reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

a ja za tydzien ide na 8 z kolei zwykle USG z dopplerem. A na wadze jestem +1.
hehehe i kto tu wygral ;).
 
reklama
COSMOEWKA a dlaczego już 8 to USG?
i jak to robisz że tylko 1 kilo do przodu?
i ładnie ci w pomarańczowym! ;)
 
Mozemy sie pochwalić, nawet udało nam sie nagrać filmik jak dzięciątko kopie... Przynajmniej nam się wydaje że 'to' widzimy :-D

Głodna jestem! buuu..... no i na dodatek słyszę mszę...
 
No tak ! zgadza się nagrane !!! i nic nikomu wydawać się nie może! zatrzymane klatki są jawnym przykładem poruszania się Oliwki.

Ale i tak najfajnieszy był pierwszy nokaut zadany niespodziewanie tacie !!! w samą szczeneczkę zaliczyłem :-))) Aż boję się co się bedzie w domu działo. Sam chyba nie dam se rady :-) Trza już myśleć o wyrównaniu sił :-)))))))))))

 
ja wygrywam bo mam w plusie dyszke
aha, jeszcze stowka w pasia :D;D

ja bylam na usg 3 d juz dwa razy. ostatnie polowkowe tez w trojwymiarze. doktor makowski jest dla mnie idealem ginekologa, przyznalam mu osobiscie zloty medal, choc juz wczesniej mial go na forach.
po tym badaniu tez daja dvd i mozna podziwiac babla w domku
moim zdaniem warto zainwestowac, bedzie pamiatka na lata
 
Czesc dziewczyny :):):):):):) Stesknilam sie za wami  ;D ;D ;D ;D dzisiaj caly dzien bylma na sloneczku Zreszta wczoraj tez  ::)
Edit zaczelam od dzisiaj brac witaminki  ;) ;)
 
reklama
Siedzialam na sloneczku i opalalam dzidziusia :) Male spotkanie rodzinne :)
Ty zapewnie obchodzilas swoje swieto Corcia juz jest duza ;)
 
Do góry