reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

reklama
2,5 roku 🥹 cieszę się, ale nie dociera to chyba do mnie do końca, bo to pierwszy od nie pamiętam kiedy cykl bez monitoringu, stymulacji czy testów owulacyjnych i pewnie uwierzę dopiero jak usłyszę serduszko i gin mi powie, że wszystko ok 🫣
jak cudownie 🥺😍 nie dziwie się że ciężko uwierzyć i to jest właśnie piękne że życie potrafi tak zaskoczyć,pokazuje to tylko że my możemy robić milion testów owulacyjnych,myśleć że możemy to kontrolować a los i tak zaskoczy w najmniej spodziewanym momencie ☀️😍
 
2,5 roku 🥹 cieszę się, ale nie dociera to chyba do mnie do końca, bo to pierwszy od nie pamiętam kiedy cykl bez monitoringu, stymulacji czy testów owulacyjnych i pewnie uwierzę dopiero jak usłyszę serduszko i gin mi powie, że wszystko ok 🫣
Heh, to jest dla mnie szansa, bo ja właśnie postawiłam na taki cykl 🙈😅
Gratulacje!! Niech dalej będzie dobrze 🤞🏻
 
Dziewczyny a mam takie pytanie czy któraś z Was mierzyła sobie temperaturę normalnie na czole? Ja od kilku dni mam ciągle w granicy 37,5 a nie czuję jakbym była chora bądź jakbym miała być
 
reklama
Do góry