reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Hej dziewczyny, matko nic sie nie wyspałam spałam na siedząco dzisiaj skurcze łydek męczyły mnie w nocy, a do tego jeszcze jakies skurcze macicy takze dzisiaj ciezki dzien, chałupa nieogarnieta, jedynie zamowiłam kołyske dla młodej
Dobrze ze pogoda zdrowsza dzisiaj przynajmniej
Ja gbs tez pobrałam w laboratorium, pobierają z przedsionka i z odbytu
Jolka dobrze ze malutkim juz lepiej
 
reklama
Hej dziewczyny ;) ja wyspana ale za to mam wrażenie jakby Mały miał mi zaraz wyskoczyć :p ruchliwy bardzo, co chwile biegam do toalety, doslownie. U nas tego badania gbs nie robią.. W zeszłym tyg jak byłam u lekarza to obiecał że 26go na wizycie zrobi mi na lewo usg bo też chciałabym na koniec wiedzieć czy wszystko ok a oni to tak nie myślą o samopoczuciu kobiety nie wiedzącej czy w środku jest wszystko dobrze no i się okaże czy dotrzyma słowa i zrobi...jutro ide na jakieś badania krwi, niby rutynowe u nich ale tydzień temu też mnie ponakuwali ;/ ;) niekiedy mam takie myśli żeby spierdzielic na czas porodu do polski:pp chociaż na pokład by mnie już nie wpuścili XD wczoraj przepakowalam torby do szpitala już ostatecznie, jedną biore z sobą, drugą bedzie w aucie;) u nas podobno z marszu by się poszło i wszystko jest zapewnione dlatego nie chce wparowac tam jak na dwa tygodnie wczasów :p miłego dnia ;))
 
Witam sie :)
Czytalam Was caly weekend ale jakos weny brakowalo zeby cokolwiek naskrobac. Czuje sie jak zwloki. W piatek mielismy parapetowke dla znajomych z pracy P. Uparl sie i koniec. Dobrze ze przy garach nie musialam stac, zrobilam tylko salatke na szybko bo doszlismy do wniosku ze grill wygodniejszy. Zostawilam towarzystwo o 23 bo zasypialam na siedzaco, chlopaki zrozumieli a P mial dziwnego focha ze gosci zostawilam. Przeciez to nie moi goscie byli. W sobote myslalam ze odpoczne, nie dosc ze kupa sprzatania, P mimo wszystko duzo pomogl, to jeszcze kumpel przyjechal. Popili sobie, grali w jakas glupia gre i darli ryje do 1. Wczoraj ikea, tlumy ludzi i wysyp ciazowych. Chcialam kupic przewijak, chociaz cos kupilabym sama, na co P, ze ostatnio jego mama dzwonila ze juz nam kupila. Weszlismy potem do smyka bo kumpel chcial kupic cos dla chrzesniaczki i.... sie prawie poryczalam. Bo tyle pieknych rzeczy, a ja wszystko mam. Nic nie kupilam sama, wszystko dostalam. Z jednej strony fajnie, bo zaoszczedzilam, ale zero przyjemnosci. Nawet najmniejszej bzdetki nie kupilam bo mam tego tyle ze trojaczki bym ubrala nie piorac przez dwa tygodnie.
P na pocieszenie proponowal ze kupi cos dla mnie. Bo nie mam sie w co ubrac, wszystko za male. Ryk jeszcze wiekszy, bo przeciez dla wieloryba rozmiarow nie ma. Autentycznie, w nic sie nie mieszcze. Z cyckami. Normalnie dojna krowa. Dwa wymiona. Jak spojrze w dol to nie widze brzucha tylko cycki wlasnie. Jeszcze kolezanka z pracy mnie dobila. Pojechalismy na zakupy, ona akurat z przerwy wracala i z daleka do mnie "jaka ty gruba jestes! A o ten koszyk to sie opierasz bo chodzic ci ciezko czy jak" nosz kujwa. P sie tylko glupio usmiechnal, nic nie powiedzial. Zrobilam zakupy do konca, i cala droge do domu ryczalam. Tak, wiem ze jestem gruba. I zle sie z tym czuje. A jeszcze mi wypominaja. I ciezko mi chodzic. Bo mam slabe stawy a gin twierdzi ze nie da sie z tym nic zrobic i nie istnieja preparaty wzmacniajace stawy w ciazy. Dobrze pamietam ze ktoras z Was bierze cos takiego??

Wiola, trzymam kciuki zeby maly sie obrocil :)

Tren, udanego wyjazdu :)

Aali, tez mam dzis w planach prasowanie :b

Aneta, probowalas pokrzywy? Mi bardzo pomogla....

Kaha, zazdroszcze sniadania a kwiatow tym bardziej.... Ja juz nawet nie pamietam kiedy dostalam sniadanie, a tym bardziej do lozka. Z reszta u nas taka atmosfera ostatnio, ze nawet jak mu nie przypomne to mnie nie przytuli....

Engacka, wlasnie szukalam takiej aplikacji :)

Paulus, pakuj sie pakuj. Ja mam termin na 19, tez oczywiscie nie spakowana, a przy tym jakie mam skurcze to juz raczej powinnam. No i kawalek czopu juz sie pokazal.

Cala moja rodzina i znajomi obstawiaja kiedy urodze. Wiekszosc mowi ze przed terminem, ale we wrzesniu, jedynie ojczym mowi ze przenosze i urodze 28, akurat w jego urodziny. W sumie ciesze sie ze tak mysli, uwaza Jasia za wnuka, nie za dodatek do rodziny.
A jesli jeszcze nie wykorzystalam limitu narzekania na dzis, pobolewa mnie serce i to tragicznie, dretwieja mi rece i nogi, ledwie chodze bo bola mnie biodra, a do tego chyba szyjka. Dobrze ze w srode wizyta....
 
