reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

WRZESIEŃ!!!!

Dzien dobry:-)

u nas nadal lato:-)

Jemy sniadanko i zmykamy na spacerek a pozneij na usg brzuszka.

Jula wczoraj zrobila kupke,strasznie plakala,wyginala sie i bronila przed zrobieniem..niechciala ani pieluszki,ani na kibelek ani na nocnik...na szczescie w pore ja namowilam na pieluszke i udalo sie jej placzac zrobic..serce mnie bolalo jak tak na nia patrzylam..ale ciesze sie ze juz mamy to za soba i czekamy na nastepna..aha wcale zatwardzenia nie miala bo kupka ztych miekkich...

Kinus co tam u Ciebie:confused:Mam nadzieje ze daleko mieszkacie od tej awarii o ktorej przed chwila przeczytalam Trujący chlor w centrum Poznania

JKRZYMKA wiecej pij,a sytuacja z mleczkiem napewno niedlugo sie unormuje...a podajesz tez inne napoje Kordiankowi:confused:do kiedy zamierzasz karmic piersia:confused:ja karmilam do 13,5 miesiecy...super uczucie..ten kontakt..mam nadzieje ze jak sie zdecydujemy na druga dzidzie tez mi to bedzie dane:tak:

zapomnialam pochwalic Jule...od poniedzialku spi juz w nocy bez pampersa i pieknie albo robi siusiu w nocy na kibelek albo dopiero jak wstanie rano:-):tak::-D

zastanawiam sie nad zakupem wozka glebokiego dla JUli i niewiem czy kupowac taki wsam raz na teraz czy taki troszke wiekszy...jak myslicie:confused:

pozdrawiam:-)
 
reklama
Joasiu gratulacje dla Julci oby wszystko było oki
Dominisie karmiłam 1 i 2 miechy i przestałam tylko dletego że lekarz mi doradzał ponieważ przed Kordiankiem poroniłam :-(
do tej pory nie dawałom małemu żadnych herbatek czy soczków tylko cyc , butla , obiadki , deserki i owoce ale właśnie rozglądam sie za kubkiem nie kapkiem . ale będzie walka z nauką picia :-)
 
Joasiu gratulacje dla Julci oby wszystko było oki
Dominisie karmiłam 1 i 2 miechy i przestałam tylko dletego że lekarz mi doradzał ponieważ przed Kordiankiem poroniłam :-(
do tej pory nie dawałom małemu żadnych herbatek czy soczków tylko cyc , butla , obiadki , deserki i owoce ale właśnie rozglądam sie za kubkiem nie kapkiem . ale będzie walka z nauką picia :-)

wspolczuje starty malenstwa:-:)-:)-(

U nas w trakcie cycolenia Jula nauczyla sie pic przez rurke..sprobuj moze Kordianek podchwyci:tak:
dziekujemy za gratulacje:-)
zmykam poczytac ksiazeczke i suszyc glowe ...a potem na spaceros;-):-D
 
Joasiu dziekuje jakoś sie juz pogodziłam jeśli można wogóle to tak nazwać bo nigdy nie zapomnę...:-(
dobry pomysł z rurka muszę sprubować
miłego spacerku ja może po południu gdzieś wyjdę z dzieciaczkami :-)
 
Witam :-)
kurcze przez te ciepłe dni mam mniej pokarmu ... mały mnie normalnie wysysa do końca :szok:
co tam u Was?

ja tez wyssana...nawet teraz mala przyklejona:-D

Hej:-)
Ja tylko na sekundę, zameldowac się:tak:.

no nareszcie, juz myslalam ze zaginelas w akcji...

