reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

ananka ja ci proponuje na początek zakup małego opakowania tej loveli, ja nie kupuje narazie wcale bo dostałam sporo próbek od położnej i mam sprawdzić czy dziecko nie będzie uczulone a potem dopiero kupować. Niby ta lovela czy jelp są hipoalergiczne a jednak nie do końca, moja koleżanka dla córki wzieła lovelę i mała wysypana, tylko jelp jej podpasował a jeśli ani jelp ani lovela to już tylko biały jeleń pozostaje :)
 
reklama
Kaha ale tesciowa ma pomysły szok, moja jest w szoku że mój mąz chce byc przy porodzie, a ja juz dawno jej mówiłam że to jego decyzja nie moja i ja go do niczego nie zmuszam, przy małym był i mówił że to było najpiękniejsze doświadczenie w jego życiu

Lady Agnes gratuluję donoszonej ciąży

Milusia jak zdróweczko, buziaczki !!!

Ja wczoraj byłam na 3 godzinnym spacerze dzisiaj mam zakwasy że hej
Z młodym byłam na kontroli i juz ok tylko inhalować się mamy
 
Wiola84 ja bylam pare razy w szkole rodzienia. Po pierwszych cwiczeniach mialam takie zakwasy ze ani reka ani noga nie dalam rady ruszac. Nie mowiac o zakwasach brzucha. Drugi i trzeci raz byl lepszy ale jak poszlam czwarty raz i trafilam na inna babke prowadzaca to wydawalo mi sie ze jestesmy na jakims rajdzie. W koncu usiadlam i przestalam cwiczycm A Ona sie zapytala co dla mnie. A ja odpysknelam ze mielismy wykonywac cwiczenia rozciagajace a nie zapierdzielac jak slonie i ze wiecej nie przyjde na cwiczenia jak bedzie ona prowadzila. No i tak historia z cwiczeniami sie skonczyla.

Wiola84 ja o 22 padam spie do 1 codziennie ta sama pobudka ide siusiu i nie ma spania siadam na lozko obserwuje niebo przez godzine az mnie zamuli i po 2 zasypiam znowu wstaje o 6 siusiu i dalej spie do 9. Wszystko pieknie ladnie jak spie sama jak maz w pracy jest wtedy sie rozwalam na calym łóżku ;)

Kaha91 juz niedługo jade do mamy tam blisko mam do szpitala, a maz zostaje w domu wiec juz nie nacieszymy sie soba :((

Lalki a jak mi nic nie boli? Ani spojenie ani biodra ani jak na okres no zupelnie nic oprocz zoladka tzn. ze rozwarcie mi sie nie robi?

1985natalia2 ja kupilam proszek Dzidzius slyszalam ze ten proszek najmniej uczula. I jest o wiele tanszy niz Loveli. I tez pieknie pachnie. ;))
 
1985natalia2 wiesz ja prałam w tej loveli wszystko i sama jestem ciekawa jak to wygląda z tym uczuleniem...
maggie2205 to dobrze ze twój mąż ma pozytywne doświadczenie z porodem :) łatwiej mu teraz bedzie! mój chce byc przy porodzie ale od mdleje nawet przy pobieraniu krwi haha wiec wszystko sie może zdarzyć :D
pauluss00 nie mam pojecia haha ale cieszyłabym się niemiłosiernie że Cię nic nie boli!!!

f2w3rjjgovuqvn1k.png
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny a powiedzcie mi czy dziecko w 38 tygodni u może sie przekrecic? Od 32 tyg. Moj maly byl ulozony glowka. I zawsze w dole czulam czkawke. Od wczoraj czuje z.prawej strony brZucha jakby normalnie sie przekrecil :(
 
Wg mnie może się przekrecic :) może to zrobić nawet przed samym porodem, zależy też ile masz wód. Mój ma głowke u góry i czuje taka wypukłość okrągła żebrami. Czasami się przemieszcza ale tylko zmieniając kierunki :) a w dole brzucha jak dotykaj ręką to czuć taka pustkę.. Gdyby tam znajdowała się glowka to zapewne byłoby czuć że tam napiera. A czkawke też czasami czuje z boku, czy u góry. Zależy to od tego w jakiej pozycji ja się znajduje.
 