Ja GBS miałam tylko w pochwy, a wynik pokazywał się tak jak na teście ciążowym...

Też macie skurcze w łydkach? Bierzecie jakiś magnez? Co jestem u lekarza to zapominam o to zapytać...
 
Ananka- ja na takie głupie docinki odpowiadam, że nie widziałam laski w 9 miesiącu z płaskim brzuchem. Głowa do góry! Laska sama zajdzie, to się dowie, jak to jest słyszeć takie teksty!

Aniaaniaania- mg biorę od dłuższego czasu. Gin najbardziej polecał magne b6, nawet 3*2
 
pojechałam sobie na zakupy dzisiaj :) połaziłam po mieście... autobusem oczywiście bo mamy tak centrum rozkopane że szkoda się wybierać..
dzisiaj na szkole rodzenia ostatnie zajęcia.. ale M się nie chciało jechać, spoko rozumiem:) 7 września będą z kolejną grupą, chyba nie urodzę wcześniej to dam radę :D
jedziemy do teściów bo musimy pogadać w sprawie auta... mamy od nich ta 18latkę.. :D



Aneta
mi właśnie jakoś dwa ostatnie tyg wolno leciały bo siedziałam w domu...a teraz mam wrażenie że mało czasu zostało... jeszcze chciałam dom wysprzątać :D

milusia mam taką lampkę " z soli " w sypialni daje pomarańczowe światełko. Rękę wyciągam z łożka i mogę zaświecić więc może na razie nic kupowała nie będę. :) co do spaceru też w sobotę poszliśmy do Parku na Kresową myślałam że do domu nie wrócę :D
fajnie że tryskasz energią w dzień:) porządne sprzątanie zaplanowałaś :D

Aali_ ćwicz mięśnie kegla podobno to bardzo pomaga...

Wiola miej nadzieję że jednak się Jasiek obróci :):) co do pampersów mam paczkę 42 szt. w rozmiarze 2-5kg i z biedronki cały karton dad 3-6kg 115 sztuk tam chyba jest albo coś koło tego;)

engacka widzę że Ciebie też energia rozpiera:D tak krótko się tam leży w szpitalu? faaajnie :D

olasec gratuluję donoszonej ciąży!!

Jolka super że u małego te oparzenia schodzą :)

ananka nie przejmuj się gadaniem innych... zrzucisz po ciąży, weźmiesz się za siebie i przy dziecku pójdzie raz dwa:))
ja też chuda nie jestem.. nadwaga spora.. w mbi chyba otyłość nawet a nawet na pewno, w dupie mam co gadają inni.. teraz to chodzę w lginsach i mam jedną dłuższą bluzkę kupiłam na ciuchach.
Urodzimy i możemy sie razem motywować głowa do góry!!
 
Hej dziewczyny

Ewka84 Ja GBS mialam tylko z pochwy badanie w laboratorium trwalo trzy dni.

Milusia83 ja tez non stop cos robie ale jakos wieczorem jest mi okropnie ciężko.

Jolka6621 ja popuszczam w kazdej sytuacji nawet jak chce oddac gazy. Cos okropnego.

Atagaa ja tez juz spakowalam torbe do szpitala i mezowi co ma przywiezc dla Krzysia. Wydaje mi sie ze jesst bardziej spanikowany niz ja...

Atagaa nie przejmuj sie kilogrami jak urodzisz zgubisz je. Ja przytylam 12 kg ale tak mi wszystko poszlo w tylek ze to cos okropnego...

A co do pieluszek kupilam w hurtowni pampersy premium care 1 dwa opakowania i 2 dwa opakowania i poki co na pewno nie bede oszczedzac na pieluchach. Mialam porownanie między czterema firmami pieluch i powiem szczerze to tak iest jak z podpaskami always a tymi grubymi z bella. Cos okropnego ja nigdy nie nosilam grubych podpasek i nie chce aby dziecko sobie odparzalo pupe ;))
Dzisiaj ciezki dzien jakos ciezko mi oddychać i w ogole jakos mi niedobrze :(
 
Heya!
Ja miałam pobierany gbs na ostatniej wizycie. Jutro się dowiem jaki wynik, bo jutro wizyta i mam też zrobić ktg przed.

Ja wczoraj dokompletowalam torbę ... bo cos mam bóle jak na okres i pewnie lada moment i będziemy w trójkę :-)

Póki co nie mam problemów z miesniami Kegla ... tego się obawiam po...
 
Ja z pieluch kupilam narazie z firmy pampers. Akurat promocja byla.. wychodzilo za sztuje 40 gr. wiec to czasem taniej niz te najtancze. Jedną paczke mam do szpitala takich 2-5 kg.czy 3-6 kg. I w do domu 4-9 kg. Jak okaze sie ze po wyjsciu te sa za duze, to wysle Ł do sklepu. Pamietam jak urodzilam O i wszyscy mi znosili pampersy. Wiedzieli ze Ł wyjezdza za granice, wiec zebym miala zapas.. a O szybko rosł. I czesci pieluch nie wykorzystał bo wyrosł. Ale na szczescie bratowa kilka m-cy po mnie urodzila i mialam komu oddac. Co innego zapas wiekszych pieluszek.. no 9-14 kg. No takie to polezec mogą.
 
reklama
Ewka ach te teściowe :-)
Co do dolegliwości to kazdej z nas juz coraz ciężej jest powoli, ale trzymajmy sie tej myśli ze juz blizej jak dalej bo chyba to nam zostaje
 
Do góry