reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Maggie, mój synek ma 4 latka. Ile to trzeba cierpliwości żeby dogadać się z dzieckiem.
Klaudixxon nie strasz ze u nas tez bedą takie opoznienia[emoji1]
 
reklama
Mam dość lekarzy kolejny raz nie zrobił usg tylko ręcznie zbadał. Ostatnio lekarz stwierdził że urodze w max 2 tyg a dzisiaj ze na poród się nie zanosi :/ ostatnie usg miałam w 35 tyg a teraz nic nawet nie wiem czy wody się nie Sącza i czy z łożyskiem wszystko dobrze. Płakać mi się chce. Jeszcze mnie dobił lekarz mówiąc ze dziecko będzie duże bo ja przed ciążą byłam za gruba :/ nie wiedziałam że 63 kg przy 169 cm to nadwagą :(
 
Witajcie dziewczyny, koleżanka pojechała a mi nogi z tyłka wychdzą....Najważniejsze, że takie zmiany na forum, nadrobiłam zaległości Dżejka, Kmicis, Bea gratuluję! Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam. Naprwadę gratulacje z całego serca. Teraz żeby dojść do siebie w miarę szybko i dzieciaczki, żeby dobrze jadły. Pożegnałam wczoraj mojego gin, wraca 24 września, więc mam czekać na niego. Przytyłam w dwa tygodnie 1kg 40 dkg, jak tak dalej będzie za niedługo będę się toczyć. Marka czuję coraz bardziej, pewnie ma coraz mniej miejsca, już nie jest taki grzeczny;-)
Koltunek nieżle z tymi chipsami, Milusia naprawdę Cię podziwiam jesteś taka aktywna i jeszcze dwójka dzieciaków. Jestem przy Tobie taka babcia. Obyś Elanka wkrótce wyszła.
Trzymajcie się dobrze, ja dziś odpoczywam ile wlezie.
 
Ivon ja myślę że to reakcja synka na mające się pojawić rodzeństwo dodatkowo, a może i z przedszkola też takie wzorce przynosi....
Mój miał taki właśnie okres bicie wszystkich brzydko mówił, nikogo nie słuchał byłam załamana

Pycia to może jeszcze skocz gdzieś indziej na usg jak coś ... skoro lekarz się nie przyłożył
 
dzisiaj się lepiej czuję niż wczoraj, ten ucisk dalej trochę czuję ale nie jest tak męczący jak wczoraj przynajmniej na razie :D
zabieram się za jakieś pierdoły w domu typu pranie itp. a potem jadę do koleżanki która ma termin na styczeń :)
pogoda jest cudowna w końcu da się żyć :)



Paulus
co na wizycie?

tulka to chyba serio to że dziecko schodzi nisko bo od wczoraj zgagi 0 a tak mnie męczyła całymi dniami i tak nie mam ucisku na żebra jak siedzę. Powodzenia na wizycie i daj znać po oczywiście:)

milusia no mam nadzieję, i że ten fryzjer fajny, ale zobaczymy :D

ewka
noo w końcu się doczekałaś wakacji dla siebie :) pewnie będziesz marzyła żeby się weekend szybko skończył hihih :D

ivon spokojnie może się akcja rozkręci! nic martw się na zapas. kiedy masz jakaś wizytę czy coś?

klaudixxon ale ty będziesz miała cesarke więc w październiku na pewno nie urodzisz...

pycia17 na nfz chodzisz do tego lekarza że taki cymbał? co do wagi maluszka i wagi mamy to nie ma nic wspólnego.. Ty na pewno nadwagi nie miałaś....ja miałam sporą na prawdę, w ciąży przytyłam 10kg i Jaś nie jest klockiem.

gosiamat
to zaciskam kciuki żebyś wytrzymała do powrotu ginka z urlopu:)
 
Wpadam na chwilę, bo muszę obiad zrobić migiem ;)

U mnie coraz ciekawiej. Wczoraj cały dzień mordował mnie brzuch, ale olałam to. Wieczorem, siedząc na łóżku, poczułam, że kręci mi się w głowie, tak dziwnie. Pomyślałam, że spadło mi ciśnienie. Wstałam do łazienki i myślałam, że już nie wrócę. Krzyczę do m, żeby mi ciśnieniomierz przyniósł, a w odpowiedzi usłyszałam "nie wymyślaj, chodź spać". Dopiero, jak osunęłam się na podłogę, to zareagował. Ciśnienie miałam 150/100. Wypiłam dużo wody, położyłam się na chwilę, ale nadal nie spadało. Po godzinie m znalazł mi całą paczkę dopegytu z poprzedniej ciąży i jak wypiłam, to zaczęło spadać. Dzisiaj na szczęście jest ok, ale aż się boję wieczoru :(
 
Na wizyty chodzę w ramach medicover jakbym wiedziała że będę mieć z nimi takie problemy to bym chodziła cała ciążę prywatnie. Z laska dał mi dzisiaj lekarz skierowanie na ktg to ja zadowolona myślę dobrze ze chociaż tyle idę zapisać się na ktg a pani mówi ze ktg popsute :/ maz musiał specjalnie urlop zaplanować na poniedziałek żeby jechać ze mną na ktg na drugi koniec miasta do innej placówki. Dziewczyny ja nie wiem czy panikuje ale usg to powinni robić raz w miesiącu. Jeszcze czytałam o tym starzejacym się łożysku to już w ogóle się martwię bo co lekarz widzi badając tylko ręcznie. Bolało dzisiaj jak nie wiem co a doktorek ze to Panią boli a głową dziecka jest większa niż dwa palce jeszcze z taką ironia to mówił.
 
Dziewczyyny okropnie twardnieje mi brzuch juz nie dam rady. Nie dam rady lezec, chodziic, siedziec a padam na twarz.

Dziewczyny czy kupowalyscie bujaczkki? Bo mi sie.spodoobal z tine love 3 w 1 moze ktoras go z Was ma ?
 
reklama
gosiamat nieprzesadzaj, nie tak dużo przytyłaś :)

Jolka6621 No mnie wlasnie tez coś jakieś zawroty łapią :/

Pycia17 no nie trzeba co miesiąc robić usg, ale komentarze tego lekarza mega słabe :/

Pauluss ja słyszałam, że leżaczki nie są dobre dla dzieciaczków na mięśnie, wiec na razie nie wstrzymujemy
 
Do góry