoś pokropienia...Rzeka wygląda jak kałuża :/
 
Bea gratulacje!!! Aneta super ze wizyta udana. Dzień terminu minął nadzwyczaj spokojnie- ciekawe ile dni po terminie przeciągnie mnie ta moja Basia[emoji1]
 
reklama
Do góry