reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Dzięki dziewczyny za porady pampersowe :)
Zamierzam nabyć 2 opakowania, rozmiar 1 a dwa opakowania rozmiar 2 juz mam.
Tak sobie czytam i wnioskuję ze chyba tylko ja nie mam spakowane torby, ups. . A bóle jak na okres mam co wieczór, tylko lżejsze ;)
 
reklama
Mi kiedyś kuzynka probowala dosrac tym ze ja gruba jestem po ciązy, wiec jej powiedzialam ze na grubosc są tabletki. przyjme.. schudne. Na jej glupote i brzydote niestety nie.. i jak z tym zyc?? alez focha strzelila :) a ja mialam swietny humor :D
 
Dzieki dziewczyny :) generalnie jakos nigdy sie tym nie przejmowalam, ale ostatnio mam jakiegos dziwnego dola. I jeszcze to ze P sie odsunal strasznie mnie dobija. A jak sobie popil z kumplem w sobote to zaczelo sie wspominanie jakie to ich byle byly fajne, zgrabne. A najbardziej dobil mnie tym ze jedna z P bylych jakis czas temu urodzila i wyglada po kilku tygodniach duzo lepiej niz przed ciaza u ze ogolnie "zajebista dupa" sie zrobila.... A ja taki toczacy sie wieloryb. A niby przytylam tylko 12 kg. Bede sie trzymac tego co mowicie, bedziemy niezle laski :)

Moja sasiadka z pietra nizej pare dni temu urodzila, nie wiem czy chlopca czy dziewczynke, ale slyszalam placz maluszka :) Jak sie tu wprowadzalam to nie wiedzialam ze jest w ciazy, spotkalysmy sie jakies 2-3 tyg temu na klatce i jak juz urodze to bedziemy razem z wozkami smigac. A najzabawniejsze jest to, ze na poprzednim mieszkaniu tez mialam sasiadke w ciazy, tez z terminem na sierpien :b

Pampersy kupilam tylko dwojki, oryginalne. Zalapalam sie jakis czas temu na promocje w tesco, jeszcze mialam 10% znizki wiec duzy karton tanio wyszedl.

Nie poprasowalam i nie spakowalam torby. Czuje sie jakby mnie traktor rozjechal i jeszcze mam skurcze na dodatek....
 
Witam.Dziewczyny waga po urodzeniu spadnie zanim się obejrzymy A przy karmieniu piersią to już w ogóle mówię to z doświadczenia. Mam koleżankę która ogólnie jest bardzo szczupła w ciąży przybyła ponad 20kg A w trzy miesiące wróciła do wagi z przed ciąży. także dobrze będzie
 
Ostatnia edycja:
ja mam nadzieję że starczy pampersów i nie zostanie za wiele :) kupiłam dady bo tutaj dziewczyny polecały potem zobaczymy jak to się sprawdzi:)
do szpitala mam 42 szt happy mam nadzieję że starczy:) nie chciałabym za długo tam leżeć. ;D



ananka
zbierz się w sobie:)
początki jak urodzimy pewnie też łatwo nie będzie ale poradzimy sobie :)

dżejka jak po wizycie??
 
A mi dziś chyba hormony szaleją, wstałam rano z płaczem na końcu nosa. Ryczeć mi się chciało o wszystko. Także mój na dzień dobry dostał info - uważaj dziś bo mi odpierdziela.

Zimno, fajnie spałam przykryta kołdrą pierwszy raz od miesiąca - CUDOWNIE.

Dziś miałam dziwne akcje pomijam szalejące hormony, to rano o 9;30 licze ruchy dziecka mam aplikacją ciążową i tam mam wszelakie odliczanie co, jak i kiedy. I zawsze do 15 minut mam te 10 ruchów, dziś CISZA! Trzy ruchy i koniec, poschizowałam się potrzepałam brzuchem, NIC, zjadłam słodkie NIC, kurde mojego detektora tętna nie miałam bo jeszcze jest na starym mieszkaniu, wiec leżałam 1h i liczyłam aż się łaskawie doliczyłam. Po czym wsiadłam do auta i co moje dziecko wpadło w szał i mnie kopało jak porabane. I tak cały dzień dostaje kopniaki w lewy bok.

Kolejną akcje zaliczyłam dziś w sklepie mało zawału nie dostałam. Godzina 20;20 robie zakupy w Kauflandzie, ludzi mało między regałami. nagle zaczyna za mną chodzić jakiś dziwny typ, i coraz bliżej widzę, że za mną chodzi między półkami. Wkurzyłam się i pytam się czy może przestać za mną chodzić bo to nie jest śmieszne, a gość do mnie z poważną miną "cicho bądź i się nie bój"! No to ja oczywiście zawał, patrze się nie ma nikogo dookoła, myślę sobie jak mnie pierdzielnie czymś w brzuch to mnie znajdą za 2h. No więc biorę mopa i koszyk pod rękę i ide szybciej do kasy. Koleś za mną idzie. Przy kasie zaczyna mi zakupy pakować, więc ja przerażona " Czy mógłby mi Pan te zakupy zostawić?", koleś coś tam pomruczał, wychodzę od kasy szukam ochrony wzrokiem typ idzie za mną.
Myślę sobie w duchu, że no cholera nie wyjdę ze sklepu sama bo do auta żywa nie dojdę tym bardziej że widzę że trzyma on coś pod kurtką. Więc widzę ochronę, a gość do mnie mówi że mu się podobam, że sobie wyobraża jakbym jego żoną była, ja oczywiście panika MILION. Nagle mi zagradza drogę do ochroniarza i mówi czy "pokazać mi coś" i rozpina kurtkę. Ja oczywiście już myśli, że to ten moment że wyciągnie nóż i rozetnie mi brzuch na dwie równe części! No i się okazuje że idę w bok do sklepiku jak się wychodzi ze sklepu bo widzę tam jakąś kobietę, typ natarczywie odpina kurtkę i pokazuje mi że zarabał flaszkę i papierosy ze sklepu. I że mam się nie bać bo on szukał jakieś babki co niewinnie wygląda, żeby się podpiąć jako mąż przy kasie żeby go nie przeszukali jak wyjdzie sam.

