reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Dziewczyny które biorą ten dzieciorobny magnez :D czy robilyscie jakieś badania przed, miałyście jakieś objawy niedoboru czy trochę w ciemno?

Zastanawiam się czy brać, bo biorę już:
- miovelia pro (od czerwca)
- witamina C 1000 (od tygodnia dopiero)
- witamina D (6 msc przed wakacjami, wyprowadzona na 68 i teraz od września 7000 co drugi dzień)

Co w ogole suplementujecie?
 
reklama
Dziewczyny które biorą ten dzieciorobny magnez :D czy robilyscie jakieś badania przed, miałyście jakieś objawy niedoboru czy trochę w ciemno?

Zastanawiam się czy brać, bo biorę już:
- miovelia pro (od czerwca)
- witamina C 1000 (od tygodnia dopiero)
- witamina D (6 msc przed wakacjami, wyprowadzona na 68 i teraz od września 7000 co drugi dzień)

Co w ogole suplementujecie?
Ja dopiero od wczoraj Magne B6 :D A 3 miesiąc Pregna Start. Z leków Acard i Euthyrox :)
 
Dziewczyny które biorą ten dzieciorobny magnez :D czy robilyscie jakieś badania przed, miałyście jakieś objawy niedoboru czy trochę w ciemno?

Zastanawiam się czy brać, bo biorę już:
- miovelia pro (od czerwca)
- witamina C 1000 (od tygodnia dopiero)
- witamina D (6 msc przed wakacjami, wyprowadzona na 68 i teraz od września 7000 co drugi dzień)

Co w ogole suplementujecie?
Ja suplementuje w sumie tylko mama dha premium plus, ale to dlatego, ze miałam zapas w domu i trochę głupio mi kupować coś innego, a tego się pozbywać. Brałam tez magnez, ale się skonczyl, wiec przymierzam się do kupienia tego zachwalanego tutaj magnezu 😊
 
Dziewczyny mam pewna teorie i chciałam poznać wasza opinie.
Przy regularnym przyjmowaniu suplementów (Pueria uno, magnez, Wit d3) miałam praktycznie bezbolesne miesiączki.
Z pewnych powodów nie brałam nic od miesiąca. I kręgosłup oraz brzuch napieprza aż miło.
Czy suplementy mogą łagodzić bóle?
U mnie nie miały wpływu, tak samo wszystko napierdzielało z suplementami jak i bez.
 
Ja za to zaczęłam pic wodę conajmniej 1,5 litra, bo mam ogromny problem z piciem jej. I od tygodnia robię warzywa w piekarniku do obiadu - całą blachę i odnotowałam -1,2 kg... obym utrzymała kurs, bo moja sylwetka wymaga odgruzowania 😁😆
O właśnie też nie potrafię pić wody. Jak łykne pół litra na dobę to jest świetnie! Staram się ale średnio mi to wychodzi. Za to od maja nie jem słodyczy, zaczęłam ćwiczyć 3/4 razy w tygodniu i mam -6 kg!! Jeszcze 15 i będzie git.😃😆 No chyba że w październiku zobaczę dwie kreski to niestety mi się znowu przytyje 😂😁
 
Dziewczyny które biorą ten dzieciorobny magnez :D czy robilyscie jakieś badania przed, miałyście jakieś objawy niedoboru czy trochę w ciemno?

Zastanawiam się czy brać, bo biorę już:
- miovelia pro (od czerwca)
- witamina C 1000 (od tygodnia dopiero)
- witamina D (6 msc przed wakacjami, wyprowadzona na 68 i teraz od września 7000 co drugi dzień)

Co w ogole suplementujecie?
U mnie preparat zawierający myoinositol, jod, witD3, foliany, selen, cynk. Do tego biorę 1000mg DHA, NAC 3-7 dc. Acard i euthyrox
 
Dziewczyny które biorą ten dzieciorobny magnez :D czy robilyscie jakieś badania przed, miałyście jakieś objawy niedoboru czy trochę w ciemno?

Zastanawiam się czy brać, bo biorę już:
- miovelia pro (od czerwca)
- witamina C 1000 (od tygodnia dopiero)
- witamina D (6 msc przed wakacjami, wyprowadzona na 68 i teraz od września 7000 co drugi dzień)

Co w ogole suplementujecie?
Ja miałam zawsze braki magnezu, więc bez zastanowienia go wprowadziłam. Co do suplementacji, to ja w dalszym ciągu eksperymentuje, więc nie mam co polecić 🤷
 
reklama
Do góry