reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Marta chyba nie bede miec usg :( Bo jak bym miala usg to w poniedzialek o 17 dopiero A moze nie wiem :) Narazie sie szykuje bo musze jechac jeszcze do mamy do pracy ;D ;D
 
Witam w tak piękny chłodniutki dzionek :) Co do papierosów to ja moich wszystkich palących gości terroryzuję i palą w innym pokoju. Samej od czasu do czasu przed ciążą zdarzyło mi się zapalić, ale jak się tylko dowiedziałam o dzidzi od papierochów trzymam sie jak najdalej. Męzuś też wychodzi do innego pokoju i jeszcze mu kazałam dodatkowo w oknie palić ;D (nie mamy balkonu). A tak poza tym to w niektórych państwach (niepamietam teraz w jakich) zapalenie papierosa przy kobiecie w ciąży jest karane mandatem!! :)
 
ale wiecie, przykre to trochę, że trzeba kobietę w ciąży mandatem postraszyć żeby nie truła swojego dziecka... nie, to nie tyle przykre co straszne. Niewyobrażalne jest dla mnie palenie w ciąży. Kiedyś moja koleżanka będąca na studiach medycznych powiedziała że palenie papierosów przez kobietę w ciąży jest tym samym dla dziecka co dla dorosłego przyłożenie ust do rury wydechowej samochodu. Porównywalna ilość wdychanych syfów.
Dziewczynki, jeśli nie macie takiej siły przebicia i palą w Waszym towarzystwie to same wyjdźcie z tego pomieszczenia. Przecież to najważniejsze 9 miesięcy w życiu Waszych dzidź... to jak mu się teraz wszystko wykształtuje, czy tworzą się chore komórki, predyspozycje do raka - to wszystko teraz sie dzieje. Nie ma co więc być sympatycznym dla palaczy w naszym towarzystwie. Ja muszę przyznać że w moim towarzystwie nie mam takich problemów, i nie dlatego, że nie mam znajomych palaczy ale że sami doskonale wiedzą jak zachować się w tej sytuacji.
Dziękuję za kciuki, jak wróce to opowiem co i jak... ale boję sie... boję się że coś usłyszę... jak ja sobie z tym poradzę... ech, nie mogę o tym myśleć...uciekam, pa
 
Ide jutro na wizyte i na USG :). Juz nie moge sie doczekac. Nie ma to jak zobaczyc i uslyszec swojego dzidziusia w dniu dziecka :). Obgadam tez sprawe porodu. Chce zeby moj lekarz byl przy mnie wtedy. Niezaleznie od wszystkiego. A za tydzien bede robic test obciazenia glukoza i juz robi mi sie niedobrze na sama mysl o piciu tej ohydnej glukozy, no ale zrobic. Tak czy siak ochlodzilo sie i jest kul. Odliczam juz godziny do jutrzejszej wizyty o 14 :). Specjalnie wzielam sobie taka godzine, zeby byc pierwsza pacjentka i nie ryzykowac jakis niespodziewanych opoznien :). Spryciara jestem :). Zmykam cos porobic w mieszkaniu. Buziaki.
 
No widzę że rozpętała się papierosiana burza ::)

Moi rodzice też oboje palili kiedy byłam dzieckiem. Od paru lat nie palą. Bardzo lubiłam przebywać w zadymionym pokoju :p chociaż wciąż mnie stamtąd przeganiali ;) Wszyscy byli pewni, że będę palić..... a ja nie paliłam NIGDY ;D Owszem próbowałam jak to smakuje, nawet mojego męża szantazowałam, że jak nie przestanie to ja zacznę. Gonił mnie za te kilka fajek, które na siłe spaliłam ;) Bo on dobrze wie jak ciężko przestać... A ja umiem palić ale mi to nie smakuje i wiem na pewno że nigdy nie będę więźniem tego nałogu. Blllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeee ;) Tak jak Edit pisała: nie każdemu łatwo rzucić ale on przy nas nie pali i za to jestem wdzięczna :)

Jeszcze raz życzę powodzenia na dzisiejszych badaniach wszystkim mamusiom :laugh:

Dajcie znać o wynikach.

Jutro dzień dziecka! Muszę przygotować coś dla moich pociech :laugh:
Dla starszego mam małą niespodziankę a małego uraczę jutro pewnie jakimś pysznym smakołykiem w postaci deseru lodowego pewnie z truskawkami mmmmmmmmnnnnniam ;D
 
reklama
Ja juz wrucilam od lekarza jakis czas temu Wyniki mam bardzo slabe Przepisal mi jakies tabletki ::) ::) Sluchalam bicia serduszka dzidzi Juz wolniej bije niz wczesniej Nastepna wizyta 16,06 ;D
 
Do góry