reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

reklama
Jutro mam wizytę z rana może też się czegoś dowiem, już mam dość tej ciąży od tygodnia mam napady gorąca wczoraj zimno a ja bez piżamy spałam :p jak się ciesze u mnie zimno dzisiaj aż skarpetki założyłam. Czuje się jak prezes z łóżka obserwuje jak mama nowe firanki wiesza piękne są kolor działa na uspokojenie. Mam nadzieje ze błękitny pokój na córcie tez tak będzie działać.
 
kaha- jade do szpitala do Bytomia na batorego

ewa- dr tak chciala zebym przyszła 3.09 tam porobia mi badania, podadza sterydy na płucka,
tylko dobija mnie ze w czwartek mnie przyjmą, nic nie porobią, w piatek ewentualnie usg i badanie krwi, potem weekend spedze nudząc się. a w poniedzialek i wtorek podejrzewam dadza te sterydy na płucka i zakwalifikuja do cesarki na środe. oczywiscie to moje wyobrażenie.a jak bedzie to sie okaze...
 
Siedzimy sobie w szpitalu mała narazie grzeczna krocze bardzo ciągnęło ale tamtym rosą i octanisept mam cały czas pod ręką i dzisiaj już nie źle smigam. Całe szczęście ze upał odpuscil bo wczoraj to była masakra wszystko boli a tu jeszcze wszystko się poci.
Maleńka bardzo podobna do siostry.
 
Pycia daj znac jak po wizycie :))

Ewka zebys widziala ze do dupy:-\ ale juz sie umowilam do innego na piatek:-) zobaczymy poki co Jas jest ruchliwy.

Kikifish spokojnie,lekarza tam masz to wszystkk podgoni:-) nawet jesli bys tyle lezala to szybko zleci:-)

DŻejka dobrze ze dzisiaj jest lepiej:-) pewnie jutro albo w piatek puszcza Was do domku:-)

Okropne to uczucie...najchetniej bym siedziaka na porcelanie...ale co ide to nic:-(
Ciekawe czy faktycznie sie urwis wkreca w ten kanal...
 
Kamcis gratulacje:-).
U mnie nic się nie rozkręca- wczoraj w nocy trafiłam na ip- bo od 23 do 2 w nocy mały wiercił się bez chwili przerwy- te ruchy takie intensywne- wypychania, kopania, skakanie- jak worek pcheł :szok:.Zadna pozycja nie była w stanie go wyciszyć, następnie brzuch mi się napiął - twardy jak skała- i nie odpuszczał tylko cały czas tak trzymał. O 4 nie wytrzymałam i pojechałam na ip- zrobili ktg- to wyszło że mały bardzo ruchliwy ( ale tętno prawidłowe- a już wtedy był wyciszony w porównaniu z tym co wyprawiał wczesniej), przepływy dobre, łożysko tez. Przeraża mnie bo szyjka nadal zamknięta- te napinania brzucha które męczą mnie już od połowy sierpnia nic nie działają na szyjkę. Gmyrają mi tam lekarze ostatnio często i nic to nie daje- czop nie odchodzi :(. Ja tez się nie oszczędzam. Za to mały przez równy tydzień przybrał 260 i waży 3700- także ma mnie kto okładać:-)
 
reklama
bea81 Wielkie gratulacje. Patrzę że termin miałaś na 21 wrzesień i już tulisz córeczke ja mam na 22 ale narazie brałam wszystko na spokojnie w końcu to jeszcze 3 tygodnie a tu tak naprawdę może być w każdej chwili. Pozdrawiam
 
Do góry