Witam się i ja :)
A ja dziś uziemiona na cały dzień w domu. Mój poszedł rano do pracy i zabrał i swoje i moje klucze od mieszkania, także nie wyjdę, bo nie zamknę domu. Ale nawet jestem zadowolona, bo nie muszę się nigdzie ruszać :D. Może w końcu tę torbę do szpitala zapakuję, bo nawet mój gin na ostatniej wizycie już mi się kazał zapakować :). Ale wczoraj wyprałam wszystkie pościele do łóżeczka, dziś poprasowałam, ubrałam i łóżeczko przygotowane już na gotowo dla Mikiego, tylko jeszcze musimy je do sypialni wstawić, a tam strasznie ciasno i pomysłu nie mamy jak je zmieścić.
Poza tym wczoraj mój postanowił pomóc mi w sprzątaniu i zrobiliśmy gruntowny porządek w mieszkaniu. Śmiałam się, że syndrom wicia gniazda mu sie włączył:-D Na dziś zostały mi tylko podłogi do zmycia i okna do umycia i będzie spoko:)

Pauluss00 Mi też się wydaje, że dziecko może się przekręcic jeszcze w każdej chwili, chociaż im jest większe i bliżej porodu tym mu na pewno ciężej, ale nie jest to niemożliwe. Sąsiadka ostatnio mi opowiadała, że jej kuzynce synuś przekręcił się główka do góry przed samym porodem i robili jej cc.
Kurcze mnie tez nic nie boli, ani jak na okres, ani nie mam bóli z krzyża, nic. I rozwarcia żadnego nie mam. A tu juz nie całe dwa tyg do terminu... Nawet nie wiem czy brzuch mi twardnieje. Coś tam twardnieje, szczegolnie wieczorem jak dużo pochodzę i w nocy. Najczęściej jak wstaję w nocy na siusiu, to mam bardzo twardy brzuch. Mam nadzieję, że ta ,moja macica jednak ćwiczy.

Lalki kochana leż jak najwięcej, co maleństwo urodzi się w bezpiecznym terminie. Musisz się oszczedzać:tak:

Natalia ja też wszystko mam wyprane w Loveli. Mam nadzieję, że mały nie będzie miał uczulenia, ale jednak na kolejną butlę sie nie skuszę, bo mam jeszcze spory zapas po poprzedniej biedronkowej promocji. Jak mi się skończy, to zakupię. Nie lubię robić dużych zapasów, bo te promocje się co chwile powtarzają.

Lady Agnes Gratuluję suwaczka! :-D

maggie2205 Ale Ci zazdroszczę. Mój nie chce być przy porodzie, a ja czuję, że byłoby mi raźniej. I wiem, że to byłoby piękne wspólne przeżycie, niezapomniane. Ale nie mogę go zmuszać. Mam tylko nadzieje, że może jeszcze zmieni zdanie i zostanie ze mna na porodówce. Jeśli nie to trudno, nie nastawiam sie zbytnio, co bym się nie rozczarowała.

Ciekawe jak się czuje Kołtunek i malutki Bartuś:-D Strasznie jej zazdroszczę, że ma już poród za sobą. Ja się trochę zaczynam stresować, żeby wszystko z małym było dobrze i nie było żadnych komplikacji. Resztę przeżyję:tak: Pojutrze mam ktg, a wizytę w dniu terminu, jeśli jeszcze sama sie nie rozpakuję. Pewnie wtedy dostanę skierowanie do szpitala na wywołanie:tak:
 
Tulka powiem Ci tak przy skurczach mój mąż to mi zbytnio nie pomógł bo tylko naklełam na niego, ale chciał to był.
Ale była ze mną dziewczyna jej mąż zarzekał sie że do porodu nie pójdzie i co przesiedział z nią do samego końca jednak
 
możecie dać znac jak gdzieś będzie promocja na lovele:) bo mi się skończy za nie długo :D
zobaczymy też jak u mnie z uczuleniem będzie..




lalki super że zalatwiłas położną :) ciekawe co mój lekarz powie:) a ile waży twoja kluska?

maggie super że wracacie do zdrówka:)
 
reklama
No właśnie mam nadzieję, że jak już mnie zawiezie, to zostanie. On tak ma, że jedno mówi, a drugie robi;-)
Chyba, że będę miała wywoływany, no to pewnie będę sama.
 
Do góry