reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

Dzien dobry wszystkim. 🥰
Polecam cwiczenia z pierwszej strony, kupilam juz mate i obciazniki na nadgarski/ kostki i staram sie regularnie cwiczyc. Przez to, ze trening jest bardzo krotki latwiej sie do niego zabrac i znalezc te 20 minut dziennie.
Jako pomysłodawczyni bije się w pierś, bo lekko odpuściłam ostatnio. Ale zamierzam wrócić jak najszybciej, czy to joga czy pilates, bo moje ciało tego potrzebuje. :)
 
reklama
Magnez i witaminy z grupy B z puerii
Dziewczyny mam pewna teorie i chciałam poznać wasza opinie.
Przy regularnym przyjmowaniu suplementów (Pueria uno, magnez, Wit d3) miałam praktycznie bezbolesne miesiączki.
Z pewnych powodów nie brałam nic od miesiąca. I kręgosłup oraz brzuch napieprza aż miło.
Czy suplementy mogą łagodzić bóle?
 
Poki nie ma okresu jest nadzieja:) znam osoby ze 13 dpo była biel a 14 dpo dopiero kreska:)
Teoretycznie jeszcze może być negatyw, bo nie sądzę żebym miała zagnieżdżenie 6 dpo. Z tego co czytałam, to rzadko to się zdarza. 7 dpo miałam silne ukłucie w dole brzucha - tak samo miałam z synem. Później w dzień nic, a dobę później, czyli wczoraj wieczorem bóle podbrzusza jak na @, biegunka, wzięłam no spę, przeszło około północy. Tak samo miałam z synem 😂 No i teraz zrobiłam rano test i biel. Mogło być za wcześnie, bo 2 pełne doby mogą minąć równie dobrze dopiero wieczorem, a to i tak tylko we krwi.

No nic. Pożyjemy zobaczymy :D

Dziś robię sobie wolne i trochę się polenię 😂 Czuję się dobrze. Nie mam żadnych objawów niczego, tylko jestem osłabiona po tych wczorajszych nocnych wojażach z brzuchem.
 
Teoretycznie jeszcze może być negatyw, bo nie sądzę żebym miała zagnieżdżenie 6 dpo. Z tego co czytałam, to rzadko to się zdarza. 7 dpo miałam silne ukłucie w dole brzucha - tak samo miałam z synem. Później w dzień nic, a dobę później, czyli wczoraj wieczorem bóle podbrzusza jak na @, biegunka, wzięłam no spę, przeszło około północy. Tak samo miałam z synem 😂 No i teraz zrobiłam rano test i biel. Mogło być za wcześnie, bo 2 pełne doby mogą minąć równie dobrze dopiero wieczorem, a to i tak tylko we krwi.

No nic. Pożyjemy zobaczymy :D

Dziś robię sobie wolne i trochę się polenię 😂 Czuję się dobrze. Nie mam żadnych objawów niczego, tylko jestem osłabiona po tych wczorajszych nocnych wojażach z brzuchem.
To trzymamy kciuki 👌👌👌
 
reklama
Jako pomysłodawczyni bije się w pierś, bo lekko odpuściłam ostatnio. Ale zamierzam wrócić jak najszybciej, czy to joga czy pilates, bo moje ciało tego potrzebuje. :)
Ja za to zaczęłam pic wodę conajmniej 1,5 litra, bo mam ogromny problem z piciem jej. I od tygodnia robię warzywa w piekarniku do obiadu - całą blachę i odnotowałam -1,2 kg... obym utrzymała kurs, bo moja sylwetka wymaga odgruzowania 😁😆
 
Do góry