reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrzesień 2014:)

Hej :-) zaraz poczytam co u Was bo czasu nie było zeby przy kompie posiedzieć :-) U nas wszystko dobrze, malutka jest cudna, dziś idziemy na spacer. Chciałam zrobić synkowi niespodziankę i pójsć ze wszystkimi po niego ale zadzwoniła położna i po 12 u mnie bedzie więc nici z tego. Dzieciaki zareagowały dobrze, są zachwyceni siostrą, Hania tylko boi się jej jak to mówi ,, brudnego pępka z kupą'' :-) mówi do niej moja Laurka a jak płacze to i jej się buzia z w podkowę wygina. Szymek co chwila przylatuje na nia popatrzeć :-) Kochana ta moja rodzinka :-) Ogarniamy się cakiem nieźle, mąż staje na wysokości zadania! Ja czuje się super, baby bluesa brak, nawet z okazji spaceru zrobiłam makijaz i porządną fryzurę :p Karmię tylko piersią, idzie nam dobrze, dużych nawałów brak, mała ssie zawodowo.
 
reklama
Dzien dobry bardzo ;)

Nie moge powiedziec żebym sie wyspala ale spałam w każdej wolnej chwili az do przed chwila, ktos pukał do drzwi ale nie zdarzylam dopelzac..

Alicja co do brzucha i wykorzystaniu faceta mam podobnie ;) przez to ze jest tak napięty brzuch a ja cała obolała to zero ochoty... Chociaż dzis rano (jak juz go nie było) obudziłam sie pełna ochoty heh

Shiran czasem maluchy maja spokojniejsze dni, mi tez sie zdarzyło kilka razy wystraszyć , a teraz jak sie 2h nie rusza tak ze sprawia az ból lub takie nieprzyjemne wypychanie to próbuje go rozruszać wczoraj podczas meczu to juz tak chamsko potrzasalam całym brzuchem az Maz mnie ochrzanił ;P ale mały zasnął w pozycji ktora sprawiała ze uciskal mi plecy i bolał brzuch - pobudka pomogła ;)

Alpine strasznie mi przykro ;(

Kusiak i jak?

Wesolutka zakatwilas wszystko ? P widzę ze tak i ze zdjęcie super dalas ;)

Joani super ze juz złe chwile odeszły w zapomnienie ;*

Maltanka kochana nie płacz kochana dziecko moze rozlewać ja 30 letnia baba mam takie loty teraz ;)

Smokyeyes super ze wszystko modelowo sie układa i dzieci i maz i nawet fryzura ;)))

Ja wlasnie obzarlam sie kiełbasa i czekolada na balkonie popijając sokiem jabłkowym i chyba sie zbiorę do jakiegoś ogarniania, puszcze jakieś pranie bo pięknie słoneczko przygrzewa i odkurze bo na tych moich ciemnych panelach wszystko widać ;/

A dzis musimy wybrać kawalera dla mojej suni bo ma cieczke i 5 lat wiec czas najwyższy na maluszki ;)
 
pochwalę się Wam moim króliczkiem :) wczoraj na spacerku przed blokiem zrobiłam :) Alek.jpg
 

Załączniki

  • Alek.jpg
    Alek.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 70
Ania w moim mozna tylko fotki wstawić ;( do bb, ewentualnie na yb i wstaw linka tu...

Catedra śliczna mała tylko czemu na niebiesko ? A moze to chłopak ? To nie wiem czemu myśle ze dziewczynka cały czas ;P
 
Maltanka ja tez juz byłam w łazience 3 razy , ale moze to dlatego ze na drugie śniadanie zjadłam kiełbasę i pol czekolady hehe ;) pranie wstawione, białe sie moczy, lozeczko ładnie zaścielone, jeszcze ta znywarka i odkurzanie ... Eh a mi sie nie chce mega mały rozpycha sie na maksa ;) Niunia nie odstępuje mnie na krok...
 
reklama
Do góry