reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Jeszcze wszystkiego nie przeczytałam ale...

Edit
2 kubki mięty nie pomogły ale RENIE załatwił sprawe od ręki ;D

Aga mi puchną nogi od jakiegos miesiąca a co do wagi to ja myślałam, że masz jakieś 20 na plusie a tu tylko skromne 10 ;D no ja mam już 9 :mad: ale co tam...

Byłam dzisiaj u promotora i ustaliłam termin na 7 czerwca (obrona)
kupiliśmy z mężem kilka fajnych ciuszków i już myślę, że narazie wystarczy,
chyba brakuje nam tylko ciepłego kombinezonu i to już będzie wszystko jesli chodzi o ciuszki.

Bylismy na obiedzie w takim barze - restauracji stylizowanym na amerykański bar i wiecie co mnie spotkało???
Po wypiciu Coli ze szklanki (piłam słomką) okazało się, że na dnie był wielki kawał szkła - normalniej jak kostka lodu i miał pełno ostrych końców
MASAKRA !! wiecie co by sie stało gdybym chlusneła sobie ze szklanki łyka...????
Matko wole o tym nie myśleć
a i tak się denerwowałam czy nie wypiłam kawałków szkła - takich drobnych
manager nas przeprosił ale co z tego - nawet musieliśmy za całość zapłacić, sądzę, że w takim przypadku powinni sie inaczej zachować
ale niech mają...

a takie fajne miejsce i juz spalone




ahca i jeszcze miałam sie spotakć z taka jedna babą co u niej kupiłam spodnie dla małej na allegro
wczoraj ustaliłysmy , że pojawie sie nie później jak o 19 ale się nie wyrobiłam
i ta baba przysłała mi smsa zebym juz nie przyjeżdżała po te spodenki, bo jak zadzwonie domofonem, to jej dziecko obudze
dla mnie to szok!
Jak ta kobieta zyje??
Co za więzienie aż się odechciewa normalnie
mi to w sumie wsio rybka czy mi pocztą wyśle czy nie
ale jaka męczennica.... sobie myślę


No i jeszcze jedno
jestem padnieta
ide spać
zrobiłam dzisiaj 650km
a pieszo z 5 ;D
no i zestresowałam się z 10 razy
czas zakończyc ten dzień .
 
reklama
Edit prawie jakbys zgadla...:) my chcemy miec trojeczke. Wprawdzie o trzecim zdecydujemy jak juz drugie bedzie z nami ale jak na razie wszystko na to wskazuje. Lala juz odchowana, bede z nia smigac na zakupki i kawusie na miescie i dwa male bable w podobnym wieku. Przynajmniej taki mam obrazk w glowie na razie.

Melanie czym sie tak zestresowalas hm? Niezle odleglosci pokonujesz w ciagu jednego dnia. Nie zazdroszcze.
Z tym szklem to dalas ciala, bylo mowic ze nie placisz za kolacje i jeszcze dopytac jak zamierzaja pokryc ewentualne koszty leczenia skaleczonego wewnetrznie przewodu pokarmowego. To Ci sie nalezalo z urzedu, serio. Bo jakby tam wpadl sanepid to by ten balagan z mety zamknal na 4 spusty.
 
Edit teraz doczytałam Twojego ostatniego posta,
powiem Tobie, że te kawiatki bez okazji, to chyba wiele z nas chciałoby dostawać bez okazji
jednak jakoś sie tak składa, że raczej Panowie nie skupiają się na takich...":pierdołach" ;D
Ja ze swojej strony muszę przyznać, że kwiatków, to może nie dostaję baz powodu
ale za to mężulo rozpieszcza mnie jak tylko może, bo jesli tylko jesteśmy w mieście albo w centrum handlowym
to zawsze kupi mi cos fajnego, ba! Nawet często bywa, ża sam cos wyjatkowego wypatrzy, na co ja nie zwróciłabym uwagi
i to sa zawsze najfajniejsze rzeczy.
Także ja nie bedę narzekała, bo u nas kwiatki zostały zamienione na inne przyjemności ;D ;D ;D

A Ty kochana Edit pomóż trochę Jackowi i sama wspomij mu o tym, że masz dzisiaj święto i się Tobie jakis bonus należy ;D
 
Wiesz co Anija, masz rację !
i w piątek powiadomie odpowiednie służby o tym co mnie spotkało ;D >:D

i maz mi własnie podesłał linka do ich strony tej restauracji
tam jest miejsce na skargi do właściciela i jak tylko wstapi we nie natchnienie to naskrobie do niego kilka slówek :police:



Anija wiesz czym się zestresowałam?
ano ciągle ktos mnie wku... a ja taka agresywna jakaś jestem w ciąży (zresztą wczesniej też ale teraz bardziej),
że nie wiele brakuje, żebym nie walnęła kogoś - bardzo sie powstrzymuję narazie...
np. byłam w jedym z Warszawskich centrum handlowych w toalecie i jak wyszłam, to stara baba- sprzątaczka wyzwała mnie, że nie wysuszyłam rąk tylko
CHODZE I TRZEPIĘ ŁAPAMI ! Dobre co?
a wcale nie miałamm mokrych rąk tylko wilgotne i je słuszyłam a nie otrzepywałam.
Duzo nie brakowało, żebym jej nie wytargała ze siwe, wyliniałe kudły >:D

no i własnie takie rzeczy mnie spotykają na codzień - debile, idioci i psychole ciągną do mnie jak magnez a ja nie jestem taka, żeby dać sobie skakac po głowie
no i nerwy zawsze zadziałają...
 
Najlepsze życzenia dla wszystkich mam!
piękna pogoda na Dzień Matki. :laugh:
pozdrawiam wszystkie fajne babeczki na forum wrześniowym
 
Co to za złodziej czasu ! Odkąd Misia znalazła to forum to siedzi od rana do wieczora. Ma zdawać egzamin i uczyć się, a tu nic...tylko Republika Babska ;-). Nawet wspólnej kąpieli jej się odechciało...Aha właśnie usłyszałem później, ale to już trzecie później w przeciągu dwóch godzin...ehhh Misiek.
 
to nie ja!!! to Mój zrzędzący Misiek!!
Pozdrawiam i idę się kąpać bo mi leniuchować nie daje....buuu....ale uczyć się i tak nie będę! hihi...żart :-)
 
reklama
witoooojcie
w naszych wrzesniowych progach ;D


ide kąpać psa - będą fotki ;D


Martusia Dla Ciebie i pozostałych mam

STO LAT! STO LAT! niech mamy żyją naaaaaaam !
 
Do góry