Serio bałam się dziś w cholere, tak mnie kretyn nastraszył, już tam więcej w nocy nie pojadę serio pierdziele to. Powiedziałam, mu że ma iść w cholerę, że mnie nastraszył, ten do mnie jeszcze czy jestem autem to go może podwiozę, kazałam mu spierdzielać bo zawołam ochronę. Więc się wyniósł ze sklepu, poczekałam aż się oddali i poleciałam do auta.
 
Ostatnia edycja:
gdyby moj chlop palnłą coś ze we mnie jest coś nie tak,, czy za gruba, czy za chuda to bym wprost zapytala czy jak mnie dyma to mu tez przeszkadzają moje niedoskonałosci?? I zeby nie kozaczył, bo skoro taka nieapetyczna ja przy nik kwitne to oznacza ze nic lepszego wyhaczyc nie mogł.
kiedyś moj szwagier do swojej zony palnłą podobnym malo mądrym tekstem. przy mnie.. a mnie tak zgotowało bo sam jak flej chodzi.. myje sie wtedy jak mu zona seks obieca, brzuch ma wiekszy niz moj.. takie to nieatrakcyjne, to mu palnelam ze jak wymaga od kobiety zeby wyglądala jak modelka to i sam powinien coś ze sobą zrobić a nie taki wiejski burak.. jedyne co za nim chodzi to smrod.
Strasznie mi cisnienie podnoszą takie docinki facetów. Jak mu wacek stoi to ta jego kobieta najpiekniejsza jest, nic nie przeszkadza. to ze za gruba, to ze cycki obwisle, to ze rozstep ma... i nawet ze tylko pozycja klasyczna jest ok.. ale jak spotka sie z kumplem to wtedy gorzkie zale.. kobieta nagle jest beee.. sąsiadka taka fajna... albo byla...
tu mam dobrze.. gdyby ł mnie do bylej porownał to serio zeby by stracił. Rozwod z miejsca.. i nie byloby powrotu.


Klaudixon ja bym chyba w krocze delikwenta pierdzielnela. No zeby tak ktoś za mną chodził w sklepie.. ryja bym rozdarla na pol miasta serio.
 
Ostatnia edycja:
Kaha91 u mnie na liscie jest napisane ze trzeba dziecku wziac tylko 10 szt. pieluch i tyle tez spakowalam. Ciekawe czy mi nie zabralnie.

Klaudixxon ja dostalabym zawalu. Na tym swiecie jest tyle psycholi ze ja nikomu nie wierze. Gdyby mnie taka sytuacja spotkala od razu za telefon i do meza ze ma pięć sekund zeby przyjechać po mnie a juz moj maz by przymowil do rozumu kolesiowi ;) a tak tylko Twoje malenstwo sie zestresowalo..
 
reklama
Witajcie dziewczyny, znów nie mogłam spać, więc pisze. Może przejęta jestem dzisiejszą wizytą.
Ewka84 u nas w województwie ślaskim są takie karty chipowe biało-niebieskie, trzeba potem je odebrać w NFZ, żeby z dzieckiem iść do lekarza.
Kupiłam jedną paczkę tych małych pampersów i jedną ogromną chyba 80 pare sztuk rozmiaru 2. Posłuchałam się mam doświadczonych, że może być mały uczulony, więc lepiej dokupić.
Z tym brzuchem to różnie, myślałam,że mam duży, bo nawet samochody się zatrzymują. Ale w sobotę koleżanka do mnie przyjechała, która mnie pierwszy raz widzi w ciąży, z krzykiem, że to nie brzuch na 8 miesiąc i czy ja przypadkiem się nie głodze. Z miejsca miałam dość tej wizyty....
Klaudixxon Ty to masz wzięcie nawet w ciąży! A tak serio to miał facet szczęście, że nie dostał mopem w jaja, odechciało by mu się kobiet w ciąży straszyć. Idiota jeden.
Zabrałam się za pranie w tych płatkach mydlanych ubranek w końcu i schnie mi pierwsza partia. Ciekawe ile wypranie zajmie wszystkich. Mąż chce koniecznie prasować, w sumie on to lubi robić, więc chyba mu oddam tą przyjemność. Mały dziś aktywny od rana, głodna jestem strasznie od dwóch dni włączył mi się wilczy apetyt. Też tak macie?
 
Do góry