reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

reklama
Dziewczyny co sądzicie o tych testach? To mój pierwszy raz, robię je z ciekawości. Mam wrażenie, że się jakoś słabo wybarwiły. To mój drugi cykl po ciąży, poprzedni 35 dni. One jeszcze zaczną ciemnieć, czy to już koniec i spodziewać się teraz krótszego cyklu?
 

Załączniki

  • 87c51193-cf84-4197-af65-8ea696c9ca78.jpeg
    87c51193-cf84-4197-af65-8ea696c9ca78.jpeg
    35,6 KB · Wyświetleń: 55
Tak to miałam robione i wyniki w normie ale zastanawiam sie co dalej bo pewnie wiecznie stymulować cyklu nie będą. Jakie są kolejne badania i po jakim czasie mialyscie zlecane. Ciekawa jestem ile mozna tak stymulować lametta i ovitrelle.
Podłączam się pod pytanie
 
Tak to miałam robione i wyniki w normie ale zastanawiam sie co dalej bo pewnie wiecznie stymulować cyklu nie będą. Jakie są kolejne badania i po jakim czasie mialyscie zlecane. Ciekawa jestem ile mozna tak stymulować lametta i ovitrelle.
Na pewno przed rozpoczęciem stymulacji powinno się zrobić drożność, bo jeżeli masz niedrożne jajowody to stymulacja nie ma sensu. A czemu lekarz zalecił stymulację, nie masz swoich owulacji?
 
reklama
Dziewczyny co sądzicie o tych testach? To mój pierwszy raz, robię je z ciekawości. Mam wrażenie, że się jakoś słabo wybarwiły. To mój drugi cykl po ciąży, poprzedni 35 dni. One jeszcze zaczną ciemnieć, czy to już koniec i spodziewać się teraz krótszego cyklu?
A ile trwają Twoje cykle?
 
Do góry