Jula wczoraj zrobila kupke,strasznie plakala,wyginala sie i bronila przed zrobieniem..niechciala ani pieluszki,ani na kibelek ani na nocnik...na szczescie w pore ja namowilam na pieluszke i udalo sie jej placzac zrobic..serce mnie bolalo jak tak na nia patrzylam..ale ciesze sie ze juz mamy to za soba i czekamy na nastepna..aha wcale zatwardzenia nie miala bo kupka ztych miekkich...

no co z ta kupa:confused: strasznie mi zal Juli...

a u nas skwar niemilosierny.

pomalowalam sobie dzis paznokcie moim nowym lakierem, Maciek podsumowal mnie krotko...Mamusiu, ale masz pieknie paznokcie, jak małpa:baffled:

Mnie juz boli zoladek z nerwow przed niedzielnym meczem:confused2:
 
Czesc

Dopilam kawke ale jeszcze sie nie obudzilam. Poszlam wczoraj dosc pozno spac i sie nie wyspalam :-p

Edytko syn ma racje masz piekne wlosy :-):tak:
Nasze brzdace sa takie fajne teraz. Sandrunia tez mi komplementy sprawia, chodzi za mna przytula sie i mowi koccham cie mamusiu. naprawde :-)
Super wiek :tak::-)

Jaki to kolor ta fuchsia provoc :confused:

Monia udanego szukania sandalkow w kolorze zielonym i to do tego ze slonikiem ;-)

Asiu biedna Julcia.
Ciekawe co ona ma z ta kupka.
Przychodza mi na mysl hemoroidy ale nie wiem czy sa u tak malego dziecka. Pamietam, ze ja mialam po porodzie i bol straszny jak na kibelek mialam siasc i tez bronilam sie przed kupka tak dlugo jak tylko moglam :baffled:

Koniecznie daj znac co tam po USG brzuszka.

Gratuluje nocnego spania bez pampersika i siusiania na kibelek.
Super :-):-)
Toz to duza dziewczynka :-):-):tak::tak:
Zakladacie jeszcze wogole pampersa :confused::confused:

Asiu z tym wozkiem glebokim to chodzi o wozek dla lali nie :confused:
Jedz moze do sklepu gdzie mozna poprzymierzac dziecko do wozka i sprawdzisz jak Jula prowadzi taki wozio. Moim zdaniem powinien byc troszke wiekszy niz na teraz, ale znow nie za duzy. Bo jak bedzie za duzy to moze zle jej bedzie go prowadzac. Ja tez mam na oku fajny wozio dla corci ale troche drogi i narazie sie wstrzymalam ;-)

Jkrzymka espolczuje starty maluszka :-:)-(

Ja karmilam Sandre 13 miesiecy. Sama sie odstawila i wiecej nie chciala. Do pol roku karmilam tylko cycem, a po skonczonych 6 miesiacach zaczelam podawac soczki i herbatki. Nie chciala nauczyc sie pic ze smoczka, czy przez rurke. Od razu spasowal jednak kubek niekapek Aventu. Kazde dziecko woli cos innego ;-)

Edytko co ty fanka pilki noznej jestes :confused:

Dobrze, ze mam swojego kompa przynajmniej bede miala co robic jak Przemek bedzie mecze ogladal :-p;-):-)
 
Hello

Monia Witaj :tak::tak:

Asiu kurcze...dziwnie to wygląda...ona się boi zrobić kupke,nie ma zatwardzenia :confused: :-(

Edzia no no,niewiedziałam,że małpy tez maluja pazurki :rofl2:
A powiedz mi kto będzie relacjonował mecze? Bo TVP 1 niema licencji :confused:

Dalej mam leniaaaa.Dzizes no nie mam weny na cokolwiek.
I jeszcze odkurzacz znowu padł :angry:
 
mecze na pewno bedzie transmitowal polsat.
nie jestem wielka fanka pilki noznej, raczej coniektorych pilkarzy:tak:...takie ciacha, ale duze mecze ogladam z ogromna przyjemnoscia:laugh2::tak::tak::tak:

co do koloru - to taki ciemny roz

Ania nie rob nic...przeciez robota nie zajac
 
No ogarne tylko chate,żeby się nie przewrócić :baffled:
Eeee to mnie nie użądza bo ja nie mam polsatu :angry:
Może Eurosport ?
Zauważyłam,że Polsat teraz ma licencje na wszystko,nawet Formułe 1 :wściekła/y:
Ja tam lubie sobie dobry meczyk oglądnąć.
A widziałyście niemiecki zwiastun meczu Polska-Niemcy?
Chamany.
A my zrobiliśmy niezły odwet :laugh2:
 
reklama
Do góry