reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Wychodzi na to że zimowe miesiące lepiej działałą 😉
Ale to jest potwierdzona teoria :) jesteśmy doładowani witaminami i witaminą d po lecie wiec nasz organizm magazynuje zasoby i zachodzi w ciąże w najlepszym zapełnieniu magazynów. Teoria ewolucji i dziewczyny z akademii płodności mówiły o tym na swoim podkaście.
Cześć dziewczyny. Z tej strony była niedoszła staraczka. Nie wejdę z buta z testem a z porównaniem suplementów dla mężczyzn, może się komuś przyda. Miłego dnia😀
Hej, dołączasz do nas? Wpisać cie na testowanie lub ławkę rezerwowych?
U mnie dziś mega dół😢....dziś bym zaczynała 9 tc ,a tak mam wielkie 💩💩💩💩💩
Sorry laski,wiem,że to nie ten wątek 😟
Rozumiem Cię bardzo dobrze. Straciłam dwie ciąże w tym roku. Nie ma tygodnia abym nie zastanawiała się w którym byłabym tygodniu czy miesiącu i jak miałoby to teraz wszystko wyglądać. Dopuść do siebie wszystkie emocje. To tylko może się tak wydawać, ale sprawa jest świeża u Ciebie. Rozważ skorzystanie ze spotkania z psychologiem. Jeżeli chcesz to służę również na priv.
 
reklama
Hej dziewczyny, dobrego dnia :) ja od 5 rano z bólem brzucha i kręgosłupa. Nie pamietam kiedy mnie tak bolało. Wzięłam ketonal, ale średnio to pomogło. Czekam na rozkręcenie krwawienia, bo nadal możemy mówić tylko o plamieniu, świeżej krwi brak. Trochę w duchu liczę, że to wcześniejszy okres i ten skrzep się opróżnia. I nie jest to polip.
 
c_or_nelia dokładnie - prolaktynę zbadaj za jakiś czas. Musisz być dobrze wyspana, bez stresów sexów wcześniej, czy sportu. To jednak wrażliwy hormon i w takich sytuacjach skacze bardzo. Twój wynik naprawdę jest dobry po 4godzinach snu 😉

Witam się w 7dpo-jak tu wytrzymać jeszcze 2dni 🙈
Nie wiem, ja nie wytrzymałam i siknelam 6dpo 🤣🤣🤣
 
Dziewczyny mam pewna teorie i chciałam poznać wasza opinie.
Przy regularnym przyjmowaniu suplementów (Pueria uno, magnez, Wit d3) miałam praktycznie bezbolesne miesiączki.
Z pewnych powodów nie brałam nic od miesiąca. I kręgosłup oraz brzuch napieprza aż miło.
Czy suplementy mogą łagodzić bóle?
 
reklama
Do góry