reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

hej Kobietki
w Kielcach dzisiaj piękna pogoda a ja w pracy :( i podobnie jak u Was - palce mi tak spuchły że pierścionki ledwo zdjęłam, nogi spuchnięte - mimo, że chodzę w sandałach... a plecy to mnie tak bolą że zaraz wyjdę z siebie.... masakra....
chciałabym być już na zwolnieniu ale obiecałam kierownikowi że zostanę przynajmniej do lipca - mam nadzieję, że zleci kochane, lubię swoją pracę ale urlop z którego do pracy wróciłam w poniedziałek tak mnie rozleniwił ze coś strasznego :/
 
reklama
Patrzę na listę, którą spisywałam jakiś czas temu i faktycznie kilka osób mi ucięło :zawstydzona/y: już wysłałam prośbę o dodanie Was :tak: przepraszam! Jesli kogoś jeszcze pominęłam, to proszę o upominanie się :tak:
 
Nie szkodzi ;-) poprostu zaczęłam pojawiać się na forum gdzieś miesiąc temu to może listę robiłas wcześniej ;-) ale fajnie że Nas dodałas ;-)
 
Też nie mam nic na priv. U mnie odpukac jeszcze opuchlizny nie ma. Czekam teraz na wyniki moczu. Od rana na nogach- obskoczyłam prawie wszystkie ciuchmiksy w mieście- na juniora dzisiaj nic ciekawego nie było tylko dla męża koszulka adidasa a tacie kupiłam nowiutką jeszcze z metką bluzę Tommiego Hilfigera. Jutro jadę do Szczecina na warsztaty dla kobiet w ciaży " Bezpieczny maluch". Ogólnie to powiem wam że brzuszek mam taki duży - jakbym arbuza połkneła:-D. Zaczełam smarowac brzuszek balsamem palmersa bo coś mi takie niebieskie żyłki ( jak cieniutka nitka) wychodzą na brzuchu z jednej strony- rozstępy to nie są. Byłam wczoraj u znajomej co jest o miesiąc wyżej- kurcze u niej prawie nie ma brzuszka- jest ogólnie cała grubsza a brzuszka brak- gdzieś jej maluch głęboko ukryty:)
 
Dziewczyny a jakie tabletki bierzecie teraz? Bo ja biorę magnez 3x1 żelazo 2x1 i witaminy symnatol pro baby. I tak się zastanawiam czy nie za dużo tych tabletek biorę. Bo tyle co ja pije popijając je to nie dam rady śniadania jeść.
 
Paulus 2xluteina 100 i czasem lactovaginal ale to dowcipnie. Do tego magne b6 2x2, aspargin 1x2, no spa 3x 1, dha2x1, acard 1x1 i do tego albo kwas foliowy albo wita. Pharmaton maturelle.
Więc sporo tego tylko biorę w 3 dawkach. Zawsze możesz podzielić sobie tę dawki a wody to musimy pić dużo i to przez cały dzień a miejsca dla żołądka co raz mniej.
 
reklama
Aneta- nie przyjdzie od razu, bo nie ja je wysyłam, tylko adminki ;-)

Lista była robiona od razu, jak tylko pojawił się temat wątku zamkniętego, więc jakiś czas temu. Jeśli ktoś wtedy miał na wrześniówkach np.15 postów, to niech się nie dziwi, że go nie ma, bo ja na listę takiej osoby nie wpisałam, wpisałam te dziewczyny, które udzielają się często i które kojarzymy, że na tym forum są. Dodanie innych dziewczyn będzie zależeć od zdania reszty, jeśli się zgodzą, to jak najbardziej zaprosimy do wątku zamkniętego ;-)
 
Do góry