reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Cześć dziewczyny. Jestem tu nowa i potrzebuje wokół siebie osób które przeżywają i czekają na to co ja😁 30 sierpnia miałam okres, 18 września pozytywny test owulacyjny... I teraz najgorsze... Czekanie na odpowiedni czas żeby zrobić test... Bardzo chciałabym żeby się udało.. 😉
Powiedz nam na kiedy chcesz się zapisać na testowanie :)
 
reklama
A i ja dziś mam doła. Co prawda @ za 10 dni ale... Owulke apka wyliczyła mi na 19 ( miałam skok temp) tak teorytycznie powinnam mieć w czwartek/ piątek a kurcze W sobotę miałam (tylko raz w ciągu dnia) przejrzysty śluz coś jak białko jaja, dzień później już był gesty kremowy. I pewnie dupa bo nie wbiłam się z sexem, przez to moje drażliwe jelito weekend wypadł ze staran. Nastawiam się już okres 😒😔
Głowa do góry! Ja w tym cyklu, z którego nic nie miało być miałam tylko jeden dzień śluz płodny i w okolicach owulacji tylko 2x seks. Z mężem wyliczyliśmy, że ta ciąża to jest z 4-5 dniowych plemników czekających u mnie na owu 🤣
 
Dziewczyny pisałam chyba wcześniej, że po odstawieniu dupka okresu nie mam już od tygodnia a zawsze był na drugi dzień, więc wybrałam się dzisiaj na badania zrobiłam proga i coś tam jeszcze (ale tam wyniki w normie)

W 23 dc (na dupku) miałam 1,3 nmol/l czyli 0,4082 ng/ml i to był dzień w którym odstawiłam duphaston.Dzisiaj 30 dc (7 dni po odstawieniu duphastonu) 6,20 nmol/l (wg labu norma dla fazy lutealnej, ale dolna), wiec to chyba mogłoby znaczyc ze do owulacji doszło tylko jakoś niedawno? Czy źle to rozumiem? Wizytę u gina mam 05.10 dopiero
😕
Wygląda na na to, że owulacja była
 
Głowa do góry! Ja w tym cyklu, z którego nic nie miało być miałam tylko jeden dzień śluz płodny i w okolicach owulacji tylko 2x seks. Z mężem wyliczyliśmy, że ta ciąża to jest z 4-5 dniowych plemników czekających u mnie na owu 🤣
Sex był w piątek wieczorem. Ale jestem tak zła na siebie że głowa mała!!! Przez cały tydzień sex był codziennie choć mi się już nie chciało a tu śluz pojawił się akurat w czas mojej niedomogi 🤦‍♀️
 
Dziewczyny pisałam chyba wcześniej, że po odstawieniu dupka okresu nie mam już od tygodnia a zawsze był na drugi dzień, więc wybrałam się dzisiaj na badania zrobiłam proga i coś tam jeszcze (ale tam wyniki w normie)

W 23 dc (na dupku) miałam 1,3 nmol/l czyli 0,4082 ng/ml i to był dzień w którym odstawiłam duphaston.Dzisiaj 30 dc (7 dni po odstawieniu duphastonu) 6,20 nmol/l (wg labu norma dla fazy lutealnej, ale dolna), wiec to chyba mogłoby znaczyc ze do owulacji doszło tylko jakoś niedawno? Czy źle to rozumiem? Wizytę u gina mam 05.10 dopiero
😕
A tego dupka brałaś po owulacji?
 
reklama
Do góry