reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe mamy 2015

Na początku brałam Mama DHA a teraz zmieniłam bo w aptece nie miali i biorę vita-miner bo oprócz kwasu foliowego ma różne witaminy i minerały dla dzidzi. A czasami mam dni w pośpiechu i nie zawsze uda mi się zjeść tak dobrze i witaminowo jakbym tego chciała.
 
reklama
Ja wcześniej brałam vitamin plus mama a teraz mam falvit mama i do tego jeszcze lykam provag tak oslonowo i tyle. Jak mi sie skonczy ten falvit to kupie jakies z DHA
 
tren fajnie że z Twoimi zatokami lepiej:))

kasiaam też mam problem z nogami.. codzienie statam się moczyć w chłodnej wodzie.. mnie strasznie bolą stopy:(

jolka 6621 czekamy na wieści z wizyty:) i ja też nie mam żadnej wiadomości :(

ja mam w sumie brać tylko witaminy ale ostatnio często o nich zapominam ...

co Wy na to żeby założyć oddzielny wątek " mamusie wrześniowe gotują" i dzielić się fajnymi przepisami?;D
 
Dzejka twój post uświadomił mi, że są mamy które mają jeszcze więcej tabletek niż ja, a właśnie ostatnio zastanawiałam się czy nie za dużo to mam ;-)

Ja wczoraj robiłam krew i mocz a tydzień temu posiew z szyjki, no i posiew jest ok, ale krew... wskazuje na anemię, mocz na jakieś zapalenie :-( wiec chyba czeka mnie jeszcze żelazo i antybiotyk, wiec znów tabletki...

Kaha ja też jestem za wątkiem z przepisami, co więcej, podpowiedzcie co jesc, żeby poprawić wyniki krwi ;-)
 
Lady Agnes ja tez ostatnio mialam kiepskie wyniki krwii i podpowiedzieli mi zebym pila sok z burakow albo barcz czerwony jako obiadek podobno pomaga
 
Lady Agnes w poprzedniej ciazy bralam jeszcze fenoterol i isoptin a teraz to wycofali. Na krwinki tak jak dziewczyny mowia buraczki oraz natka pietruszki ktora mozesz dosypywac np do kanapek.
Jestem za kulinarnym. A witaminy kupuję dobre żeby się dobrze wchlanialy i jem co 2 dni bo staram się dostarczać je naturalnie z pozywienia
 
Dziewczyny z Katowic i okolic, macie może namiary na fajne ciucholandy do polecenia z dzieciecymi ciuszkami? Milusia83 jak dobrze pamiętam, chyba że coś poknociłam to Ty masz jakiś fajny ciucholand w Sosnowcu. Ja biorę witaminy femibion natal 2. A nogi niestety też mi puchną...Chociaż bardziej mnie martwi, że jestem jędzą dla meża ;-) jakoś nie mogę przestać...
 
reklama
to ja chyba przebije wszystkim z lekami :-D 3 razy luteina, 3 razy duphaston, 4 razy kwasy dha, 4 razy magnez, 4 razy aspargin, raz witaminy, 3 razy no spa forte, 2 razy infololic
 
Do góry