reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Witam sie nadal jako dwupaczek ;-)....

No i wesele nie pomogło ;-) synek sie nie spieszy,w sumie to ma jeszcze czas :tak:....ale było miło,podjadłam sobie,nawet zatanczyłam i po połnocy pojechalismy do domciu bo moje stopki tak ucierpiały :szok: balam sie ze wybuchną :szok::baffled::szok:...wczoraj na działeczce na grillku bylismy a dzisiaj jak to przy poniedzialku zakupki,spacerek,podworko,obiadek...echhh....i czekamy na jakies wielkie booooom :tak:;-):tak:.....

Aniu,Mila cuuuudna,normanie maskota do kochania i przytulania :tak::-):-D...

Do miłego.......
 
reklama
witam sie wieczorowa pora;-):-)

w ciagu dnia czasu na kompa nie ma;-)pogoda w kratke,kapalismy sie dzis w deszczu..ale woda rewelacyjna...cieplutko...:tak:
jutro ruszamy do Juraty:-)oby pogoda dopisala:tak:

Ania psinka rewelacjna....super:-)nie dziwie sie ze jestescie w niej zaochani..oby tylko szkod nie robila:sorry2:az chce sie ja utulic...:-)dzieki za zyczonka dla malzonka;-)

Kasia synek sam zadecyduje kiedy co i jak...nie poganiaj go ;-):-)oj sam koniec jest okrpny..jak nie znasz dnia ani godziny....szybkiego i malo bolesnego porodu zyczymy:tak:

jeju czlowieknie zwyczajny do laptopika bo wkurzylam sie jak mi bateria padla i myslalam ze wcielo posta a tu prosze podlaczylam kabelki i moge kontynuowac;-)

spokojnej nocy i do nastepnego razu:-)
 
dzien dobry:-)

pogoda barowa :-(caly dzien pada:-(a nam sie nawet wyjsc z domku nie chce -zeby nie zmoknac:wściekła/y:jeju ja chce slonko:tak:

HEJ Kasia:-)

najadlam sie i chyba sie poloze na popoludniowa drzemeczke:sorry2:

Aniu jak tam psinka:confused:
 
Hej laski :-)

Dziekuje bardzo w imieniu mezusia za zyczonka urodzinkowe :tak:
I jeszcze bardziej dziekuje za zyczonka dla mnie :-) :*:*:*: kochane jestescie, ze pamietalyscie :-)

U nas wszytsko dobrze :tak:
Pogoda sie troszke pokaszanila i siedzimy w domku od 2 dni, ale co tam dajemy rade ;-)

Dzis moja kolezanka ze szkoly uodzila corcie Olivie :tak:ale jestem podekscytowana :-) jakbym conajmniej sama urodzila heheh :-D

Asiu super, ze tak fajnie spedzacie czas :tak: no i ze pogoda dopisuje :-)

Asiu zyczonka tez dla Twojego mezulka :tak:Wszystkeigo najj i pociechy z kobietek jego zycia ;-):-):-)

Anineczko zdroweczka dla Twoich chlopakow :tak:

Sliczny piesek :tak: a wlasciwie suczka :-D:-D
W koncu masz corcie co ;-)
Moge wiedziec ile tutaj taki psiaczek kosztuje:confused:
Rasowiec nie :sorry2:tzn z rodowodem :confused:

Kasiu trzymaj sie juz niedlugo :tak:
Wiem,ze sie denerwujesz bo tak samo ja sie denerwowalam. Dasz rade jeszcze troszke i ebdziesz synusia tulila w ramionkach :tak:
 
Hej

Ja dzis jak maly samochodzik heehe :-D wczoraj si ecaly dzien lenilam to dzis trzebabylo nadrobic ;-) pospalismy dzis do 10.30 :tak::-D chatka posprzatana, ubrania poprane, poprasowane, obiad z dwoch dan ugotowany, dzieci dopilonowane i pojedzone :tak: tylko ze spaceru nici bo dzis nie za ladnie na dworku i wieje wiatr. Teraz pije kawke i sie odprezem przy neciku ;-)starsze dziecie bajke oglada a mlodsze kima :-)

Byla dzis u nas helth visitor jakas tam polozna srodowiskowa ;-)maly wazy juz 4940gr :-D ma 55cm (mozliwe to zeby w ciagu miesiaca urusl o 4cm :confused:) bioderka ma w porzadku, i jajeczka tez ok :tak:ogolnie maly rozwija si e prawidlowo, jest bardzo silny, ladnie prosto trzyma glowke i ladnie wodzi oczkami dookola :tak:pogadalysmy jeszcze o duperelach i za 2 tyg kolejna wizyta a za 4 tyg szczepienie.

Przyszedl mi dzis tez list z osrodka zdrowia. Mam sie umowic na wizyte w ciagu dwoch tygodni. Zastanawiam sie czy moge isc jak jeszcze krwawie czy lepeij poczekac az wyleci wszytsko :sorry2:

kaasiulka co tak cicho siedzisz :confused: moze jestes juz rozdwojona co :sorry2:
 
Witam sie laseczki :biggrin2:

Dziele sie z Wami nowiną ze w piatek 10 lipca o 5.27 przyszedł na świat mój syncio Mateusz-waga 4120 i 59 cm :biggrin2::biggrin2::biggrin2:....porod mega szybki-dosłownie 47 minut i mały był ze mną....reszte opisze pozniej.........paaaaaaaa :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Witam :-)
u mhnie wsio po staremu zalatana i leniwa zarazejm:sorry2:

Kasiula Wielkie Gratulaski :tak: ale szybki poród , zazdroszczę :dry::-D

Dużo zdrowia i uśmiechów
Pisków, wrzasków i zabawy moc
Radości z tupotu malutkich nóżek
Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu,
ząbka, słowa i kroku
Porozrzucanych wszędzie klocków
Przytulenia okrąglej główki
I uścisków małych rączek


itsboy001.gif

Wszystkie Pozdrawiam :-)
 
Witam sie laseczki :biggrin2:

Dziele sie z Wami nowiną ze w piatek 10 lipca o 5.27 przyszedł na świat mój syncio Mateusz-waga 4120 i 59 cm :biggrin2::biggrin2::biggrin2:....porod mega szybki-dosłownie 47 minut i mały był ze mną....reszte opisze pozniej.........paaaaaaaa :biggrin2::biggrin2::biggrin2:


Kasiulka Wielkie Gratulacje:-)
Mateuszku Witamy po drugiej stronie brzuszka.
Rosnij zdrowy:-)

Oj strach ma mega wielkie oczy...super szybki porod!!! czekamy na relacje:-)pozdrawiamy:-)
 
reklama
Kasiu,

Wielkie gratulacje :-D:-)


Tak się bałaś, a tu proszę EXPRESSOWO :tak:

A ja miałam gości w weekend; zjechał brat z żoną i swoim 3 letnim synkiem. Hania miała z kim wariować :-D
Hanka zaliczyła tez pierwszą lekcję jazdy konnej :tak:. Od razu ze swoją "koniczką" zaprzyjaźniła sie i mówiła do niej "moja Mała", choć klacz mała raczej nie była ; Ja miałabym stracha , żeby na nią wsiąść..., a ta pytała, kiedy będzie skakać przez przeszkody :szok: :-D

Martuś, zdjęcia w galerii słodkie :tak:

Pa dziewczynki i miłego dnia ;-)
 
Do góry