reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

reklama
Witam,

U mnie to samo :baffled:. Kamieniarze kończą, ogrodników niet :angry:. Przyjdę ponoć w sobotę i niedzielę silną ekipą...No, chcę to widzieć :oo2:. Dzisiaj zakładają nam drzwi zewnętrzne. Mimo, że większość prac odbywa się na zewnątrz, to w domu mam centymetrowa warstwę kurzu ...Ech...

Joasiu, ja mieszkam kilkanaście kilometrów od centrum, więc żaden chlor mi nie straszny;-)
Biedna ta twoja Julcia :-(...Oby lekarze coś zaradzili i już więcej nie cierpiała...
a czemu chcesz kupować wózek dla Julki :unsure:i to jeszcze głęboki :confused:...
Julka już chyba za dużo w wózku nie jeździ, co ?

Monia, wyrodna matko :-D:-D:-D kup dziecku zielone butki !!! ze słonikiem :-)...
A ja jeszcze sandałów Hance nie kupiłam. Żadne mi dostatecznie w oko nie wpadły
. Na spacery biega w nike'ach z zeszłego roku, a po podwórku na bosaka, ewentualnie w Croksach. W sobotę idę na zakupy, w roli doradcy mojej siorki ( musi sobie kupić coś na absolutorium), to może przy okazji znajde cos fajnego dla Hanelki.

Edzia, super teksty ma twój Maćko :-D
Hanka, też wygadana :baffled:
Jechała ostatnio autobusem z ciocią i jak facet stawał na przystanku, to wołała na cały autobus :- No jedź, człowieku !!!!! :szok:
Ciocia była cała w stresie :-D

Ostatnio przepychając się koło babci, zamiast "przepraszam", wypaliła : Babciu, rusz tyłek :zawstydzona/y:...:-D...

W piaskownicy, babcia prosiła ją po raz kolejny, żeby nie wysypywała piasku, a ona w końcu wypaliła: -wysypuję, bo chcę...kulde mać :szok::szok::szok:

Jakiś chuligan mi rośnie :angry:...

napisała edzia :

Kupiłam sobie dziś lakier do paznokci o kolorze fuchsia provoc' genialny kolor.
Mąż sie mnie zapytał czy do paznokci u nóg są jakieś inne lakiery niż do rąk:baffled:
:-D:-D:-D:-D:-D ło matko :-D:-D:-D:-D


ania, no kręcę się od czasu do czasu...wpadnę , czytnę i spadam :-p:ninja2:...Ale tęsknię za Wami :tak:


Blanuś, wielkie gratulacje z okazji narodzin synka :-) !!!!



diaper_cake_itsaboy_LRG.jpg
 
Haha...ale mi dziś wesoło.
Kinek teksty Hani zawsze mnie bawia. "Rusz tyłek" i "kulde mać"...To "kulde mac" na pewno wkrótce ewoluuje...:-D:-D:-D

Maciek lubi słowo "cholelny"...cholelny pieś, cholelny dziadek itp...
 
Właśnie przemeblowuje sama living room :szok::-D:-D
Edzia ale patriotyczny avatar :-D:tak::tak:

Kinek Hanka jest the best.
:-D:-D:-D:-D
Antka ulubione słowo to też kulde :zawstydzona/y:;-)

Lece dalej robic.
tylko Matt mi za bardzo nie pomaga bo marudzi :angry::baffled::-)
 
no nareszcie, juz myslalam ze zaginelas w akcji...



a u nas skwar niemilosierny.

pomalowalam sobie dzis paznokcie moim nowym lakierem, Maciek podsumowal mnie krotko...Mamusiu, ale masz pieknie paznokcie, jak małpa:baffled:

Mnie juz boli zoladek z nerwow przed niedzielnym meczem:confused2:

Małpa:laugh2:. Nie mogę:rofl2:, sikam ze śmiechu:laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:. Maciek, ciotka Cię kocha:tak:

Co do meczu to kombinujemy z mężem czym zająć Kamę, żeby w niedzielę zobaczyć i F1 i mecz:baffled:. Chciałabym, żeby dokopali niemcom:tak:, ale to raczej nierealne:no:
 
Monia, wyrodna matko :-D:-D:-D kup dziecku zielone butki !!! ze słonikiem :-)...
A ja jeszcze sandałów Hance nie kupiłam. Żadne mi dostatecznie w oko nie wpadły
. Na spacery biega w nike'ach z zeszłego roku, a po podwórku na bosaka, ewentualnie w Croksach. W sobotę idę na zakupy, w roli doradcy mojej siorki ( musi sobie kupić coś na absolutorium), to może przy okazji znajde cos fajnego dla Hanelki.

Edzia, super teksty ma twój Maćko :-D
Hanka, też wygadana :baffled:
Jechała ostatnio autobusem z ciocią i jak facet stawał na przystanku, to wołała na cały autobus :- No jedź, człowieku !!!!! :szok:
Ciocia była cała w stresie :-D

Ostatnio przepychając się koło babci, zamiast "przepraszam", wypaliła : Babciu, rusz tyłek :zawstydzona/y:...:-D...

W piaskownicy, babcia prosiła ją po raz kolejny, żeby nie wysypywała piasku, a ona w końcu wypaliła: -wysypuję, bo chcę...kulde mać :szok::szok::szok:

Jakiś chuligan mi rośnie :angry:...

:-D:-D:-D:-D:-D ło matko :-D:-D:-D:-D

Eh, mam to samo:tak:. Ale w nowym miejscu i wśród obcych Kama to aniołek:tak:. W domu jej ulubione słowo to kurde nooo:szok: - zawsze kiedy coś jej nie wychodzi:szok:. To jedyne brzydkie słowo używane przez mojego meża i córa kopiuje:-D. Szczęście, ze nie słyszała nigdy mamusi w akcji:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
reklama
kurecze mały mi się tak zesrół że go musiałam wykąpać a jak Dominka zobaczyła że mały kompany to też zechciała do wody tak więc mam wykompane dzieci :-) :tak:
Polska biało-czerwoni!!! żart nie lubie meczy za to mój kochany zaklepał sobie telewizor na ten czas :szok: dobrze że podwórko zostało i komp ewentualnie..
Dominka jak coś jej nie wychodzi to pod nosem "kulwa no" więc ja wkraczam i mówie kurcze felek elemelek a ona kulcze melek
 
Do góry