reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

no ja dla tego ułatwienia życia kupiłam właśnie przed momentem nową Nati Lirio :tak::tak::-D z linka od kachasek /dziękuję raz jeszcze :-), dzwoniłam do nich i pytałam jak radziłaś/ z wysyłką zapłaciłam 161,01 zł. Faktycznie, okazje cenowe w Natibaby są super.

przed weekendem powinnam ją mieć już w domu, mam nadzieję ze Alutek da się zamotać bo od 2 dni bez przerwy chce być na rekach noszony a ja przez to nic nie mogę zrobić. Jak go nie wezmę na ręce to miałczy jak kotek malutki co go czasami mama kotka gdzieś zostawi - dosłownie, identycznie Alutkowi to wychodzi :-D no i przestał spać w dzień, teraz śpi po 30 minut :cool2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
asiu, kołyski i kangurka jeśli chodzi o te z przodu. tu próbowałam kangurka z 4m szmaty (co do której pewności nie mam, czy to chusta czy zwykły kawał szmaty - upolowane w lumpeksie:-D) i przy moim wzroście 156 i rozmiarze jakieś 42 (w brzuchu 44) wyszło mniej więcej tak. Wiązałam żeby sprawdzić, czy z krótszej też coś zrobię

klementyna, kurtka fajna i chyba najtańsza na rynku w tej chwili, ale i tak cena mnie trochę przeraża
 

Załączniki

  • DSCN8550.jpg
    DSCN8550.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 63
Ostatnia edycja:
didek, jak to mówią jest mercedesem wśród chust, ale tu np masz nowe szóstki Pawie 2007, indio czerwono-czarne, agate, marigold, gekony fioletowe, jack, nino tiefblau z tą dziewczyną od lisy umów się na przymiarkę;-)
 
Wow dziewczyny super wątek:-)
Ja dostałam od sąsiadka bardzo dziwną chuste, nawet można to nsidełkiem nazwać i za chiny nie wiem jak w nią włożyć małą tak żeby leżała. Są to takie dwa pasy regulowane suwakami i zakłada sie je na krzyż, starsze dziecko spokojnie może w tym siedzieć ale dla malucha wydaje mi się niezbyt wygodne. Kochasek jako najbardziej obcykana w tych sprawach wiesz może jak się taką chuste nosi, bo nigdzie nie moge znalezc do niej instrukcji?
A i jeszcze dziewczyny mam pytanie, myslicie, że mogła bym w chuście jezdzić autobusem po małą do przedszkola, czy to niebezpieczne dla dziecka? Nie zmarnie w tym, bo zwykle pół godz czekamy na autobus?
Było by mi łatwiej bo muszę ja z wózka wyciagać i schodzić na dół do szatni, potem na ławkę kładę żeby pomóc Ewie się ubrać a tak miała bym ręce wolne.
http://more4kids.pl/produkt,womar-chusta-be-close-n17-zaffiro-kolor-5,101415.html?kat=296
Znalazłam taką za rozsądną cene.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
sińka widziałam gdzieś w sieci ten wynalazek, ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak w to dziecko małe wkładać, a nie da rady jak w pouchu tylko że w jednej części?
autobusem spokojnie możesz jechać (ja jechałam), na przystanku nie zmarznie, jak odpowiednio ubierzesz (też nie za grubo, bo chusta i mama też grzeją), tylko w autobusie musisz się porozpinać troszkę, bo wiadomo, że w autobusie cieplej i żeby ci się mała nie przegrzała
jak czytałam, womar ponoć ujdzie (ale ten w kwiatki lepszy) tylko z tego co dziewczyny pisały to niesamowicie śmierdzi na początku i jest sztywny, na all jest nówka za 80zł, zastanawiałam się nad nią bo mi się te kwiaty i kolor podobają http://allegro.pl/nowa-chusta-womar-najnizsza-cena-sprawdz-i1885753535.html
 
Ostatnia edycja:
sińka widziałam gdzieś w sieci ten wynalazek, ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak w to dziecko małe wkładać, a nie da rady jak w pouchu tylko że w jednej części?
autobusem spokojnie możesz jechać (ja jechałam), na przystanku nie zmarznie, jak odpowiednio ubierzesz, tylko w autobusie musisz się porozpinać troszkę, bo wiadomo, że w autobusie cieplej i żeby ci się mała nie przegrzała

Wiesz co, no niebardzo tak można bo te pasy są zbyt wąskie, jak sie to skrzyżuje to jak w nosidło isę wkłąda ale to raczej dla dziecko które już ma sztywną pozycje pionową. Istny badziew.
Dziekuje kochana, w takim razie musze sie rozejrzec za taką wiazana:-) jak patrze na Twoje fotki to az chce sie leciec id razu do sklepu,to swietny wynalazek a juz szczegolnie jak ma sie wiecej dzieci w domu, no i te prace domowe jak sobie ulatwic mozna:-)
 
reklama
Do góry