reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂🍁Wrześniowe kreski🍂🍁

Jestem po wizycie , Pani powiedziała że lematta dobrze zadziałala , piękny pęcherzyk tym razem na prawym jajniku 25×17 , mamy działać codziennie najlepiej do wtorku , w środę idę sprawdzić czy pękł i od 16 DC zaczynamy duphaston do 30 DC . Co prawda nie jestem jakoś super nastawiona na to że się uda , ale zobaczymy
Na trzon! 😁😁 maraton seksów czas zacząć🤪
 
reklama
U mnie sytuacja dziewczyny wygląda następująco. Wczoraj zrobiłam test, za namową koleżanki i wyszedł mi (chyba) pozytywny. Obie widziałyśmy cień kreski. Dzisiaj rano powtórzyłam i to samo. Po południu dostałam okresu, jednak nie może coś się rozkręcić. Okres przyszedł 3/4 dni minimum za wcześnie. Także chyba muszę sobie zmienić datę na testowanie 🤷🏼‍♀️
 
Hejka. Zapisuje się na testowanie 14.09.
Kilka słów o mnie. Mam na imię Ania. Mam 26 lat. Mam juz jednego syna. Teraz uznaliśmy, że czas na kolejne. Nasz syn ma 1,5 roku. Ze względu na to, że staraliśmy się o niego ponad 2 lata te starania też zaczynamy dość wcześnie. Aktualnie już 5 cykl niepowodzeń. Trzymam na nas wszystkie kciuki 💚
 
U mnie sytuacja dziewczyny wygląda następująco. Wczoraj zrobiłam test, za namową koleżanki i wyszedł mi (chyba) pozytywny. Obie widziałyśmy cień kreski. Dzisiaj rano powtórzyłam i to samo. Po południu dostałam okresu, jednak nie może coś się rozkręcić. Okres przyszedł 3/4 dni minimum za wcześnie. Także chyba muszę sobie zmienić datę na testowanie 🤷🏼‍♀️
Hej. Jak dzisisj sytuacja? Jak wygląda ten okres? Wspominałaś, że inaczej niż zwykle. Może bardziej wygląda jak plamienie? Za niski poziom progesteronu może się wiązać z plamieniami.
Może udałoby się wybrać na badanie krwi i oznaczyć beta HCG i progesteron, skoro testy wyglądały na pozytywne? To by rozjaśniło sytuację, tylko dzisiaj niedziela...musiałabyś poszukać jakiegoś czynnego laboratorium najprawdopodobniej przy szpitalu?
A robiłaś zdjęcia tych dwóch testów?
 
Ostatnia edycja:
Hejka. Zapisuje się na testowanie 14.09.
Kilka słów o mnie. Mam na imię Ania. Mam 26 lat. Mam juz jednego syna. Teraz uznaliśmy, że czas na kolejne. Nasz syn ma 1,5 roku. Ze względu na to, że staraliśmy się o niego ponad 2 lata te starania też zaczynamy dość wcześnie. Aktualnie już 5 cykl niepowodzeń. Trzymam na nas wszystkie kciuki 💚
Hej! Miło Cię poznać, witamy w naszym gronie🙂, oby 6 cykl okazał się tym szczęśliwym✊✊
2 Lata starań o syna to faktycznie dość długo, wiesz co mogło mieć na to wpływ? Nie mniej jednak liczę, że tym razem uda się szybciej 🍀
 
Hej. Jak dzisisj sytuacja? Jak wygląda ten okres? Wspominałaś, że inaczej niż zwykle. Może bardziej wygląda jak plamienie? Za niski poziom progesteronu może się wiązać z plamieniami.
Może udałoby się wybrać na badanie krwi i oznaczyć beta HCG i progesteron, skoro testy wyglądały na pozytywne? To by rozjaśniło sytuację, tylko dzisiaj niedziela...musiałabyś poszukać jakiegoś czynnego laboratorium najprawdopodobniej przy szpitalu?
A robiłaś zdjęcia tych dwóch testów?
hej, ja mieszkam w Irlandii, tutaj nie robią bety. Chociaż słyszałam, że można znaleść laboratoria gdzie robią, ale na pewno nie dzisiaj. Zastanawiający jest ten okres, bo mam wrażenie, że dziś jest go mniej niż wczoraj. (Zaczęłam nawet myśleć czy to nie jest plamienie implantacyjne) Poczekam do jutra jak to wygląda. A niżej dodaje zdjęcie testów.
 

Załączniki

  • IMG_1041.jpeg
    IMG_1041.jpeg
    57,2 KB · Wyświetleń: 130
  • IMG_1052.jpeg
    IMG_1052.jpeg
    49,4 KB · Wyświetleń: 131
  • IMG_1046.jpeg
    IMG_1046.jpeg
    116 KB · Wyświetleń: 132
Hej! Miło Cię poznać, witamy w naszym gronie🙂, oby 6 cykl okazał się tym szczęśliwym✊✊
2 Lata starań o syna to faktycznie dość długo, wiesz co mogło mieć na to wpływ? Nie mniej jednak liczę, że tym razem uda się szybciej 🍀
szczerze mogło być dużo. Prawda jest taka, że do tej pory nie trafiłam na takiego lekarza, który chciałby bardziej zająć się tym tematem. Zazwyczaj słyszałam - wyniki ma pani dobre, niech Pani schudnie i wtedy się uda, damy pani antykoncepcję na jakiś czas i po tym na pewno pani zajedzie itp. Po kolejnych takich wizytach odechciewało mi się gdziekolwiek umawiać.. dużo badań robiłam na własną rękę przeszukując internet, a lekarze często nawet ich nie przeglądali, bo uważali je za zbędne. Nie zrobiliśmy tylko badania nasienia. Akurat w miesiącu kiedy partner miał się umawiać okazało się, że jestem w ciąży.
 
reklama
Do góry