reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrześniowe chustonoszenie

kachasek ja też taka Miecia jestem, choć mój małżon twierdzi że jestem gadżeciara :-D. Poczytałam trochę o tej Almelle skośnokrzyżowej na chusty.info /tam dziewczyny ja testowały/ i zdecydowałam, że będzie to moja pierwsza chusta - jak mi i Alutkowi się spodoba to wtedy kupimy jakąś z wyższej póły, choć ta almelle też nie taka najgorsza ;-)
 
reklama
ja mam rapalu i też opinie że decha i w ogóle, ale kurcze, mam już dwie i chcę jeszcze:-D na almelle się szykowałam i nie wyszło, ale kto wie...;-)
 
napalilam sie na chuste jak nie wiem co, ta kieszonaka jest na nas chyba troche za mala strasznie ciezko mi mala w niej ułozyc wsadzic wsadze ale nie moge przekrecicw chuscie. chociaz tak mysle ze to moze i dobrze bo sama tez sie nie moze przekrecic wiec nic nie wywinie. bede probowac dalej.
a na wiazana zdecydowalam sie na nati ale jeszcze myśle nad Hoppediz uzywaną.
kachasek co lepiej? ja juzsama nie wiem w nati mi sie kolory podobaja.
 
asia, hopka nie miałam, ale nati mogę polecić:tak: mam od nowości i jest naprawdę fajna. Nie sprawia większych problemów;-)
 
to chyba się zdecyduje na nati tym bardziej że kolory mi się podobają.
one na żyywo też takie ładne jak na zdjęciach?

i wklejam nasze zdjecia w kieszonce
 

Załączniki

  • chu.jpg
    chu.jpg
    63,2 KB · Wyświetleń: 73
  • chust.jpg
    chust.jpg
    34,8 KB · Wyświetleń: 70
Szukałam u siebie albo w pobliżu warsztatów chustowych..i oczywiście nie ma...Warszawa, Poznań, Kraków owszem...nawet w Gdańsku nic nie znalazłam, bo byśmy pojechali...:-(
 
reklama
Ja być może do was dołączę. Pożyczyłam od koleżanki mojej koleżanki chustę z Natibaby bawełnianą wzór Kalahari i jeśli mi się spodoba to wtedy za 100zł mogę od niej odkupić. Dziś niestety nie próbowałyśmy się chustować bo Młoda była nie w sosie dosłownie do wszystkiego.
 
Do góry