reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Hej 🙂
Zostałam przeorana przez przeprowadzkę i remont. Jak Nomadzi koczujemy na walizkach, i gdy trzeba się umyć to jeździmy po ludziach w poszukiwaniu wody 🙈🤣 Teraz największą formą luksusu jest dla mnie prysznic albo wanna.
Żeby odciąć się od pyłu i hałasu, pojechaliśmy na domek do lasu i właśnie spojrzałam, że miałam dzisiaj testować. Kompletnie o tym zapomniałam! No to tak: nie mam ze sobą testu i nie ma żadnych plamień ani objawów pms. Więc jestem jakby w kropce. Czekam zatem na jakikolwiek werdykt.
Bardzo się cieszę, że pojawiło się już kilka pozytywnych testów 😊 Gratulacje!
Doskonalę to rozumiem zmęczenie daje popalić. Ostatnim razem jak się przeprowadzałam straciłam sporo energii a sprzątanie podczas trwania remontu to już w ogóle syzyfowa praca puki nie zostanie skończony, jedno człowiek ogarnie a za chwilę fachowcy łażą i brudzą w następnym miejscu, nie wiadomo gdzie co jest😃 trochę nerwów to kosztuje, ale finalnie na pewno wszystko będzie jak należy🙂
Kiedy przybliżony koniec prac?
Zapomniałaś o teście, może to omen i pozytyw zaskoczy z nienacka😃 🤞
 
reklama
Doskonalę to rozumiem zmęczenie daje popalić. Ostatnim razem jak się przeprowadzałam straciłam sporo energii a sprzątanie podczas trwania remontu to już w ogóle syzyfowa praca puki nie zostanie skończony, jedno człowiek ogarnie a za chwilę fachowcy łażą i brudzą w następnym miejscu, nie wiadomo gdzie co jest😃 trochę nerwów to kosztuje, ale finalnie na pewno wszystko będzie jak należy🙂
Kiedy przybliżony koniec prac?
Zapomniałaś o teście, może to omen i pozytyw zaskoczy z nienacka😃 🤞
Byłoby miłe zaskoczenie. Jednak i tak mam zakodowane, że pewnie skończy się wizytą w październiku na stymulację cyklu. Tak zaproponował lekarz po drożności, że jak się nie uda -
to październik- listopad udać się do niego.
Remont skończymy planowo pod koniec miesiąca. Już jesteśmy po pomiarze kuchni, wybieramy kolory ścian, płytek. Muszę uzbroić się w cierpliwość, bo wiem że efekt będzie piękny 😊
 
Wybaczcie, że wczoraj nic nie odpisałam na Wasze wiadomości, musiałam dać sobie czas i miejsce na smutek. Chociaż od początku nie wyglądało to tak jak wyglądać powinno, co nie dawało mi zupełnie spać. W ostatnim tygodniu przeżyłam największy rollercoaster w życiu. Mam nauczkę, że nie będę testowała się już więcej przed planowaną miesiączka… kochane Wam życzę zobaczenia jak najszybciej dwóch kreseczek 🩷
Proszę zapisać mnie na testowanie na 25 🫣
 
Wybaczcie, że wczoraj nic nie odpisałam na Wasze wiadomości, musiałam dać sobie czas i miejsce na smutek. Chociaż od początku nie wyglądało to tak jak wyglądać powinno, co nie dawało mi zupełnie spać. W ostatnim tygodniu przeżyłam największy rollercoaster w życiu. Mam nauczkę, że nie będę testowała się już więcej przed planowaną miesiączka… kochane Wam życzę zobaczenia jak najszybciej dwóch kreseczek 🩷
Proszę zapisać mnie na testowanie na 25 🫣
Przytulam ❤️
 
Wybaczcie, że wczoraj nic nie odpisałam na Wasze wiadomości, musiałam dać sobie czas i miejsce na smutek. Chociaż od początku nie wyglądało to tak jak wyglądać powinno, co nie dawało mi zupełnie spać. W ostatnim tygodniu przeżyłam największy rollercoaster w życiu. Mam nauczkę, że nie będę testowała się już więcej przed planowaną miesiączka… kochane Wam życzę zobaczenia jak najszybciej dwóch kreseczek 🩷
Proszę zapisać mnie na testowanie na 25 🫣
Pozwól sobie na smutek i przepracowanie ostatniej sytuacji, wyobrażam sobie jakie to trudne i jaki efekt dały te zwroty akcji😥
Mam nadzieję, że już nigdy nie będzie Ci dane tego przeżywać..

Loading Hug GIF by MOODMAN

Planujesz jakąś wizytę kontrolną u ginekologa?
 
Pozwól sobie na smutek i przepracowanie ostatniej sytuacji, wyobrażam sobie jakie to trudne i jaki efekt dały te zwroty akcji😥
Mam nadzieję, że już nigdy nie będzie Ci dane tego przeżywać..

Loading Hug GIF by MOODMAN

Planujesz jakąś wizytę kontrolną u ginekologa?
dziękuję bardzo 🩷 jestem umówiona na 20 września, chce sprawdzić czy wszystko jest w porządku, chociaż jestem pewna, że tak. 🙌
 
Dziewczyny od którego dnia cyklu testy owulacyjne wykonujecie ? Nie wiem za bardzo kiedy zacząć bo moje cykle są co chwile inne od 26 do 34 dnia najdłużej trwają ..
 
Dziewczyny jestem zielona w temacie brania tabletek na tarczycę, zaczęłam brać jak lekarz każe ,ale miałyście skutki uboczne?
Mam podejrzenie Hasimoto oczywiście zrobię badania żeby potwierdzić lub wykluczyć.
I pytanie czy przez tą tarczycę cykl mógł mi się skrócić a owulacja przesunąć na 15 dzien a cykle 25-26 dni ?
Oczywiście lekarza mam 12 września od niepłodności.
Popytam jej ,ale wy macie większą wiedzę niz czasem lekarz .
 
reklama
Dziewczyny od którego dnia cyklu testy owulacyjne wykonujecie ? Nie wiem za bardzo kiedy zacząć bo moje cykle są co chwile inne od 26 do 34 dnia najdłużej trwają ..
ja mam cykle 33-34 dni. Najdłużej miałam 37 dni. W tym cyklu testuję praktycznie odkąd skończył mi się okres i już w 23 dc się praktycznie poddałam, bo nic mi nie wychodziło (nawet miałam już nie kupować testów, bo już całkowicie przestałam wierzyć w ten cykl) ale no kupiłam i wczoraj kreska wreszcie ściemniała. Dzisiaj już raczej pozytyw. Aplikacja jeszcze nie pokazuje piku, ale jeżeli dobrze kojarzę wyznaczy pik jak wstawię kolejny słabszy test?
 

Załączniki

  • IMG_6221.jpeg
    IMG_6221.jpeg
    91,3 KB · Wyświetleń: 32
Do góry