reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Ania no właśnie dziś rozmawiałam z koleżanką z Irlandii. Opalała się. I stwierdziłyśmy, że pogoda się chyba pomyliła. Nasza jest u Was, a Wasza u nas:-D Ciekawe kiedy się opamięta;-)

Jola jestem w szoku. Fajną masz sąsiadkę! Niech sobie dom postawi w lesie to jej nikt przeszkadzać nie będzie.

Kasia to może już cos się zaczyna dziać????

A ja dzis spędziłam dzień od początku do końca TYLKO ze swoimi dziećmi, bo małż musiał dłużej w pracy zostać. I tego mi było trzeba.

Jutro mi chłop wyjeżdża.
I znowu będziemy z dziećmi sami.

A gdzie Wy wszystkie jesteście?
Chyba się nie opalacie???

No Martusia jest usprawiedliwiona.
A właśnie, Marta, super miałaś poród chyba, prawda?
Szybciutki....
Jeszcze raz gratuluję ślicznego synka!
 
reklama
Moze i zaczyna sie cos dziac tylko kiedy konkretnie zadziała :-( ??? gin mnie tez pocieszyl ze moze byc juz a moze za dwa tyg....dziecko wie najlepiej wiec nie bedziemy mu sie narzucac :no::szok:...łatwo mu mówic,echhh....po badaniu tak mnie wszytsko napierdziela ze normalnie mam wrazenie za zaraz mi młody dołem wyjdzie a do tego ten stawiajacy sie brzuch i podbrzusze boli......

Ide sie walnac do mojego dziecka ;-) bo cosik ostatnio nie moge spac z moim slubnym,za bardzo chrapie i jakos ogolnie mi przy nim duszno :-D;-).......
 
Witam:happy2:
Aniu daj troszkę tych ciepłych dni:tak: tu wieje i siompi:dry:

Edytko ja też lubię spedzac dzionki z dzieciaczkami:tak: a jak pracowałam do tylko czekałam na wolne tak tęskniłam za Dominika i Remikiem :tak:

Kasiula no no nie zazdroszcze takich delikatnych badań :no:
no ale czakamy cierpliwie no nowego człowieczka;-):tak:

no lekarz mi nie wystawił zaświadczenia:wściekła/y: niech sie w D.. cmoknie:dry:
 
Hej laski :-)

U nas wszystko dobrze :tak:
Niuniek rosnie jak na drozdzach :-) tylko je i spi :-) i tak przesypia jakies 21h na dobe ;-)

Niunia super starsza siora nic nie moge przy nim zrobic bez jej nadzoru :-D:-D

Pogoda swietna. Jak najwiecej czasu saramy sie spedzac n dworku i na spacerkach :-) Wieczorkami znow nadrabiam sciaganie seriali ;-)I padam o 23:-)


Asiu
zdroweczka dla Julci :*
No i dziekuje bardzo za komplemenciki :*

Jolu dziekuje za gratulacje :-)
Tez mysle, ze porod byl szybki ;-)
Sandrusia juz po paru dniach sie oswoila :-D super zakochana siostra jest :tak::-)

Wspolczuje sasiadki. Co za babsztyl :dry:

Terzymam kciuki za szwagierke :tak::tak:

Kaasiula co do skorczy lydek to bardzo dobry jest sok z pomdorow ;-)
I jak tam dalej sie kulasz:confused::confused:
A moze juz jestec po co ;-)

Anineczko u mnie pogoda taka jak u Ciebie :-D:-D:-D:cool2::cool2::cool2::cool2::-D:-D:-D

Edytko dziekuje raz jeszcze za gratulacje :-)
Milo wspominam swoj porod :-) heheh ale kolejnego juz nie chce :-p;-)
Bardzo sie ciesze, ze byl taki krotki. 4,5 godzinki. Z Sandrusia mialam 9,5 godzinki z tym, ze tylko 2 godzinki boli ;-)

Udanego weekendu zycze :-)
 
Witam :-)
ale puuusto :shocked2: hi hi pewnie na spacerkach często:tak:
moja biedna szwagierka jeszcze w dwupaku:baffled:
teraz nareszcie ładniejsza pogoda :tak:

Dziewczynyyyyyy kuda Wyyyyy ??????

Kasiula jeszcze sie kulasz bo cos mi sie zdaje że nie;-):tak:

Martusia to fajno że śpioszka masz w domu Kordek to jakiś ciekawy świata była i mało spał no może tylko 1 tydzień laby był:sorry2:
 
Jestem,jestem i nadal w dwupaczku ;-):-);-)....

Jolka,wspolczuje szwagierce,kurde.....wiem co czuje,poracha :szok::-(.....

Martus,jak Twoj synek moze spac 21 h :szok::szok::szok: bez jaj :confused::baffled::confused: jak On tak moze :-D:-D:-D....Kobieto jak ja Ci zazdroszcze!!!!!!! echhhh,moje tez pewnie takie bedzie :-D:baffled::sorry2:.....

Dopiero co siadłam bo niby nic nie miałam do roboty ale zawsze cos sie znajdzie zeby gdzies porobic i tak sobie powolutku ogarnełam mieszkanko....nocka była ciezka,brzuchol tak twardy i do tego straszne fikołki małego,rety jaki ból :szok: czegos takiego nie mialam w pierwszej ciazy :no: myslałam ze sie moze cos zacznie ale nic ....rano wstalam jakas taka polamana,rwa mnie uda i łydki a krocze to mi chyba normalnie rozerwie,jakby jakas cegle mi ktos przywiazał :szok::szok::szok:,postanowienie dzisiejszego dnia-druga i ostatnia ciaża :sorry2::baffled:;-).....spadam wziac prysznic bo szykuje sie wlasnie na panienskie ;-) ale niestety tylko do domciu bo potem laseczki jadą sobie po 22-giej na dyskę poszaleć i tak mnie bardzo namawiają ale bez jaj gdzie ja w takim miejscu z takim brzuchem wnet na ostatnich nogach :szok: a za tydzien wesele :-) ciekawe czy dotrwam ???

Miłego weekendu !!!!!!!!
 
Witam:-)
no patrz Kasiulo jeszcze sie kulasz ja wszystkie dzieciaczki po termine urodziłam:sorry2:chłopców 10dni a Domcie 13 dni

Dziewczyny łodzywajta sięęęęęęęęęęęęęęęęę:tak:

dzis mam gości więc trza cosik zrobić :-p


Miłej Niedzieliki:-)
 
Joluś ale mnie pocieszyłas z tym przeterminowaniem :no::szok::baffled:

U mnie tak goraco,puffffffff,upal bez słonca :szok::szok::szok:.....zbieram sie z Wika na podworko,tam chociaz troszke wieje,bo w domu to nie mozna wysiedziec,prysznic co 15 minut,echhhh.....
 
Witam:-)
jej ale dzień myślałam że kuroniówke strace bo zaswiadczenia nie załatwiłam :shocked2: ale pogadałysmy szczerze z babka i do końca kuroniówke będę brała bez wzywania juz :tak: czyli do końca sierpnia jupi:-D:-):-):-)
no i jescze ciekawostka ;-) szwagierka już rodzi i lada momęt może bedzie Julcia na swiecie le sie ciesze
 
reklama
Wiadomość z ostatniej chwili:biggrin2:
Julcia juz na świecie urodziła sie o 14:59:biggrin2:
wymiary sie dopiero robią i będę wiedziała później :tak:
ale fajnie:biggrin2:
 
Do góry