reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🍂Wrzesień to ten piękny czas, Gdy dwie kreski ⏸️ zobaczy każda z nas. 🍂

reklama
Dziewczyny oczywiscie nie wytrzymalam do dnia testowania, ktory sama sobie zreszta wyznaczylam :p
Jest 8/9 DPO wiec raczej nie mialo szansy sie cos pojawic a tu zonk. Ja widze cien. Nie mam odwagi ocenic czy szary czy rozowy. Jest mi aż słabo.
Jestem w pracy i nie moge sie na niczym skupic. Powtorzylabym test ale mam szanse dopiero po pracy pozno popoludniu, a wiem ze to w sumie kiepski pomysl bo jak z rannego jest cien to z popoludniowego bedzie biel i moja rozpacz
Ale pewnie i tak to sobie zrobie.

Na zdj to tego cienia prawie nie widac.
Ale cos naprawde majaczy.
Oczywiscie ogladalam go z kazdej mozliwej strony.
Ten cien pojawil sie praktycznie od razu
I wiem ze to glupie ale zabralam ten obsikany test ze soba do pracy, jak najwiekszy skarb przechowuje go w opakowaniu po chusteczkach higienicznych w torebce XD
Widać wyraźnie kreskę, ale nie jestem pewna czy jest różowa. Na pewno trzeba dràżyć temat :) Nie pij nic w pracy i nie sikaj (samo zdrowie) to może coś wieczorem będzie. Nie wytrzymamy przecież do rana 😂
 
Dziewczyny czy któraś z was jest po Biochemicznej i mogła by się do mnie odezwać na priv?tu nie będę tego roztrząsać a mam parę pytań. Może któraś w was jest w stanie o tym pogadać, bo takie wątki są na forum ale dość stare ,więc nie chce zakładce nowego...Będę wdzięczna...
Jestem po ciazy biochemicznej jeśli chcesz pogadać to pisz :)
 
@Myszko
Happy Love You GIF by LINE FRIENDS
 
Kiedy robi badanie nasienia? Tylko mu napomknij, że na poprawę jego wyników trzeba będzie 3 msc.
Ale oni w kontekście starań maja jakieś inne poczucie czasu.
Jak się nie uda po 3 cyklach, bo ja nie mam zamiaru odkładać tego w nieskończoność.

Mówiłam mu o tym, ale on twierdzi, że jego plemniki na pewno są świetne, ale sam jest bardzo ciekawy tych wyników i sam sobie znalazł nawet klinikę, w której robią badanie.

On uważa, że 3 miesiące to bardzo mało. Pół roku i rok też. Dla mnie to wieczność.
 
Krwawienia nie ma, lekarz za 2 godziny to się okaże. Trzymać kciuki żebym od lekarza pojechała do galerii wczasu kupowac. 🤞🤞🤞

Najlepiej w klinice niepłodności w twoim mieście. Znacznie lepsze warunki niż w diagnostyce. Jeżeli macie jakaś klinikę blisko to można materiał pobrać w domu i dowieźć do kliniki. Ważne aby nie upłynęło 40 min. My robiliśmy komputerowe rozszerzone, bo różnica była 30 zł

Badanie nasienia przed stymulacją! Koniecznie!

Cześć, rozgość sie oby nie na długo :) na kiedy zapisać Cię na testowanie?
24.09 ma być kolejny okres, ale mam duphaston, więc pewnie 21.09 będę testować, bo u mnie krwawienie jest od razu po odstawieniu.
 
reklama
Do góry