reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Możesz brać o 4, ważne żeby na czczo ja biorę Eutyrox też o tej porze, codziennie wstaję o 4.30 . Dobrze, że poszłaś na tą wizytę i lekarz się zaopiekował Tobą. Przykro mi z powodu biodra😥 dawaj znać jak po wizycie u rodzinnego.
Oczywiście że dam znać.
W tym miesiącu dzieją się dziwne rzeczy zawsze owulacja 15 dniu a teraz zaraz będzie pozytywny. Zobaczymy co będzie
 
reklama
Ja się chyba dzisiaj napiję. Zrobie jeszcze test przed gośćmi dzisiaj i jak będzie negatywny (a będzie) to się skuszę chyba na jakieś drinki.
ja w zeszlym roku jadac na panienski zrobilam test (bo sie staralismy) i wyszedl negatywny. Jak naprawde rzadko mocno imprezuje czy pije tak wtedy bawilam sie na calego. Po powrocie znow zrobilam test, bo okresu nadal brak, a tam wyszedl pozytyw 🙈

Tak sie denerwowalam, ze sobie popuscilam pasa, napilam sie jak za caly rok, do tego nawet vape sprobowalam, a ja zawsze stronilam od takich rzeczy. Cale szczescie corka urodzila sie zupelnie zdrowa mimo, ze ja tak oblalam na Sam start 🤣
 
ja w zeszlym roku jadac na panienski zrobilam test (bo sie staralismy) i wyszedl negatywny. Jak naprawde rzadko mocno imprezuje czy pije tak wtedy bawilam sie na calego. Po powrocie znow zrobilam test, bo okresu nadal brak, a tam wyszedl pozytyw 🙈

Tak sie denerwowalam, ze sobie popuscilam pasa, napilam sie jak za caly rok, do tego nawet vape sprobowalam, a ja zawsze stronilam od takich rzeczy. Cale szczescie corka urodzila sie zupelnie zdrowa mimo, ze ja tak oblalam na Sam start 🤣
ja może nie aż tyle, ale przy pierwszym synu 6 grudnia byliśmy na chrzcinach w rodzinie i skusiłam się na winko mimo iż podejrzewałam, że mogę być w ciąży, ale potwierdzenia nie było. 8 grudnia już widziałam dwie kreseczki ;)
 
reklama
No chyba się skuszę. Test bielszy nie będzie. Nie wiem czy coś się może do okresu jeszcze zmienić, ale skoro jest negatywny to jest.
Nie ma co sobie odmawiać póki test biały to ciąży nie ma a ograniczać się wiecznie bo może coś jest to się tak żyć nie da i człowiek tylko jeszcze bardziej fiksuje,my chcieliśmy w październiku gdzieś lecieć i na początku miałam myśli że może lepiej nie bo co jak będę w ciąży.. ale później doszłam do wniosku że nie chce żeby tak moje życie wyglądało 😖 zamknięta w domu i ani drinka nie wypić jak grill i pogoda ładna ani nigdzie na wakacje nie lecieć,tylko czekać na 2 kreski które nie wiadomo kiedy będą ,trzeba korzystać z życia i żyć normalnie póki nie ma ciąży i tych 2 kresek.Ja dzisiaj też piwko na plaży nad morzem a w domu zrobię sobie jakiegoś fajnego drinka na ogrodzie bo pogoda jest piękna i weekend to trzeba wyluzować raz na jakiś czas ☀️
 
Do góry